KNIHOVNA MULTIMEDIÁLNÍCH MATERIÁLŮ EPSON

Široká nabídka zdrojů a událostí: články, infografiky a brožury s informacemi o produktech a řešeních společnosti Epson a o trendech na trhu

Filtrovat zdroje

Nadcházející události

 • Hannover Messe 2018

  Hannover Messe 2018

  icon-misc-calendar 23 duben 2018 - 27 duben 2018
  icon-misc-mappin Hanover Fairground, Hanover, Germany

  Od jednotlivých komponent až po kompletní inteligentní továrnu, jakož i aktuální trendy, jako je energetická účinnost, lehká konstrukce a výroba přísad – na veletrhu HANNOVER MESSE získáte kompletní obrázek průmyslového řetězce s přidanou hodnotou pod jednou střechou – v Hannoveru i celosvětově.

  Přečtěte si více o veletrhu HANNOVER MESSE.

  Co můžete očekávat na veletrhu HANNOVER MESSE:

 • FESPA 2018

  FESPA 2018

  icon-misc-calendar 15 kvìten 2018 - 18 kvìten 2018
  icon-misc-mappin Berlin, Germany

  FESPA 2018 bude největší mezinárodní akcí širokoformátového tisku. Výstava, která bude zahrnovat sítotisk, digitální tisk a textilní tisk, představí v německém Berlíně více než 700 vystavujících značek.

  Očekává se, že příští celosvětová výstava tisku pokryje devět sálů výstaviště Berlin Messe, v nichž budou prezentována řešení pro sítotisk, digitální tisk a textilní tisk. Výstava FESPA Global Print Expo 2018 bude opět umístěna společně s výstavou European Sign Expo pro netisková řešení vizuální komunikace.

  Více informací: FESPA 2018

  Video z události z předchozího roku:

 • IFA 2018

  IFA 2018

  icon-misc-calendar 31 srpen 2018 - 5 záøí 2018
  icon-misc-mappin Messe Berlin

  Veletrh IFA je přední přehlídkou globálního technologického průmyslu. Veletrh IFA 2018 bude nejen hostit více inovací a uvedení produktů na trh než jakákoli předchozí událost, ale také představí více digitálních produktů životního stylu na jednom místě než jakýkoli jiný veletrh na světě. IFA 2018 - veletrh, který spojuje.

  Přečtěte si více o veletrhu IFA 2018.                                                                                

  Podívejte se na EH-LS-100 v akci po jeho uvedení na trh na loňském ročníku události:

 • SIGN Istanbul 2018

  SIGN Istanbul 2018

  icon-misc-calendar 20 záøí 2018 - 23 záøí 2018
  icon-misc-mappin Tüyap, Istanbul

  Veletrh SIGN Istanbul představí celou řadu produktů, služeb a aplikací pro odvětví, jako jsou technologie digitálního tisku, textilní tisk, aplikační zařízení pro reklamu, maloformátové tiskové a dokumentační technologie, přenosové materiály, tiskové barvy, LED a displeje LED, stojany pro vystavení produktů, sítotisk a propagační materiály. Navíc bude i nadále hostit výstavu 3D Printshow Istanbul, specializovanou sekci, která v loňském roce přitahovala intenzivní zájem.

  Přečtěte si více o veletrhu SIGN Istanbul

  Co můžete očekávat na veletrhu SIGN Istanbul:

 • Photokina 2018

  Photokina 2018

  icon-misc-calendar 26 záøí 2018 - 29 záøí 2018
  icon-misc-mappin Kolín nad Rýnem, Německo

  Veletrh Photokina činí další krok a od roku 2018 se bude konat každoročně. Bude tak v budoucnosti optimálně odrážet rychlý vývoj a neustále se zkracující inovační cykly stále více digitalizovaného průmyslu. Od roku 2019 bude mít také nový květnový termín. Kromě inovací v hlavních oblastech pracovního postupu zobrazování bude v Kolíně nad Rýnem dále prezentována celá řada produktů, aplikací a služeb s významem pro zobrazování.

  Přečtěte si více o veletrhu Photokina.

