Tři vysoce výkonné černobílé tiskárny vyhoví potřebám každé firmy

Nové řady laserových tiskáren Epson® přináší rychlost a spolehlivost ve flexibilním balíčku

Společnost Epson® uvedla na trh tři řady černobílých laserových tiskáren A4, aby tak doplnila svůj široký sortiment pro firemní zákazníky: řadu AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D a multifunkční řadu AcuLaser MX20DN. Tato zařízení s nízkými nároky na údržbu nabízejí zvýšenou funkčnost spolu s flexibilitou pro každé kancelářské prostředí a rovněž nabízejí tisk vysoce kvalitních dokumentů v profesionálním rozlišení tisku 1 200 dpi. Energetická účinnost splňuje podmínky programu ENERGY STAR a program vrácení tonerových kazet společnosti Epson činí z těchto tiskáren cenově výhodnější a ekologičtější volbu.
Řada AcuLaser M2300D pro náročné malé a střední firmy
Tato řada vysoce výkonných laserových tiskáren kombinuje rychlost se spolehlivostí pro každodenní tisk, na kterém mohou být firemní uživatelé závislí. Model M2300D je určen pro samostatné použití, zatímco verze M2300DN je vybavena ethernetovým rozhraním pro snadné sdílení v malých pracovních skupinách. Oba modely tisknou rychlostí 30 stran za minutu, jsou kompatibilní s jazykem PCL a používají tonerové kazety standardní velikosti. Velké tiskové úlohy nejsou díky standardnímu automatickému oboustrannému tisku a manipulaci s papírem do 550 listů s volitelným přídavným zásobníkem papíru žádným problémem.

Řada AcuLaser M2400D pro korporace a velké podniky
Řada AcuLaser M2400D, určená pro malé a střední pracovní skupiny, provede tiskové úlohy téměř okamžitě rychlostí 35 stran za minutu. Tato řada je flexibilní a vyhovuje potřebám pracovních skupin díky tonerovým kazetám s vysokou kapacitou, rozšiřitelné paměti RAM, kapacitě papíru, kterou lze zvýšit až na 800 listů a standardnímu automatickému oboustrannému tisku. Tato řada podporuje jazyk Postscript, je vybavena paralelním portem (model D) nebo ethernetovým rozhraním (model DN) pro snadné připojení a lze ji bezproblémově integrovat do většiny IT prostředí.

Řada AcuLaser MX20DN - flexibilní multifunkční tiskárny pro pracovní skupiny
Řada AcuLaser MX20DN s vestavěným síťovým rozhraním pro malé až střední pracovní skupiny vyhoví veškerým potřebám firem všech velikostí. Tiskne rychlostí 28 stran za minutu a v jednom kompaktním zařízení zahrnuje oboustranný tisk, skenování a kopírování. U modelu DNF je k dispozici fax a k volitelnému příslušenství patří rozšiřitelná paměť RAM a dva přídavné zásobníky papíru. Tato řada je vybavena technologií USB host a četnými emulacemi pro snadnou integraci.

Eugénie Raynaud, produktová manažerka pro laserové tiskárny společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Rozsáhlá řada nových černobílých laserových tiskáren vyhoví každému požadavku malých společností i velkých korporací, od jednotlivých uživatelů až po pracovní skupiny. Podniky mohou díky vysokým rychlostem tisku a automatickému oboustrannému tisku zvýšit svou produktivitu, mohou si vybrat ze široké řady funkcí a přizpůsobit možnosti tiskárny svým individuálním potřebám.“

Všechny tři řady laserových tiskáren je možné zakoupit od 1. listopadu 2010.
Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2300D vč. DPH: od 5.590,- Kč
Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2400D vč. DPH: od 7.390,- Kč
Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser MX20DN vč. DPH: od 14.690,- Kč
 

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 773 072 318
 • Barbora Eiglová
  Barbora Eiglová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081