Tiskárny SureLab řady D

NABÍDNĚTE SVÝM KLIENTŮM VÍCE MOŽNOSTÍ

FLEXIBILNÍ, KVALITNÍ KOMERČNÍ TISK, KTERÝ VYHOVÍ VŠEM VAŠIM POTŘEBÁM

Tiskárny řady SureLab nabízí řešení, které vyhoví všem vašim požadavkům na vysoce kvalitní výrobky. Přináší tisk až 30cm šířky, který najde uplatnění ve všech prostředích od profesionálních fotografů přes fotoprodejny i kopírovací centra až po firmy, jež chtějí tisknout vlastní materiály.

TISKÁRNA SL-D700 S OVLADAČI

Tiskárna SL-D700 od společnosti Epson je vybavena ovladači pro PC i počítače Mac, díky kterým je možné tisknout téměř z libovolné aplikace. Její kvalita tisku je připravena na komerční fototisk a zařízení SL-D700 se ideálně hodí všude, kde je vyžadováno umístění tiskárny na pracovní stůl, její přenosnost a vysoká rychlost tisku.

SL-D700 with Driver

TISKÁRNA SL-D3000 S OVLADAČI

Tiskárny SL-D3000 DR a SL-D3000SR od společnosti Epson jsou vybaveny ovladačem pro PC, který umožňuje tisk téměř ze všech aplikací a umožňuje správu barev na úrovni tiskárny i aplikace (prostřednictvím profilů ICC). Kvalita tisku odpovídá profesionální úrovni a v rámci této řady zařízení je nejvyšší. Model SL-D3000 je navržen tak, aby zajišťoval nejen špičkovou kvalitu, ale také vysokou rychlost fototisku. Verze pro dva válce ještě více zjednodušuje ovládání a zvyšuje produktivitu.

SL-D3000 with driver

SYSTÉM NÁSTROJE SURELAB ORDERCONTROLLER

Nástroj SureLab OrderController spravuje objednávky z prodejního pultu nebo propojených kiosků a předává je do tiskárny SL-D3000 s třídicí jednotkou či bez ní i do zařízení SL-D700. Díky tomu, že najednou lze spravovat více tiskáren, celý systém můžete škálovat dle svých konkrétních potřeb.

SureLab OrderController based System

PRACOVNÍ TOK MIKROLABORATOŘE

Web

Vstupní terminál kiosku

Prodejní pult

PRACOVNÍ TOK MIKROLABORATOŘE

Tisk

Zázemí

Přijímání a správa objednávek, snadné retušování a tisk

DALŠÍ INFORMACE

Software

Software

Integrujte do svých pracovních postupů jedinou tiskárnu. Softwarová řešení SureLab zvládnou vše od samoobsluhy v kiosku/POS po správu tiskových úloh v profesionální laboratoři. Jsou flexibilní a modulární stejně jako tiskárny této řady, s nimiž vytváří dokonalou kombinaci.

DALŠÍ INFORMACE

MÉDIA A INKOUST

MÉDIA A INKOUST

Získejte další informace o našich inkoustech a médiích. Jsou: vyrobeny na míru pro velmi rychlé komerční tiskárny; rychleschnoucí; přesné na lesklém, jemně strukturovaném i matném papíře; zajišťují srovnatelné tiskové výsledky na všech formátech a typech povrchu; přináší konzistentní, reprodukovatelný tisk vysoké kvality; k dispozici jsou role různých šířek, které vyhoví všem potřebám v oblasti výroby.

DALŠÍ INFORMACE

PŘÍPADOVÉ STUDIE

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Zákazníci používají naše produkty mnoha způsoby. Přečtěte si o různých způsobech využití naší technologie a o případech přímo z praxe. Tyto úspěšné příběhy vám ukáží, jaké výhody může naše nabídka přinést i vám.

DALŠÍ INFORMACE