Tiskárny SureLab řady D

NABÍDNĚTE SVÝM KLIENTŮM VÍCE MOŽNOSTÍ

KOMPLETNÍ A JEDNORÁZOVÉ ŘEŠENÍ

V obchodech, které prodávají kreativní tiskové produkty, chtějí zákazníci snadnou a jednoduchou samoobsluhu a zaměstnanci žádají produkt, který nabízí snadnou správu. Náš samoobslužný terminál splňuje přesně tyto požadavky.

PŘEHLED VÝROBKU

SL-D7 STUDIO

Samoobslužný terminál, který zobrazí celou škálu dostupných přizpůsobitelných tiskových produktů. Přináší: 22palcový širokoúhlý dotykový displej s vysokým leskem pro nejlepší náhled fotografií; intuitivní uživatelské rozhraní ovladatelné gesty; rozhraní pro stahování snímků ze sítě Facebook; okamžitý tisk fotografií; blahopřání, koláže, listy kalendáře, leporela, plakáty a textílie; 3D náhled v reálném čase a nahrávání snímků z různých úložných zařízení přes skener.

SL-D7 STUDIO

PRACOVNÍ TOK KIOSKU

KIOSK WORKFLOW

Koncový uživatel

Nahrajte a vytiskněte své fotografie z chytrého telefonu, digitálního fotoaparátu nebo ze sítě Facebook

Obsluha ze strany zaměstnanců

Kontrola zásob a výměna spotřebních materiálů je jednoduchá

DALŠÍ INFORMACE

Software

Software

Integrujte do svých pracovních postupů jedinou tiskárnu. Softwarová řešení SureLab zvládnou vše od samoobsluhy v kiosku/POS po správu tiskových úloh v profesionální laboratoři. Jsou flexibilní a modulární stejně jako tiskárny této řady, s nimiž vytváří dokonalou kombinaci.

DALŠÍ INFORMACE

MÉDIA A INKOUST

MÉDIA A INKOUST

Získejte další informace o našich inkoustech a médiích. Jsou: vyrobeny na míru pro velmi rychlé komerční tiskárny; rychleschnoucí; přesné na lesklém, jemně strukturovaném i matném papíře; zajišťují srovnatelné tiskové výsledky na všech formátech a typech povrchu; přináší konzistentní, reprodukovatelný tisk vysoké kvality; k dispozici jsou role různých šířek, které vyhoví všem potřebám v oblasti výroby.

DALŠÍ INFORMACE

CASE STUDIES

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Zákazníci používají naše produkty mnoha způsoby. Přečtěte si o různých způsobech využití naší technologie a o případech přímo z praxe. Tyto úspěšné příběhy vám ukáží, jaké výhody může naše nabídka přinést i vám.

DALŠÍ INFORMACE