Společnost Epson nabízí na míru šité produkty a služby, které jsou vytvořeny speciálně pro zákazníky z oblasti zdravotnictví, od tiskáren štítků a zařízení pro výrobu disků až po inkoustové tiskárny, skenery a projektory DICOM.

ŘEŠENÍ PRO ZDRAVOTNICTVÍ

Rychlost a přesnost jsou pro profesionály z oblasti zdravotnictví naprostou nezbytností a my jim dokážeme usnadnit zpracování informací i správu tisku.

Technologie, která vám umožní soustředit se pouze na to, na čem skutečně záleží.

Hiromi Taba, prezident společnosti Epson Europe

Získejte rychlé a přesné výsledky, když je potřebujete. Pomůžeme vám dosáhnout dokonalých výsledků ve vašem oboru, od správy pacientů nebo značení léčiv po tisk, archivaci a zobrazování dat. Naše technologie je intuitivní a ušetří vám peníze.

Rozhodující je spolehlivost

Při zpracovávání předpisů a informací o pacientech ve vytížených lékařských ordinacích a nemocnicích je nezbytné zachovat plynulý provoz a spolehlivou funkčnost. Proto nabízíme řadu robustních a výkonných tiskáren, které si snadno poradí s tiskem velkých objemů v náročném prostředí, kde se navíc žádné prostoje nepřipouští. Samozřejmě jsou také cenově výhodné.

 • Čistý a úsporný tisk

  Výměna inkoustů není žádná špinavá práce. Naše inkoustové tiskárny navíc nabízí až o 50 %1 nižší náklady na tisk jedné stránky.

 • Jasné značení léků

  Značení léčiv musí být snadno čitelné. Nabízíme nepřekonatelnou čistotu a barvy.

 • Lepší komunikace

  Spolehlivé vytváření dokumentů podle potřeby a efektivní správa tisku, která sníží provozní náklady i náklady na spotřební materiál.

 • Jasné prezentace

  Naše projektory nabízejí simulaci DICOM a naprosto detailní zobrazení, které oceníte při školení personálu i sdílení dat.

 • Snižte dopad na životní prostředí

  Přemýšlejte ekologicky – naše inkoustové tiskárny mají až o 80 %2 nižší spotřebu energie.

 • Snadná práce s daty

  Distribuce a ukládání informací o pacientech vyžaduje jednoduché a snadno použitelné zařízení na výrobu disků.

 • Oživte své dokumenty

  Pracovní tok je klíčem k plynulé práci s informacemi o pacientech. S našimi skenery bude správa dokumentů rychlá a snadná.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.