Společnost Epson nabízí na míru šité produkty a služby, které jsou vytvořeny speciálně pro zákazníky z oblasti maloobchodu a pohostinství, od inkoustových tiskáren, tiskáren reklamních poutačů a propagačních materiálů, POS tiskáren, mobilních tiskáren účtenek až po projektory a skenery.

ŘEŠENÍ PRO MALOOBCHOD

Oblast podnikání v maloobchodu a pohostinství se rychle a dramaticky mění. S našimi technologiemi však udržíte krok s dobou a zlepšíte své obchodní výsledky.

Technologie, díky níž zůstanou vaši zákazníci spokojení.

Hiromi Taba, prezident společnosti Epson Europe

Náš zákazník, náš pán – proto je s ohledem na ziskovost důležité nabízet zákazníkům prvotřídní služby a poutavé zážitky. Nabízíme technologii, která splňuje požadavky zákazníků z oblasti maloobchodu a pohostinství, ať už jde o rychlé zpracování transakcí nebo kratší prostoje.

Mobilní POS využívající cloud

V rychle se měnícím prostředí maloobchodu je dobré odlišit se a nabídnout pohodlné nakupování. Díky mobilním POS terminálům využívajícím cloudové služby, které lze integrovat se stávající IT infrastrukturou, mohou vaši zaměstnanci zpracovávat platby z libovolného místa v prodejně – vícekanálová prodejna se tak stane skutečností.

 • Omezte prostoje

  Neúspěšným prodejům zmařeným poruchami nebo nutností údržby se lze vyhnout jen pomocí spolehlivosti.

 • Snižte spotřebu energie a ušetřete peníze

  S produkty Epson ušetříte peníze za tisk a snížíte spotřebu energie, ať už potřebujete vytisknout reklamu na průčelí svého podniku nebo využíváte kancelářský tisk.

 • Vylepšete tvář svého podniku

  Tiskněte nápisy a propagační materiály ve špičkové kvalitě pro vnitřní nebo venkovní použití. Tisknout můžete dokonce i projekty.

 • Rychlejší podnikání

  Zpracovávejte identifikační údaje zákazníků, skenujte šeky a zrychlete své obchodní transakce v hotovosti.

 • Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci

  Mějte své zaměstnance přesně tam, kde jsou vaši zákazníci, kteří chtějí obchodovat.

 • Šetří vaše peníze

  Naše technologie pro pokladní systémy a tisk účtenek přímo v místě prodeje sníží vaše náklady na papír a energii.

 • Rozšířené služby

  Díky možnosti rychlého tisku štítků, pásků na zápěstí, kupónů a vstupenek podle potřeby budete moci snáze vyhovět svým zákazníkům.