INOVACE, KTERÁ PŘEKONÁVÁ OČEKÁVÁNÍ

Řada instalačních projektorů Epson

Spojte se s námi ještě dnes

Budoucnost projekčních technologií

Úspěch v měnícím se světě vizuálních komunikací je podmíněn promítáním jasnějšího, výraznějšího a kreativnějšího obrazu v těch největších a nejnáročnějších prostorech. Proto se tak usilovně snažíme o vývoj inovativních a všestranných projektorů, které pozvedají prezentace na vyšší úroveň.

Naše odhodlání zlepšovat kvalitu produktů, technologií, vztahů a zákaznického servisu a podpory je důvodem, proč obsazujeme přední příčku na trhu s projektory již více než 14 let1.

No.1 Epson World Leader in Projectors
3LCD
True Colours

Překonávání nároků publika

Moderní publikum má vysoká očekávání, proto maximalizujte svoji kreativitu na velkých akcích i atrakcích prostřednictvím funkcí, mezi které patří projekce obrazu na výšku, rozdělení projekční plochy, 360° instalace a projekce na podlahu, na strop, do rohů nebo na zakřivené povrchy. Projektory Epson jsou inteligentním a efektivním řešením jak pro vzdělávací instituce a umělecké galerie, tak pro digitální propagaci nebo podnikové akce. Můžete je využívat pouze pro firemní potřeby nebo je také pronajímat.

Ucelená podpora

Naším základním cílem je zbavit vás zbytečných starostí. Proto vám vedle odolných produktů vyznačujících se vysokou výdrží nabízíme i širokou nabídku možností zákaznických služeb a podpory, které se postarají o vaše projektory. Vy tak budete moci dát prostor své kreativitě a soustředit se na zákazníky a publikum. Naše standardní záruka a záruka CoverPlus 365 nezahrnují jen poradenství před samotným prodejem, trvalou podporu a přístup k odborným znalostem, ale přináší vám i rozsáhlou a trvalou asistenci, která skutečně funguje.

Kvalita je uložena v naší DNA

Vysoká kvalita a precizní provedení dodává vašim prezentacím na účinnosti. Ať už se rozhodnete pro naše osvědčené modely s lampou nebo nejnovější laserové projektory, můžete počítat s úrovní kvality, která udržuje naše konkurenty neustále ve střehu.

Lepší rozlišení

Představte publiku budoucnost projekce s obrazovou technologií 4K5. Tato technologie vám umožňuje sledovat obsah v rozlišení 4K nebo digitálně zvýšit kvalitu obrazu Full HD 1080p pomocí úhlopříčného přesunu o 0,5 pixelu, což efektivně zdvojnásobí rozlišení. Publikum tak může sledovat promítání v rozlišení 4K s vylepšenými texturami a výjimečnou ostrostí, jasností a detaily.

3 LCD přináší výraznější a jasnější barvy

Náš tříčipový optický modul přináší zářivý, realistický obraz a optimalizuje vyvážení bílé a shodu nastavení černé pro dokonalé prolínání spojovaných obrazů. Díky rovnoměrně vysokému bílému a barevnému světelnému výstupu je obraz nejen mimořádně konzistentní, ale také třikrát jasnější než u jednočipových projektorů DLP2, to vše bez duhového efektu.

Stálý výkon

Díky přesnější funkci úpravy jasu po 1 % můžete přizpůsobovat úrovně jasu podle konkrétní situace a režim stálého jasu vám umožní zachovat určitou úroveň po delší dobu5. To je praktické zvláště v prostorech, jako jsou umělecké galerie, kde konzistentní a přesné projekce odrážejí vizi umělce.

Consistent performance
Wider colour gamut

Širší škála barev

S panely Epson HTPS vytvoříte oproti jednočipovým projektorům DLP až třikrát větší barevný prostor. Tato klíčová technologie vytváří živější barvy a je zárukou věrnější reprodukce. Navíc pro každou barvu v barevných modelech RGB a CMY můžete nastavit odstín, sytost a jas.

Převratná projekční technologie

Naše technologické inovace vám umožní promítat obraz, který předčí konkurenci. Naše nejnovější laserové projektory představují další velký krok kupředu z hlediska jasu, flexibility a spolehlivosti. Ať už jsou vaše potřeby nebo rozpočet jakékoli, záleží jen na vás, jak zaujmete a inspirujete publikum.

Breakthrough projector technology

FLEXIBILNÍ 360° INSTALACE

Rozšiřte možnosti prezentace pomocí 360stupňové instalace a promítejte z libovolného úhlu, aniž by docházelo ke snížení jasu nebo kvality obrazu. Instalace projektoru prakticky v jakékoli poloze umožňuje projekci také na podlahy a stropy, čímž můžete vaše diváky skutečně překvapit a zaujmout jejich pozornost.

