Mobilní účtenkové tiskárny v podnikání

Spolehlivý tisk v terénu díky mobilním tiskárnám Epson TM-P20

Společnost TPC je distributor pokladních periferií a také systémový integrátor nabízející řešení pro pokladní systémy. Mezi jejich klienty patří Restaurace Na Staré Faře a centrální parkoviště u Prachovských skal. Oba zmíněné podniky používají mobilní tiskárnu Epson TM-P20 pro tisk účtenek svým zákazníkům.

Rychlý tisk účtenek v restauraci

Moderní doba je stále rychlejší, podniky to samozřejmě dobře vědí a snaží se tomuto trendu přizpůsobit. Proto se čím dál více restaurací snaží maximálně urychlit proces vyúčtování, vystavení účtenky a zaplacení. Mobilní tiskárny umožňují tisk účtenek přímo v terénu, takže jsou vhodným řešením pro členité a velké prostory, jakými disponuje například Restaurace Na Staré Faře, která se pro toto řešení rozhodla. Restaurace se nachází v Pražských Dejvicích, v domě postaveném v roce 1770 jako farní dům při kostele sv. Matěje. Tiskárnu používají jako součást řešení Mobilní číšník, kdy je host obsluhován z tabletu přímo u stolu, a to jak vevnitř, tak i na zahrádce. Na tiskárně Epson TM-P20 pak tisknou účtenky. „Mobilní tisk číšníkům urychluje odbavení zákazníka a tím šetří čas. V restauracíchrestauracíchtak zvedá takzvaná obrátka na židli.“ říká Ladislav Vek, spolumajitel Restace Na Staré a a doplňuje že na pozicích číšníků se střídá v sezónpředevším dost brigádník Zařízení edy musí býtnoduché na zaškolení i obsluhu.               

„Potřebujeme, abychom se na všechna zaření mohli stoprocentně spolehnout. A to o těto mobilních tiskárnách rozhodně říct můžeme,“ říká Ladislav Vacek.

Restaurace Na Star Faře je jedna mnoha restaurací, kam firma TPC dodává mobilní tiskárny TM-P20 značky Epson, jako další příklady můžeme zmínit Restauraci Sakura´s Restauracia Penzion Marjánana nebo Pivovar Kytín.

Bezproblémový tisk i při velké zátěži

Parkoviště je jedním z mála místst, kde se během krátké doby vystřídá velké množství zákazníků, a proto je rychlost a také spolehlivost tisku účtenek opravdu nutností. Jak uvádí hlavní účetní centrálního parkoviště u Prachovských skal, Šárka Šneberková „v sezóně si odbavení parkovišť bez mobilní pokladny nedovedeme vůbec představit.“ A zároveň dodává, že pro mobilní tiskárnu Epson TM-P20 se rozhodli na základě velice dobrých recenzí v porovnání s ostatními pokladními tiskárnami. Tiskárnu si vytipovali, otestovali a srovnali s konkurenčními tiskárnami. Tato zvítězila, díkyky nejdelší výdrži baterie, dostupnosti náhradních dílů a také hmotnosti, která je výrazně nižší, což je pro práci v terénu opravdu důležité. Navíc tiskárna zvládá i tisk grafiky jako je logo nebo tisk pozvánky v patičce účtenky a text je čitelný i dlouhou dobu po vytisknutí.

Firma J. M. Schlik, s.r.o., která provozuje Prachovské skály, plánuje používat mobilní tiskárnu i pro tisk účtenek v terénu při rozvozu palivového dřeva, takže využití této tiskárny je opravdu široké. Šárka Šneberková na závěr dodává, že tisk je stále perfektní i po vytištění třiceti tisíc účtenek.

TPC spol. s.r.o.

Společnost TPC je distributorem pokladních periferií a systémovým integrátorem nabízející řešení pro pokladní systémy. Distribuční část firmy a centrála se nachází v Jičíně. Pražská pobočka, kde je prodejní a předváděcí centrum je pak v PraPražské Hostivaři. Mezi jejich zákazníky patří zejménana hotely a restaurace, ale také obchody a různé sportovní, kulturní a turistické centra na území celé české republiky.