Jednodušší podnikání díky projektorům Epson

Projektor Epson napomáhá při prezentacích všeho druhu

Jednodušší podnikání díky projektorům Epson

Breezy je digitální agentura s vlastní produkcí SolidPixels připravující pro klienty prvotřídní webové stránky a digitální řešení na míru. Solidpixels proto hlídá technickou část a zákazníci si pak vytváří pouze vlastní obsah stránek. Firma vznikla před 11 lety a za poměrně krátkou působnost získala velké množství spokojených zákazníků.

Lepší kontakt s klienty díky projektoru Epson

Většina společností v rámci své práce využívá prezentace, které jsou důležité pro představení a zobrazení výsledků, úspěchů či získání novýchch klientů. Proto se v téměř každé společnosti najde zasedací místnost, ve které je umístěný projektor. Stejně tak to má i digitální agentura Breezy, která ukázky i výsledky své práce prezentuje nejčastěji v digitální podobě. Aby byly dobře patrné, využívají k tomu projektor značky Epson s označením EB-U42. „Projektor Epson používáme převážně na větších schůzkáchch, kdy máme hodně diváků a televize už nepostačuje, navíc díkyky skvělému jasu nemusíme zatemňovat celou místnost a snadněji tak udržujeme oční kontakt s klienty,” uvádí Radek Botoš, spolumajitel Breezy.

Víc než jen business projektor

Protože je Breezy agentura, prezentace pro stávající i nové klienty jsou na denním pořádku. „Při prezentaci profesionálníchíchch grafickýchch podkladů potřebujeme by byl výstup prvotřídní, a také aby docházelo k minimálnímu posunu barev - naše práce musí být představovaná ve vysokém rozlišení. Také je důležité, aby byl obraz a barvy co nejvěrnější, proto oceňujeme Full HD a vysoký kontrast barev je pro nás nezbytností,” přibližuje Radek Botoš, spolumajitel Breezy a doplňuje, že u tohoto projektoru nedochází k problém na které byli u předchozíchíchch projeprojektorů zvykí, než vyzkouši značku Epson.

Poměrně nově také společnost Breezy ořádá TedX přednášky v kvárnrně pro širokou eřejnost měřené na budoucnost tvorby u, v rámci kterýchh využívají projektor Epson, aby divákům mohli lépe přiblížit právě probírané téma a přednášku tak zajímavě doplnit.

Ovšem projektory nejsou n otázkou prezentací pro klientyči veřejnost. Velmi oblíbené jsou také pro interní účely, kde plní hned několik funkcí, především zábavníchíchch. „Rád jektor vyu také k předávání interníchíchchí t, kde siůžeme graficky znázornit ve velkém měřítku. Příjemný bonus e pak také to, že můžeme uspořádat firemní promítání filmů nebo připojit herní konzoli, což si náš tým zamiloval a stala se z oho už oená tradice,” dodává Radek Botoš na ávěr.

Breezy&Solidpixels

Breezy je digitální agentura, která má vlastní produkci SolidPixels připravující pro klienty prvotřídní webové stránky a digitální řešení na míru. Solidpixels proto hlídá technickou část a zákazníci si pak vytváří pouze vlastní obsah stránek. Firma vznikla před 11 lety a za poměrně krátkou působnost získala velké množství spokojenýchch zákazníků.