VESTAVĚNÁ KAMERA

Inovativní vestavěná kamera u našich laserových projektorů udržuje barevnou stálost obrazu a zajišťuje minimální nutnost údržby. Odhaluje ztrátu rovnoměrnosti a barevnosti, zaznamenává drobné neshody mezi několika projektory a poté provádí úpravy nezbytné k zajištění plynulých, přesných a jednotných projekcí.

VELKOPLOŠNÉ PROJEKCE

Projekce panoramatických obrazů a obrazu na výšku jsou ideální pro módní přehlídky a uvádění produktů na trh. Můžete promítat obraz na obrovskou promítací plochu z několika projektorů bez viditelných přechodů nebo použít režim projekce na výšku, a maximálně tak využít možností digitálních poutačů. Prolínání spojených okrajů i změny měřítka se dokonale shodují na každém obraze, a proto nedochází ke vzniku viditelných spojů.

PŘIPOJTE SE

Široká nabídka možností připojení k zařízením, paměťovým úložištím a sítím usnadňuje nastavení a integraci. Spadá sem také připojení k bezdrátové síti a technologie HDBaseT umožňující ovládání zvuku a videa v rozlišení Full HD ze vzdálenosti až 100 m pomocí ethernetového kabelu kategorie 5e, což představuje ideální řešení pro velké prostory.

UKLÁDEJTE NASTAVENÍ

Navrhujeme vše pro maximální plynulost a jednoduchost prezentací, a proto jsme vyvinuli funkci paměti pozice objektivu, která dokáže uložit až deset nastavení včetně nastavení posunu objektivu, ostření a velikostí projekční plochy. To usnadňuje přizpůsobení projektoru tak, aby odpovídal poměru stran vašeho obrazu.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Funkce jako Epson EasyMP můžete použít k monitorování a správě projektorů. Díky řízení skupiny projektorů v síti nebo ve webovém prohlížeči můžete sledovat až 1 000 projektorů. Nejnovější modely se mohou pochlubit novou funkcí OSD Control Pad, která zobrazuje informace o stavu objektivu na chytrém zařízení.

Objektivy dle vašich představ

Vyberte si ten nejlepší objektiv pro dané projekční prostředí z široké škály snadno vyměnitelných objektivů, které jsou vhodným doplňkem mnoha modelů. Maximalizují kvalitu a všestrannost a usnadňují použití stávajícího držáku na stropě nebo na stěně. Ideální volbou pro malé prostory je objektiv s velmi krátkou projekční vzdáleností, který dokáže promítnout 200palcový obraz ze vzdálenosti pouze 1,5 m.

NAKUPTE OBJEKTIVY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Lenses

Laserové projektory Epson

Pozvedněte svoji vizuální kreativitu na vyšší úroveň prostřednictvím našich převratných laserových projektorů pro pevnou instalaci. S nejnovějšími exkluzivními technologiemi Epson získáte bezkonkurenční zobrazovací možnosti a budete moci oslňovat publikum moderními velkoplošnými prezentacemi.

Změňte, jak publikum vnímá podnikové a vzdělávací prezentace, atrakce pro návštěvníky, muzea a galerie i ohromující digitální poutače v nákupních centrech, na sportovních akcích, atd. Naše nové laserové projektory jsou důkazem, že nikdy nepřestáváme posunovat svět prezentací kupředu.

Systém chlazení

Kombinace chlazení kapalinou a vzduchem je pro potřeby 25 000 lm 3LCD projektoru více než dostačující.

Panely LCD

Nový 1,43palcový anorganický panel posiluje odolnost vůči světlu a zaručuje ještě delší životnost.

Laserová jednotka

Vysoce výkonné laserové diody umožňují, aby projektor dosahoval prvotřídního jasu 25 000 lm.

Fosforový kotouč

Anorganický fosforový kotouč, který mění modré laserové světlo na žluté, je dostatečně odolný na to, aby mohl fungovat jako laserový zdroj světla po dlouhou dobu.

Vysoká spolehlivost

Náš nově vyvinutý anorganický fosforový kotouč disponuje špičkovou odolností vůči světlu a teplu, takže se na něj můžete vždy spolehnout. Dokonale doplňuje naše anorganické panely LCD a společně vytváří jasný, živý obraz pro extrémně dlouhé projekce. Na zdroj světla, který nevyžaduje údržbu po dobu 20 000 hodin, se můžete spolehnout.

