ZAVŘÍT

ZNAČKY ŠAMPIONŮ

Globální partnerství společnosti Epson se stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport symbolizuje spojení dvou značek, které se zavázaly usilovat o inovace, pozici celosvětových špiček a vytváření vysoce kvalitních produktů.

Play
EPSON and MERCEDES AMG PETRONAS

Jako současný světový šampion je stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport připravena a odhodlána podávat vynikající výkon ve Formuli 1™ i v sezóně 2017. Nejenže se v roce 2017 vrací jako šampion, ale také pokračuje ve spolupráci se společností Epson, která jí přináší své odborné znalosti v podobě inkoustových tiskáren, skenerů, 3LCD projektorů a nositelných technologií, včetně chytrých brýlí a produktů pro sledování zdravotního stavu během sportovního výkonu.
Stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport je jedním z nejambicióznějších týmů Formule 1™: dvojici pilotů tvoří trojnásobný světový šampion Lewis Hamilton nový člen tímu Valterri Bottas.

SOUHRA A SPOLUPRÁCE

Globální partnerství představuje spolupráci dvou šampionských značek, které se zavázaly usilovat o inovace, obsadit pozici globálních špiček a vytvářet produkty, které vzbudí emoce u lidí po celém světě. Spojuje nejen dvě organizace, ale také dvě značky, jež cítí velkou povinnost zajistit minimální dopad vlastní činnosti na životní prostředí.

Formula One racing car

Společnost Epson se například snaží o to, aby do roku 2050 snížila emise CO2 své aktuální i budoucí činnosti o 90 %, částečně omezením ekologických následků výrobních procesů, ale také snížením vlivu, který mají produkty na okolní prostředí během své životnosti. Několik inovací stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport umožnilo vyvinout závodní vůz F1 W05 Hybrid, který ve srovnání se svým předchůdcem šetří 30 % paliva, to také znamenalo přínos v podobě modelu S 500 Plug-In Hybrid a dalších automobilů Mercedes-Benz pro silniční provoz.
Světy technologie a motosportu se vyvíjí závratnou rychlostí a tento vzor bude následovat i globální partnerství mezi společností Epson a týmem Mercedes-AMG Petronas Motorsport.

ZBLÍZKA A OSOBNĚ

Řidič a trojnásobný světový šampion ze stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport

ZÍSKEJTE DALŠÍ INFORMACE O STÁJ MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT

Kalendář závodů sezóny 2017

Zde najdete všechna důležitá data, časy a místa konání akcí formule 1™ v sezóně 2017.

Uvnitř týmu Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Chcete získat další informace o stáj Mercedes-AMG Petronas Motorsport? Zde máte k dispozici všechny informace o týmu, jeho historii a plánech do budoucna. Objevte různé možnosti, jak zůstat se stájí v kontaktu.

Připravit, pozor, teď!

Navštivte oficiální webovou stránku formule 1™ a dozvíte se informace o všech týmech, závodních okruzích a důležitých datech. Kupte si vstupenky a získejte nejžhavější novinky a výsledky pouhým kliknutím na jedno tlačítko.

    Tato webová stránka je pouze neoficiální a neexistuje žádná její spojitost se skupinou společností Formula One. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX a další související známky jsou ochranné známky společnosti Formula One Licensing B.V.