Tiskárny SureLab řady D

NABÍDNĚTE SVÝM KLIENTŮM VÍCE MOŽNOSTÍ

PŘEDSTAVTE SI VŠECHNY MOŽNOSTI

Díky tiskárnám Epson SureLab řady D jsou možnosti rozšiřování vaší firmy nekonečné...

Řada SureLab D tvořená třemi jedinečnými modely nabízí rozmanité kombinace pro různé výrobní potřeby. Modulární uspořádání podporuje vše od maloobjemového tisku ze stolního počítače (přes kiosek v prodejně) po velkoobjemovou produkci v minilaboratoři.

Můžete implementovat řešení, která vyhoví vašim potřebám, bez ohledu na to, zda bude zařízení obsluhováno zákazníky nebo zaměstnanci.

Řada SureLab D je modulární, a proto podporuje mnoho médií s různou šířkou, různými formáty a typy povrchu. S takto bohatou nabídkou kreativních tiskových produktů s přidanou hodnotou můžete svým zákazníkům ihned poskytnout více možností než kdy předtím.

PRODUKTOVÁ ŘEŠENÍ

SAMOOBSLUHA

SAMOOBSLUHA

DALŠÍ INFORMACE

OBSLUHA PERSONÁLEM

OBSLUHA PERSONÁLEM

DALŠÍ INFORMACE

NÍŽE ZOBRAZÍTE DALŠÍ PODROBNOSTI O TISKÁRNÁCH EPSON SURELAB ŘADY D

Nezáleží na tom, zda si vyberete model SL-D700 (naši první kompaktní šestibarevnou komerční fototiskárnu), D7 Studio (špičkovou, škálovatelnou a flexibilní minilaboratoř/samoobslužný objednávkový terminál s komerční fototiskárnou), nebo SL-D3000 DR/SR – zařízení SureLab řady D mají vše, co můžete potřebovat.

Všechny modely v této řadě využívají ověřenou technologii tiskových hlav Epson MicroPiezo™, která zajišťuje kvalitu tisku, kterou od profesionálních grafických tiskáren společnosti Epson očekáváte.

SL-D700

DALŠÍ INFORMACE

SL-D7 STUDIO

DALŠÍ INFORMACE

SL-D3000 (DR/SR)

DALŠÍ INFORMACE

SL-D700

VYSOKÁ KVALITA A EKONOMICKÝ PROVOZ

Kompaktní, cenově dostupná a flexibilní komerční inkoustová fototiskárna.

SL-D7 STUDIO

KOMPLETNÍ A JEDNORÁZOVÉ ŘEŠENÍ

Škálovatelná inkoustová mikrolaboratoř, která poskytuje flexibilitu formátu a médií, jež vyhoví potřebám vašich zákazníků.

SL-D3000 (DR/SR)

IDEÁLNÍ TISK PRO PODNIKÁNÍ

Minilaboratoř pro vysoce kvalitní profesionální fototisk.

Max. délka tisku modelů D3000 a D700
100 cm

Max. délka tisku modelu SL-D3000
121,92 cm

VÝHODY ŘADY

Zařízení SureLab řady D, která využívají vyhlášenou technologii tisku společnosti Epson, umožňují tisk od formátu 4 x 6 palců až po A3 a také flexibilitu pro rozměry a typy povrchů médií, což znamená, že můžete nabídnout široký výběr tiskových produktů s přidanou hodnotou. Lesklý a jemně strukturovaný fotografický papír je podporován u všech tiskových médií, stejně jako matná papírová média.

SKVĚLÁ KVALITA OBRAZU

  • Tisková hlava Epson MicroPiezo™ s technologií s proměnlivou velikostí kapek inkoustu a s precizním umísťování tiskových bodů
  • Opakovatelné výsledky a vysoká míra konzistence jednotlivých dávek
  • Profesionální inkousty UltraChrome řady D6/D6-S, které byly vytvořeny pro média s vysokým leskem, širokou barevnou škálu a profesionální tisk s dlouhou životností na speciálních médiích.
SKVĚLÁ KVALITA OBRAZU

PRODUKTIVITA

  • Od 360 do 650 výtisků formátu 10 x 15 palců za hodinu ve standardní kvalitě (ideální pro většinu tiskových úloh)
  • Tato řada nabízí řešení, které uspokojí vaše specifické potřeby
PRODUKTIVITA

FLEXIBILITA

  • Flexibilita formátu médií/papíru
  • Flexibilita typu médií/papíru
  • Tato řada nabízí řešení, které uspokojí vaše specifické potřeby
FLEXIBILITA

ŠKÁLOVATELNOST

Každý systém v této řadě lze kalibrovat přidáním různých možností, které vyhoví vašim specifickým potřebám, a to i po instalaci.

ŠKÁLOVATELNOST

DALŠÍ INFORMACE

Solutions

ŘEŠENÍ

Pro vyšší produktivitu a pokročilé funkce existuje široká nabídka řešení, která pomohou tomu, aby vaše firma rostla se společností Epson a tiskárnami SureLab řady D.

DALŠÍ INFORMACE

Software

Software

Integrujte do svých pracovních postupů jedinou tiskárnu. Softwarová řešení SureLab zvládnou vše od samoobsluhy v kiosku/POS po správu tiskových úloh v profesionální laboratoři. Jsou flexibilní a modulární stejně jako tiskárny této řady, s nimiž vytváří dokonalou kombinaci.

DALŠÍ INFORMACE

CASE STUDIES

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Zákazníci používají naše produkty mnoha způsoby. Přečtěte si o různých způsobech využití naší technologie a o případech přímo z praxe. Tyto úspěšné příběhy vám ukáží, jaké výhody může naše nabídka přinést i vám.

DALŠÍ INFORMACE

Kontaktujte nás

Chcete-li získat další informace o tiskárnách SureLab řady D, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.

Zajímají mě následující produkty
(zaškrtněte všechny vyhovující možnosti):