Projektory Epson vyhověly požadavkům VŠEM

Projektory Epson EB-1980WU přinesly do výuky více světla

Projektory Epson vyhověly požadavkům VŠEM

VŠEM je soukromá vysoká škola ekonomie a managementu, která nabízí studijní programy pro téměř 3.000 studentů. V souvislosti s modernizací školy plánovali její zástupci i výměnu starých projektorů a hledali pro tyto účely zařízení s dlouhou životností lampy a kvalitním obrazem. Zmíněné předpoklady nejlépe splnily projektory Epson.

Aby studentům a přednášejícím neuniknul žádný detail

Vysoká škola VŠEM historicky používala DLP projektory značky Panasonic, které ale po čase s ohledem na jejich nízké rozlišení i svítivost přestaly vyhovovat. Vedení školy proto začalo uvažovat o novém řešení, které by pomohlo zkvalitnit výuku a přineslo by i větší pohodlí přednášejícím. „Hledali jsme opravdu výkonné projektory, které budou mít kvalitní a jasný obraz i během denního světla. To byl největší kámen úrazu u původních projektorů, které nutili přednášející zatemňovat místnost a tím ztráceli kontakt s posluchači. Neméně důležitým požadavkem byla i cena a dlouhá životnost lampy,“ uvedla za rektorát školy Natálie Marhoulová, ředitelka StartUp Centra VŠEM. „Společnost  Elimedia, autorizovaný partner společnosti Epson Europe B.V., nabídla škole projektor, který by maximálně vyhovoval jejím potřebám. Tedy aby se náklady spojené s jeho pořízením škole co nejdříve vrátily, obraz byl pro studenty i profesory jasný za každého světla a zároveň výdaje spojené s jeho provozem byly minimální. „Ukázalo se, že doporučený projektor Epson EB-1980WU splňuje všechny naše požadavky, a proto jsme neváhali a zařízení na zkoušku pořídili,“ dodala Natálie Marhoulová.

Projektory EB-1980WU vyhovují VŠEM – přednášejícím, studentům i vedení školy

Vlastnosti projektoru a jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožnilo učitelům velmi dobře ovládat vlastní výukové objekty, zkvalitnilo promítání prezentací a umožnilo bezproblémové zobrazování webového obsahu. Jas o síle 4 400 lumenů a technologie Epson 3LCD jsou zárukou, že všechny detaily promítaných materiálů vyniknou i na denním světle. „Kvalitativní  rozdíl v obrazu je oproti konkurenci velký a navíc jsou tyto projektory ivelmi tiché a pracují při relativně nízké teplotě.  Proto jsme se rozhodli je pořídit i do dalších učeben,“ doplnila Natálie Marhoulová. Projektory Epson budou nedílnou součástí také nově otevřeného STARTUP CENTRA VŠEM, které by mělo studentům sloužit pro rozvoj jejich podnikatelských nápadů. 

Vysoká škola ekonomie a managementu (VŠEM)

Vysoká škola ekonomie a managementu o.p.s. (VŠEM) - nabízí bakalářské (Bc.), magisterské (Ing./MBA) a doktorandské (Ph.D.) studijní programy s více než 27 oborovými specializacemi, v prezenční i kombinované formě studia, českém i anglickém jazyce pro téměř 3.000 studentů. VŠEM rovněž poskytuje programy celoživotního vzdělávání, specializované profesní a MOOC kurzy (Massive open on-line courses), zaměřené na široké spektrum oblastí. Kromě povinné české akreditace MŠMT ČR jsou programy akreditovány u Accreditation Council for Business Schools and Programs (USA).