Tisková služba Google Cloud Print je nyní k dispozici také uživatelům produktů Epson

Společnost Epson dnes oznámila, že většina nových modelů inkoustových tiskáren bude od letošního podzimu podporovat službu Google Cloud Print. Učinila tak další krok k realizaci vize „všudypřítomného tisku“.

Prostřednictvím uvedené služby a aplikací Gmail for mobile, Google Docs for mobile i dalších kompatibilních aplikací budou moci uživatelé tiskáren Epson snadno tisknout dokumenty a další materiály přímo ze svých inteligentních telefonů a tabletových počítačů bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Majitelé Chromebooků mohou tisknout jakékoli dokumenty bez nutnosti instalace ovladačů či připojování kabelů.

„Cílem společnosti Epson je nabídnout zákazníkům maximální užitnou hodnotu,”uvádí Ian Cameron, generální ředitel divize pro globální komunikaci společnosti Epson. „Nejmodernější firemní a domácí tiskárny Epson v kombinaci s možnostmi, které služba Google Print Cloud nabízí, osvobozují naše aktivní zákazníky prostřednictvím tiskového řešení, které jim umožňuje tisknout kdykoli a kdekoli potřebují.“

Mike Jazayeri, ředitel divize produktového managementu společnosti Google, k tomu dodává: „Službu Google Cloud Print jsme vytvořili, aby naši uživatelé mohli tisknout z jakékoli aplikace a zařízení na libovolné tiskárně bez nutnosti instalace ovladačů nebo připojení k počítači. Tato služba nejlépe funguje při použití kompatibilních tiskáren, takže nás velmi těší, že mezi ně bude patřit i nejnovější řada tiskáren Epson.“

Poznámky:

1. Uvedené služby nejsou k dispozici u všech tiskáren Epson. Podrobné informace si vyžádejte u svého obchodního zástupce.

2. Pokyny k nastavení a další informace budou k dispozici na webových stránkách místního zastoupení společnosti Epson v průběhu letošního podzimu.

3. Cloud Google Print je ochranná známka společnosti Google Inc. Veškeré další značky
a názvy produktů jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

4. Podrobné informace o službě Google Print Cloud naleznete na webových stránkách  google.com/cloudprint/learn

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až
po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků
po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 80 000 zaměstnanců ve 102 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

Společnost Epson Europe B. V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com