EB-L12000Q

VESMÍR MOŽNOSTÍ

Vytvořte ohromující projekční plochu a pohlcující zážitek

EB-L12000Q
Laser Light Source Badge, 3LCD Badge

Výkonný a kompaktní

Lehký a kompaktní projektor EB-L12000Q nabízí neuvěřitelně jasný světelný výstup. Instalace projektoru je jednoduchá, ať už se jedná o náhradu stávajícího projektoru nebo novou instalaci.

Panel 3LCD s nativním rozlišením 4K

4K panel má mimořádně vysoké rozlišení a produkuje nádherný obraz. Technologie s 6 µm přesností pixelů byla navržena společností Epson. Výroba probíhá podle nejvyšších standardů.

EB-L12000Q Front Dimensions

620 mm

280 mm

EB-L12000Q Back Dimensions

720 mm

Hmotnost: 48 kg

Kompaktní rozměry díky kapalinovému chlazení

Nově vyvinuté kapalinové chlazení udržuje optimální teplotu klíčových optických prvků. Anorganické panely LCD, kotouč s anorganickým fosforem a laserový zdroj světla jsou udržovány studené bez ohledu na způsob instalace projektoru. Toto účinné chlazení přispělo k minimalizaci rozměrů projektoru.

Spolehlivost

Projektor EB-L12000Q je vybaven vysoce trvanlivým kotoučem s anorganickým fosforem a panelem LCD. Třívrstvá konstrukce je odolná vůči prachu a zajišťuje mimořádnou trvanlivost.

Třívrstvá konstrukce odolná vůči prachu

Projektor EB-L12000Q má tři vrstvy ochrany, které mu zajišťují vynikající trvanlivost a odolnost vůči prachu. Zdroj světla a optické prvky jsou utěsněny. Nově vyvinuté plně kapalinové chlazení rozděluje proud vzduchu a v porovnání s konvenčními modely snižuje² množství vzduchu dopadajícího na optický modul o 86 %¹.

Robustní tělo

Použitím trubkového rámu a konstrukce se základovou deskou došlo k významnému zvýšení odolnosti krytu. Přepracováním vnitřní konstrukce společnost Epson vytvořila kompaktní a lehký produkt, který se jednoduše instaluje.

Výměnné elektrostatické filtry s dlouhou životností

Elektrostatické filtry umožňují 20 000 hodin používání téměř bez údržby a významně snižují množství prachu, který by mohl nepříznivě ovlivnit optické součásti.

360° projekce

Projektor EB-L12000Q lze otočit o 360 stupňů v libovolném směru – vodorovně, svisle a kolem osy – aniž by došlo ke ztrátě jasu obrazu.

Utěsněný optický modul

Klíčové optické prvky včetně anorganického panelu, kotouče s anorganickým fosforem a laserového bloku jsou utěsněny, aby se zabránilo jejich znečištění od prachu nebo kouře.

Bezúdržbový zdroj světla

Laserový zdroj světla lze používat až 20 000 hodin bez údržby³. Laserový zdroj světla je velmi spolehlivý, takže se nemusíte obávat, že byste během důležité prezentace zůstali bez projekce.

Flexibilita

Projektor EB-L12000Q je navržen tak, aby umožňoval maximálně flexibilní instalaci. Díky široké nabídce objektivů včetně objektivu s velmi krátkou projekční vzdáleností jej můžete používat téměř na jakémkoliv místě.

lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7
lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7

Široká nabídka optických objektivů

Projektor EB-L12000Q je kompatibilní s objektivy, které se používají v aktuální řadě projektorů Epson L1700. K dispozici je rozsáhlá nabídka optických objektivů pro libovolný prostor nebo použití. V paměti projektoru lze uložit až 10 nastavení včetně posunů objektivu, úprav zaostření a velikostí projekce.

Zero Offset

S nulovým odsazením a velmi krátkou projekční vzdáleností

Tento objektiv je obzvláště vhodný pro prostředí s velmi omezenou vzdáleností k promítací ploše. Díky malému projekčnímu poměru 0,35 : 1 a zahnutému optickému systému s nulovým odsazením umožňuje promítat obraz s úhlopříčkou 100" ze vzdálenosti pouhých 41 cm. Tyto funkce společně s posunem objektivu⁴ zjednodušují ovládání a rozšiřují oblast použití.

Širší rozsah posunu objektivu

Projektor EB-L12000Q nabízí mimořádně široký rozsah posunu objektivu. A to díky upravené konstrukci, která ovlivnila umístění objektivu a optického modulu. Umožňuje také přesné nastavení pomocí vylepšeného krokového motoru.

Mnoho připojovacích rozhraní

Terminál LAN je robustní uzamykatelný konektor etherCON, který zajišťuje spolehlivá připojení i po opakovaném použití.

Slot rozhraní pro rozšíření

Sloty rozhraní umožňují připojit různé druhy zařízení podle vašich potřeb. Umožňují také v budoucnosti přidat nová rozhraní a aktualizovat existující.
ELPIF01: HDMI/DVI, ELPIF03: DisplayPort

Projektor EB-L12000Q demonstruje know-how a technologie společnosti Epson. Přináší vylepšení, jako je světelný výkon 12 000 lumenů, nativní rozlišení 4K, nový systém chlazení a objektiv s nulovým odsazením.

Spojte se s námi ještě dnes

Chcete-li získat další informace o projektoru EB-L12000Q, zadejte níže své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

MÁTE NĚJAKÉ DALŠÍ POŽADAVKY?
Pole označená * jsou povinná.

1  Měřeno formou zrychleného testu při použití částic v objemu 0,04–0,20 mg/m³. Doba se různí v závislosti na podmínkách použití a prostředí.

2  V porovnání s modelem EB-L25000U. Výsledky se mohou lišit v závislosti na podmínkách použití.

3  Po dobu 20 000 hodin není požadována údržba laserového zdroje světla. Přibližný čas do chvíle, než se jas sníží o 50 % oproti prvnímu použití. Měřeno formou zrychleného testu při použití částic v objemu 0,04–0,20 mg/m³. Doba se různí v závislosti na podmínkách použití a prostředí. Jiné součásti než zdroj světla mohou vyžadovat výměnu za kratší dobu.

4  S modelem EB-L12000Q (-5/+8 % svisle, ±5 % vodorovně)