Seznamte se s produkty Epson, které profesionálům z právního a účetního sektoru usnadňují život, od skenerů a projektorů po tisková zařízení, tiskárny štítků a spravované tiskové služby.

ŘEŠENÍ PRO PRÁVNÍ SEKTOR A ÚČETNICTVÍ

V právním a účetním prostředí jde především o rychlost a efektivitu. Usnadníme vám správu tištěných dokumentů a zobrazování informací.

Přesné plánování je odměněno skvělými výsledky.

Právní a účetní oddělení jsou životně důležitou součástí každého podniku. Zajišťují jeho efektivní chod a profesionální vystupování. Uvědomujeme si nutnost shody se zákonnými požadavky a svá řešení podle nich náležitě upravujeme.

Rozhodující je odpovědnost

Odpovědnost vyžaduje transparentnost a tištěné dokumenty, ať už se jedná o etické zásady nebo předpisy. Naši technologii jsme vyvinuli tak, aby zajišťovala včasné výkaznictví a abychom byli schopni u našich skenerů i programu Document Capture Software zaručit absolutní přesnost. Využívejte plynulé pracovní toky a integrujte tištěné dokumenty efektivně.

 • Neplýtvejte časem

  Ušetříme vám čas – naše spolehlivé tiskárny snižují prostoje a mají nízké nároky na údržbu.

 • Ušetřete za tisk

  Snižte náklady na svá tisková zařízení – naše inkoustové tiskárny nabízí až o 50 %1 nižší náklady na tisk jedné stránky.

 • Kontrola nad náklady na spotřební materiál

  Naše Spravované tiskové služby vám zajistí viditelnost nákladů a jednodušší objednávání spotřebního materiálu.

 • Jasné prezentace

  Díky jasnému a ostrému zobrazení ve vysokém rozlišení vynikne ve vašich elektronických dokumentech i ten nejmenší detail.

 • Zorganizujte zakládání dokumentů

  Pokud potřebujete spravovat tištěné dokumenty nebo poštu, spolehněte se na naše tiskárny štítků, které jsou rychlé a snadno se používají.

 • Zjednodušte podnikové procesy

  Digitalizaci tištěných dokumentů vám usnadní naše skenery a přídavná zařízení, které lze jednoduše integrovat do vašich systémů pracovních toků.

 • Usnadněte si sdílení souborů

  S naším zařízením pro výrobu disků nebude digitální distribuce dat odolných proti úpravám žádný problém.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.