KNIHOVNA MULTIMEDIÁLNÍCH MATERIÁLŮ EPSON

Široká nabídka zdrojů a událostí: články, infografiky a brožury s informacemi o produktech a řešeních společnosti Epson a o trendech na trhu

Filtrovat zdroje

Nadcházející události

 • InPrint 2018

  InPrint 2018

  20 listopad 2018 - 22 listopad 2018
  Mico, Milán, Itálie

  Přední výstava průmyslové tiskové technologie InPrint je hlavní událostí pro tento rychle se rozvíjející, vysoce potenciální sektor tiskového průmyslu.

  Výstava InPrint je oborovou přehlídkou odborných znalostí na vysoké úrovni, nejmodernějších technologií, uvádění produktů na trh a řady průmyslových tiskových řešení. Široká nabídka průmyslových funkčních a dekorativních tisků na výstavě zahrnuje speciální technologie, sítotiskové, digitální, inkoustové a 3D technologie.

  Výstava přímo odpovídá potřebám specialistů, kteří hledají přizpůsobená průmyslová řešení tisku, která jim mohou generovat nové tržní příležitosti a příjmy. Na výstavě je na jednom místě a najednou to nejnovější a nejlepší ve třech odvětvích průmyslového tisku: funkční, dekorativní a balicí.

  Přečtěte si více o výstavě InPrint Italy

 • Bett 2019

  Bett 2019

  23 leden 2019 - 26 leden 2019
  Excel, London

  Bett je první oborovou výstavou roku  v oblasti vzdělávací technologie, která spojuje 850 předních společností, 103 vzrušujících nově založených společností v oblasti vzdělávací technologie a více než 34 700 účastníků z celosvětové komunity vzdělávání.

  Společně oslavují, nacházejí inspiraci a diskutují o budoucnosti vzdělávání, stejně jako o roli technologií a inovací, z nichž mohou mít prospěch jak pedagogové, tak studenti.

  Přečtěte si více o výstavě bett 2019.

  Co můžete očekávat na výstavě bett 2019:

 • ISE 2019

  ISE 2019

  5 únor 2019 - 8 únor 2019
  Amsterdam RAI, Nizozemsko

  Integrated Systems Europe neboli ISE je největším mezinárodním veletrhem pro profesionální integraci AV a elektronických systémů. S rekordním počtem návštěvníků přesahujícím počet 59 000 a více než 950 vystavovateli je veletrh ISE 2019 „povinným“ veletrhem pro malé i velké společnosti. V roce 2019 se akce bude konat v Amsterdamu ve dnech mezi  5.2. a 8.2. Mnozí lídři v oboru zde představí nové technologie, osvědčené postupy a know-how v oboru a vytvoří řadu neocenitelných obchodních příležitostí.

  Přečtěte si více o veletrhu ISE 2019.

  Významné momenty společnosti Epson na poslední události ISE:

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o další informace o řešeních Epson, vyplňte formulář níže. Brzy se s vámi spojí někdo z našeho týmu.

Pole označená * jsou povinná.