Epson supports professionals including lawyers and accountants with its smart projectors, inkjet printers, business scanners, disc publishers and managed print services.

Špičková Řešení ProVýrobu Disků a Archivaci Dat

Řada Discproducer

Potřebujete-li vypálit a potisknout jeden samostatný disk, zvládnete to stisknutím jedinéhotlačítka. Navíc v případě, že potřebujete zajistit potisk disků v sériích, máte na výběr z řady modelů zařízení Discproducer, která umožňují výrobu až 100 disků v jediném pracovním cyklu. Zařízení můžete využívat jako samostatnou tiskárnu nebo jej lze připojit do sítě; k dispozici je také bezpečnostní verze tohoto zařízení, která zaručuje ochranu důvěrných dat. Vyměnitelné jednotky a odpadní nádobky prodlužují životnost celého zařízení, zatímco nové funkce, jako například rychlé vyhledávání souboru ve stohu disků a tisk individuálního obsahu na každý z disků v sérii, umožňují důmyslnější využití druhé generace zařízení Discproducer.

Kompaktní multifunkční provedení

Díky prachuvzdornému pouzdru, jehož šířka nepřesahuje 40 cm, je náš Discproducer jedním z nejmenších zařízení ve své třídě. Jedná se o jediný systém, který lze snadno plnohodnotně obsluhovat z přední strany. Pokud potřebujete ušetřit místo, můžete díky jeho ploché konstrukci postavit dva systémy na sebe a dokonce využít horní desku jako odkládací prostor – ideální pro odložení médií nebo laptopu.

Patentované robotické rameno AcuGrip

Mechanismus AcuGrip vyvinutý speciálně pro naši řadu Discproducer zaručuje, že robotické rameno spolehlivě uchopí pouze jediný prázdný disk CD, DVD nebo BD – i v případě, že jsou disky přichyceny k sobě. Tím je prodloužena životnost produktu a předchází se přerušení produkčních cyklů bez dohledu, ke kterému by mohlo dojít mechanickým zablokováním.

Technologie Micro Piezo

Tiskové hlavy Micro Piezo jsou základem každé inkoustové tiskárny Epson. Technologie Micro Piezo zaručuje stejné, stabilní inkoustové kapičky – prakticky bez mlžení či zdvojení. Díky této technologii poskytuje zařízení Discproducer tisk ostrého textu a zářivé grafiky v rozlišení až 1440 × 1440 dpi, což představuje nejvyšší kvalitu tisku v této třídě. A samostatné zásobníky inkoustu s vysokou kapacitou zaručují mimořádně hospodárný tisk.

Nejlepší služby v oboru

Když se rozhodnete pro značku Epson, získáváte služby světové úrovně – takové, jaké od lídra na trhu očekáváte. Náš servisní program CoverPlus nabízí cenově výhodné servisní služby včetně servisu v místě zákazníka. Tento program rozšiřuje standardní záruku o několik let a je dostupný ve většině zemí.

Nejlepší služby v oboru