Tiskárna SureColor SC-S80610 nyní s Pantone certifikací

10barevná tiskárna SC-S80610 věrně reprodukuje 98,2 % vzorníku barev PANTONE Solid Coated

Tiskárna SureColor SC-S80610 nyní s Pantone certifikací

24. října 2016 – Společnost Epson s potěšením oznamuje, že její vlajková loď, tedy kreativní 10barevná signage tiskárna SureColor SC-S80610, dokáže reprodukovat 98,2 % vzorníku PANTONE Solid Coated Colours1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM® na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone.

To z ní činí lákavou nabídku pro singmakery, náročné tiskaře a organizátory akcí, kteří chtějí mít jistotu, že finální reklamní poutače budou věrnou reprodukcí navrhovaného originálu.

Martin Lucky, Pre/Post Sales Specialist CZ&SK v Epson Europe, říká: „Pantone je nepochybným standardem pro barevnou přesnost, to ví každý. Proto má pro nás tak obrovský význam, že můžeme prokázat barevně přesnou reprodukci 98,2 % vzorníku Pantone. To SC-S80610 dává obrovskou výhodu na trhu a mělo by ujistit potenciální majitele, že jejich návrhy budou vypadat stejně úchvatně v reálu, jako na obrazovce počítače.“

Tiskárna SC-S80610 používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace a inkousty UltraChrome GS3 s novým složením. Je vlajkovou lodí společnosti Epson pro signmakingový tisk a je navržena tak, aby přinášela odolné a vysoce kvalitní výsledky při vysoké rychlosti. Použití nalezne nejen v tisku poutačů a grafiky plné detailů, ale  i při použití ve specializovaném tisku vyžadujícím mimořádné výsledky a syté barvy.

1. Testováno v 36průchodovém režimu 1440 × 1440 dpi, na papíru ILFORD Nano Solvent Premium Photo Paper Gloss.

 


Poznámky pro editory

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který propojuje lidi, věci a informace pomocí originálních, kompaktních a precizních technologií. Nabídka produktů společnosti Epson zahrnuje inkoustové tiskárny a digitální tiskové systémy, projektory 3LCD, chytré brýle, snímací systémy či průmyslové roboty. Společnost Epson se snaží přinášet inovace a překonávat očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, nositelného příslušenství a robotiky.

Skupina Epson, vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku, zaměstnává více než 67 000 lidí v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 700 lidí a ve fiskálním roce 2015 zaznamenala obrat 1 577 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/