Nabízíme veškeré produkty pro vaši domácí kancelář, včetně firemních inkoustových tiskáren, kompaktních tiskáren, bezdrátových tiskáren, tiskáren s funkcí Wi-Fi Direct, firemních skenerů, multifunkčních zařízení a firemních projektorů.

VAŠE DOMÁCÍ KANCELÁŘ

Při podnikání z domova je pro zajištění efektivního provozu kanceláře důležitá cenově dostupná a spolehlivá kvalitní technologie.

Technologie, která vám umožní soustředit se na práci.

Jestliže se chcete zaměřit na výsledky, musí kancelářské zařízení pracovat na sto procent, abyste se mohli soustředit na svou práci. Nabízíme vám naši inteligentní technologii, se kterou můžete efektivně podnikat bez prostojů nebo nutnosti učit se používat IT.

Ušetřete za tisk

Všichni potřebujeme papír na psaní a zapisování poznámek. Abychom vám zaručili tisk s minimálními náklady, jsou naše firemní inkoustové tiskárny navrženy tak, aby umožňovaly spolehlivý a cenově efektivní tisk, který snižuje náklady na stránku až o 50 %1 a nezatěžuje váš rozpočet.

 • Snižte dopad na životní prostředí

  Naše kancelářské inkoustové tiskárny se vyznačují nízkým dopadem na životní prostředí díky až o 80 % nižší spotřebě energie2.

 • Provádějte prezentace bez obav

  Naše projektory s vysokým jasem a živými barvami zajišťují účinné prezentace na schůzkách nebo v kanceláři.

 • Podnikejte kdekoliv

  Buďte mobilní a tiskněte na své tiskárně Epson bezdrátově, prostřednictvím e-mailu nebo z cloudu.

 • Splní vaše kancelářské potřeby

  Abyste mohli snížit počet používaných kancelářských zařízení, nabízíme modely 4 v 1, které šetří cenné místo i peníze.

 • Tiskněte z mobilních zařízení

  Rádi používáte svůj tablet nebo chytrý telefon se systémem Android nebo iOS? Pomocí aplikace iPrint z nich lze snadno tisknout.

 • Ušetřete za inkoust

  Samostatné inkousty přinášejí úsporu peněz i samotného inkoustu, protože vyměňujete jen spotřebovanou barvu.

 • Připojte se přímo

  Zbavte se routeru a pomocí funkce Wi-Fi Direct se připojte přímo k tiskárně.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.