KNIHOVNA MULTIMEDIÁLNÍCH MATERIÁLŮ EPSON

Široká nabídka zdrojů a událostí: články, infografiky a brožury s informacemi o produktech a řešeních společnosti Epson a o trendech na trhu

Filtrovat zdroje

Nadcházející události

 • SIGN Istanbul 2019

  SIGN Istanbul 2019

  10 záøí 2019 - 23 záøí 2019
  Tüyap, Istanbul

  Veletrh SIGN Istanbul představí celou řadu produktů, služeb a aplikací pro odvětví, jako jsou technologie digitálního tisku, textilní tisk, aplikační zařízení pro reklamu, maloformátové tiskové a dokumentační technologie, přenosové materiály, tiskové barvy, LED a displeje LED, stojany pro vystavení produktů, sítotisk a propagační materiály. Navíc bude i nadále hostit výstavu 3D Printshow Istanbul, specializovanou sekci, která v loňském roce přitahovala intenzivní zájem.

  Přečtěte si více o veletrhu SIGN Istanbul

  Co můžete očekávat na veletrhu SIGN Istanbul:

 • GITEX 2019

  GITEX 2019

  23 záøí 2019 - 11 øíjen 2019
  Dubai World Trade Centre, Dubaj, Spojené arabské emiráty

  Týden technologie GITEX je nejrozšířenější a každoročně očekáváná obchodní událost v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) na celém Blízkém východě, v Africe a jižní Asii. Veletrh GITEX nadále identifikuje nejžhavější globální trendy v technologickém průmyslu a integruje je do nových sektorů události nebo do konferenčních programů. Každý rok špičkové mezinárodní značky a místní technologičtí lídři uvádějí na veletrhu GITEX na trh špičkové produkty, gadgety a služby, což z něj dělá událost, kterou prostě musí navštívit každý nadšenec a odborník v oboru.

  Přečtěte si více o veletrhu GITEX

  Co můžete očekávat na veletrhu GITEX:

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o další informace o řešeních Epson, vyplňte formulář níže. Brzy se s vámi spojí někdo z našeho týmu.

Pole označená * jsou povinná.