Nabízíme na míru šité produkty a služby pro dopravu a logistiku, od projektorů a skenerů po inkoustové a jehličkové tiskárny, tiskárny štítků, kioskové tiskárny, tiskárny jízdenek a mobilní tiskárny.

ŘEŠENÍ PRO DOPRAVU

Přeprava cestujících i nákladu vyžaduje spolehlivá a odolná zařízení. S naší technologií bude vytváření potřebných dokumentů snadné a rychlé.

Díky spolehlivé technologii vše funguje tak, jak má.

Dopravní průmysl vyžaduje efektivní dokumentaci, která zvýší efektivitu provozu. Nabízíme vám odolná zařízení, s nimiž bude tisk podle potřeby snadný, i když nemáte místa nazbyt. Jejich vysoký výkon navíc zkrátí fronty čekajících zákazníků.

Plynulejší odbavování cestujících

Fronty čekajících zákazníků vám pomůže zkrátit naše tiskárna palubních lístků. Je velmi odolná a poradí si i s vysokým počtem cestujících, čímž zkrátí prostoje. Tisk je s její pomocí rychlý, jednoduchý a cenově výhodný. Navíc se můžete spolehnout, že kvalita tisku jízdenek bude pokaždé na špičkové úrovni.

 • Označte všechna zavazadla

  Ztratit zavazadla je nepřípustné – proto nabízíme vysoce kvalitní a odolnou tiskárnu zavazadlových štítků.

 • Prodeje na cestách

  Pomocí naší spolehlivé přenosné tiskárny můžete vytisknout potvrzení o doručení nebo fakturu, ať už budete kdekoli.

 • Žádné fronty

  Díky spolehlivému kiosku pro vydávání jízdenek se papír nezasekne, takže nebudou vznikat fronty a cestující budou spokojení.

 • Sledování na cestách

  Přenosná tiskárna štítků umožňuje tisk jízdenek na palubě nebo tisk ID štítků pro sledování balíků ve skladišti.

 • Od odbavení až po vstup na palubu

  Seznamy cestujících musejí být vytištěny čitelně a rychle – pomůžeme vám zkrátit prostoje a vyhnout se zpoždění.

 • Ušetřete za tisk

  Tištěné dokumenty jsou naprostou nezbytností, proto jistě oceníte, že nabízíme až o 50 %1 nižší náklady na tisk jedné stránky.

 • Snižte dopad na životní prostředí

  Zásluhou úspory energie ve výši až 80 %2 významně snížíte dopad tisku na životní prostředí.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.