  Co můžete očekávat na veletrhu Photokina:

 • GITEX 2018

  GITEX 2018

  icon-misc-calendar 14 øíjen 2018 - 18 øíjen 2018
  icon-misc-mappin Dubai World Trade Centre, Dubaj, Spojené arabské emiráty

  Týden technologie GITEX je nejrozšířenější a každoročně očekáváná obchodní událost v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) na celém Blízkém východě, v Africe a jižní Asii. Veletrh GITEX nadále identifikuje nejžhavější globální trendy v technologickém průmyslu a integruje je do nových sektorů události nebo do konferenčních programů. Každý rok špičkové mezinárodní značky a místní technologičtí lídři uvádějí na veletrhu GITEX na trh špičkové produkty, gadgety a služby, což z něj dělá událost, kterou prostě musí navštívit každý nadšenec a odborník v oboru.

  Přečtěte si více o veletrhu GITEX

  Co můžete očekávat na veletrhu GITEX:

 • droidcon 2018

  droidcon 2018

  icon-misc-calendar 25 øíjen 2018 - 26 øíjen 2018
  icon-misc-mappin Business Design Centre, London

  Konference droidcon se vrací do Londýna v říjnu 2018 a bude se opět odehrávat v Business Design Centre. Chcete se setkat s mezinárodní komunitou Androidu, poslechnout si přednášející z řad odborníků, zjistit, jaké jsou žhavé novinky pro Android, a vidět fantastické nové technologie? Pak přijeďte do Londýna a navštivte droidcon, největší konferenci vývojářů systému Android v Evropě!

  Co můžete očekávat na konferenci droidcon:

 • InPrint 2018

  InPrint 2018

  icon-misc-calendar 20 listopad 2018 - 22 listopad 2018
  icon-misc-mappin Mico, Milán, Itálie

  Přední výstava průmyslové tiskové technologie InPrint je hlavní událostí pro tento rychle se rozvíjející, vysoce potenciální sektor tiskového průmyslu.

  Výstava InPrint je oborovou přehlídkou odborných znalostí na vysoké úrovni, nejmodernějších technologií, uvádění produktů na trh a řady průmyslových tiskových řešení. Široká nabídka průmyslových funkčních a dekorativních tisků na výstavě zahrnuje speciální technologie, sítotiskové, digitální, inkoustové a 3D technologie.

  Výstava přímo odpovídá potřebám specialistů, kteří hledají přizpůsobená průmyslová řešení tisku, která jim mohou generovat nové tržní příležitosti a příjmy. Na výstavě je na jednom místě a najednou to nejnovější a nejlepší ve třech odvětvích průmyslového tisku: funkční, dekorativní a balicí.

  Přečtěte si více o výstavě InPrint Italy

 • Bett 2019

  Bett 2019

  icon-misc-calendar 23 leden 2019 - 26 leden 2019
  icon-misc-mappin Excel, London

  Bett je první oborovou výstavou roku  v oblasti vzdělávací technologie, která spojuje 850 předních společností, 103 vzrušujících nově založených společností v oblasti vzdělávací technologie a více než 34 700 účastníků z celosvětové komunity vzdělávání.

  Společně oslavují, nacházejí inspiraci a diskutují o budoucnosti vzdělávání, stejně jako o roli technologií a inovací, z nichž mohou mít prospěch jak pedagogové, tak studenti.

  Přečtěte si více o výstavě bett 2019.

  Co můžete očekávat na výstavě bett 2019:

 • ISE 2019

  ISE 2019

  icon-misc-calendar 5 únor 2019 - 8 únor 2019
  icon-misc-mappin Amsterdam RAI, Nizozemsko

  Integrated Systems Europe neboli ISE je největším mezinárodním veletrhem pro profesionální integraci AV a elektronických systémů. S rekordním počtem návštěvníků přesahujícím počet 59 000 a více než 950 vystavovateli je veletrh ISE 2019 „povinným“ veletrhem pro malé i velké společnosti. V roce 2019 se akce bude konat v Amsterdamu ve dnech mezi  5.2. a 8.2. Mnozí lídři v oboru zde představí nové technologie, osvědčené postupy a know-how v oboru a vytvoří řadu neocenitelných obchodních příležitostí.

  Přečtěte si více o veletrhu ISE 2019.

  Významné momenty společnosti Epson na poslední události ISE:

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o další informace o řešeních Epson, vyplňte formulář níže. Brzy se s vámi spojí někdo z našeho týmu.

Pole označená * jsou povinná.