See how #EpsonSavesEnergy with Lewis Hamilton

PŘEHRÁT FILM

Získejte konkurenční výhodu s inkoustovými tiskárnami Epson

Firemní tiskárny s inkoustovou technologií Epson umožňují zákazníkům z celé Evropy zvýšit hospodárnost tisku v podnicích a organizacích. Výměna laserové tiskárny za inkoustovou tiskárnu Epson je snadná a přináší mnoho výhod. Tiskárny Epson vám pomohou snížit vaše celkové náklady a spotřebu energie a rovněž zvýšit produktivitu.

Nižší spotřeba energie a méně odpadu s inkoustovou technologií Epson.

Přechodem od laserových tiskáren k inkoustovým tiskárnám Epson výrazně snížíte množství odpadu a náklady na energii. Tato tiskárna vyprodukuje až o 99 % méně odpadu2 a spotřebuje až o 96 % méně energie než laserová tiskárna3.

Rychlejší a spolehlivější tisk s inkoustovými tiskárnami Epson.

Díky přechodu od laserových tiskáren k firemním inkoustovým tiskárnám Epson ušetříte čas a zvýšíte produktivitu. Inkoustová tiskárna Epson je až 3,5krát rychlejší4 než laserová a vyžaduje až o 98 %5 méně času na údržbu a servisní zásahy.

Zjistěte, o kolik snížíte emise CO2 a kolik elektřiny můžete ušetřit

Nezávislými testy bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro společnosti Epson využívají až o 96 % méně energie než laserová zařízení a laserové kopírky3. Spočítejte si svou úsporu energie a emise CO2 pomocí naší kalkulačky.

DALŠÍ INFORMACE
WF-C5710DWF

Případové studie

Nižší spotřeba energie, nižší celkové náklady

Pomocí naší jednoduché kalkulačky celkových nákladů na vlastnictví si můžete ověřit, kolik ušetříte během celé životnosti tiskáren řady WorkForce Pro.

DALŠÍ INFORMACE

Kde nakoupit

Potřebujete poradit, na jakou inkoustovou tiskárnu Epson máte přejít? Vyhledejte nejbližšího prodejce produktů Epson.

DALŠÍ INFORMACE

Spojte se s námi ještě dnes

Chcete-li získat další informace o řadě inkoustových tiskáren pro firmy, vyplňte údaje níže. Následně se s vámi spojí zástupce společnosti Epson.

MÁTE NĚJAKÉ DALŠÍ POŽADAVKY?
Pole označená * jsou povinná.

1Úspora založená na ceně za jednu stranu barevného tisku. Srovnání s deseti nejprodávanějšími barevnými laserovými tiskárnami v západní, střední a východní Evropě s rychlostí tisku 1 až 30 stran za minutu dle určení agentury IDC ve 12 měsících až do června 2017. Údaje o nákladech na stránku byly získány z informační zprávy GAP pro srpen 2017 a jsou průměrnými cenami v Německu, Francii a Spojeném království (s hodnotou v eurech, jak udává GAP). Hodnoty zařízení Epson jsou založeny na doporučené maloobchodní ceně balení inkoustu XXL (výtěžnost 5000 stran podle normy IEEE/ISO 24711/24712). Cena u konkurenčních modelů byla určena podle nejnižších dostupných nákladů na stránku.

2Nezávislými testy bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro RIPS společnosti Epson produkují až o 99 procent méně odpadu ve srovnání s laserovými zařízeními a kopírkami. Podle testů, při kterých společnost BLI na objednávku společnosti Epson po dobu dvou měsíců do února 2017 tiskárnu porovnávala s vybranými konkurenčními zařízeními.

3Podle testů, při kterých společnost BLI na objednávku společnosti Epson po dobu dvou měsíců do února 2017 tiskárnu porovnávala s vybranými konkurenčními zařízeními. Modely byly zvoleny na základě údajů společnosti IDC, definujících pět globálně nejprodávanějších modelů v kategorii formátu A4 s rychlostí 11–20 str./min. a v kategorii formátu A3 ze segmentu 2, které využívají pouze jeden z druhů modulu společně se zařízením pro formát A3 od společnosti HP. Spotřeba energie byla vypočtena jako počet watthodin (Wh) za dobu 5 minut tisku ve srovnání s laserovými tiskárnami a kopírkami.

4Nezávislými testy bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro společnosti Epson jsou při výstupu první stránky až 3,5krát rychlejší než laserová zařízení a barevné kopírky. Podle testů společnosti BLI realizovaných po dobu dvou měsíců do dubna 2017, které byly zaměřeny na rychlost výstupu první strany (FPOT) po celonočním vypnutí. Výsledky byly srovnány se všemi konkurenčními zařízeními testovanými v době publikace. Výstup první stránky proběhl po celonočním vypnutí, kdy bylo zařízení celou noc v nečinnosti. Měřený čas je uveden v sekundách, včetně zahřívání, zpracování obrazu a přesunu jedné zkušební stránky do zásobníku.

5Nezávislými testy bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro RIPS společnosti Epson dokážou zkrátit dobu zásahů až o 98 % oproti laserovým zařízením a laserovým kopírkám. Podle testů, při kterých společnost BLI na objednávku společnosti Epson po dobu dvou měsíců do února 2017 tiskárnu porovnávala s vybranými konkurenčními zařízeními.