Nabízíme na míru šité produkty a služby, které jsou navrženy tak, aby přinášely hodnotu našim zákazníkům z řad vzdělávacích institucí, od tiskáren a skenerů až po projektory.

ŘEŠENÍ PRO VZDĚLÁVÁNÍ

Všechna vzdělávací zařízení mají stejný požadavek: cenově dostupnou technologii, která se snadno používá a zajistí kvalitnější výuku.

S inteligentní technologií bude výuka poutavým a nezapomenutelným zážitkem.

Hiromi Taba, prezident společnosti Epson Europe

Dobře víme, jak těžké je najít to správné vybavení, které by zvýšilo poutavost výuky, když jste pod neustálým tlakem, vaši studenti musejí při zkouškách prokazovat dobré znalosti a ještě máte omezený rozpočet. Každá učebna potřebuje intuitivní technologii, na kterou se můžete spolehnout.

Cenově dostupné barevné výtisky

Zapomeňte na černobílé fotokopie mizerné kvality. Nyní můžete tisknout poznámky k přednáškám nebo zadání domácích úkolů rychle a barevně, aniž by vás to stálo jmění. Školy ocení až o 50 %1 nižší náklady na tisk jedné stránky a studenti získají vysoce kvalitní výukové materiály.

 • Zaujměte své posluchače

  Naše projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností nabízejí obraz bez rušivých odlesků a stínů, čímž zajišťují ničím nerušenou výuku.

 • Mějte plnou posluchárnu

  S našimi projektory bude vaše přednáška působivým zážitkem, na který nikdo v posluchárně nezapomene.

 • Využívejte interaktivní výuku

  Výuku můžete pomocí vkládání poznámek a interaktivních funkcí pro práci s obsahem proměnit v poutavý společný zážitek.

 • Snižte spotřebu energie

  Nižší spotřeba energie i menší dopad na životní prostředí – naše inkoustové tiskárny nabízejí až o 80 %2 nižší spotřebu energie.

 • Sdílejte 3D objekty

  Díky vizualizéru uvidí zajímavé experimenty nebo objekty celá třída současně.

 • Nemarněte čas

  Čas je drahý. S našimi inkoustovými tiskárnami nebudete ztrácet čas údržbou tiskárny ani výměnou inkoustu.

 • Usnadněte si práci s daty

  Se zařízením pro výrobu disků už nebude ukládání a sdílení velkých objemů dat žádným problémem.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.