Naše projektory vám umožňují pracovat i v prostředích, kde prach a kouř nejsou ničím neobvyklým, protože specializovaná uzavřená struktura modelu EB–L25000U maximalizuje kvalitu obrazu i spolehlivost.

Nativní rozlišení WUXGA, nativní kontrastní poměr 2 000 : 1

Anorganické panely 3LCD a fosforový kotouč

Snadné nastavení díky objektivům s pamětí

Konzistentní obraz díky vestavěné kameře

Flexibilní prezentace díky 360° instalaci

Zdroj světla bez údržby po dobu 20 000 hodin a životnost filtru až 30 000 hodin

Vyměnitelný objektiv s velmi krátkou projekční vzdáleností (<0,35 : 1)

Monitorování, přizpůsobování a ovládání prostřednictvím webového prohlížeče nebo chytrého zařízení

Synchronizace osvětlení, zvuku a naprogramovaných sekvencí s ovladačem DMX-ArtNet

Možnosti připojení: HDBaseT, HDMI, DVI a 3G SDI

EB-L12000Q

VESMÍR MOŽNOSTÍ

Vytvořte ohromující projekční plochu a pohlcující zážitek

Projekce bez omezení

Řada EB-L1000

Nová éra širokoúhlých prezentací

Snadno promítejte ohromující obraz a zapůsobte v nejrůznějších projekčních prostorech a na široké škále akcí díky flexibilním prezentacím. Tyto projektory, které se vyznačují velmi vysokou spolehlivostí a téměř nulovou údržbou, si poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly.

  • Bílý a barevný světelný výstup od 6000 lm do 12 000 lm
ZJISTIT VÍCE

Sortiment produktů

EB-L25000U

Nová éra širokoúhlých prezentací

Vytvářejte působivé obrazy v jakémkoli prostoru na velkém projekčním plátně prostřednictvím převratné kombinace jasu 25 000 lm, krásného obrazu, výjimečné spolehlivosti a možností flexibilní prezentace. Tento model je kompaktní a lehký, přesto vysoce odolný a robustní. Disponuje uzavřeným optickým systémem, což zvyšuje jeho výkon v prašném nebo zakouřeném prostředí, a kombinací chlazení vzduchem a kapalinou zvyšujícím jeho spolehlivost.

ZJISTIT VÍCE

Lampové projektory Epson

Naše lampová 3LCD technologie je jedničkou v oboru již mnoho let a nabízí změnu způsobu, jakým profesionálové ze sféry podnikání a vzdělávání komunikují s publikem.

Projektory Epson podněcují přesun ke skutečně všestranné digitální komunikaci jak v přednáškových sálech či posluchárnách, tak v uměleckých galeriích či na propagačních akcích.

Špičkové projekce s jasem až 11 000 lm a rozlišením WUXGA

Mimořádná kvalita díky funkcím jako jsou obrazová technologie 4K, rozlišení Epson Super Resolution, interpolace snímků, korekce bodu a oblouku

Flexibilní prezentace pomocí režimu na výšku, rozdělení projekční plochy, plynulého skládání obrazu, korekce obrazu na zakřivených površích a rozích zdí a 360° instalace

Snadné připojení pomocí rozhraní Wi-Fi, HDMI a HDBaseT

Řada vyměnitelných objektivů, velká část z nich s paměťovou funkcí

Vyměnitelný objektiv s velmi krátkou projekční vzdáleností pro malé prostory

Vysoká spolehlivost, snadná údržba

Určení standardu

Řada EB-5500

Tyto bezproblémové a flexibilní projektory pro menší prostory přinášejí zářivý a jasný obraz firmám a vzdělávacím zařízením. Můžete si vybrat z různých rozlišení až do WUXGA. Projektory se velmi snadno nastavují a ovládají a také disponují flexibilními funkcemi, jako jsou rozdělení projekční plochy nebo vzdálená správa.

  • Bílý a barevný světelný výstup 5 500 lumenů
  • HDBaseT a Zrcadlení obrazu (není k dispozici u modelu EB-5510)
  • Rozlišení od XGA-WUXGA
ZJISTIT VÍCE

Inovace pro velké prostory

Poznejte výkonnost a jednoduchost projektoru pro pevnou instalaci. Naše projektory nabízí špičkové projekce s úžasně jednoduchým nastavením, funkcemi a ovládáním. Naše odolné a spolehlivé projektory jsou ideální volbou pro stálé instalace – ale jsou také překvapivě kompaktní. Projektory tak můžete rovněž pronajímat, protože se hodí do mnoha prostor a uživatelé si s nimi snadno poradí.

Společné prezentace

K jednomu projektoru se může pomocí funkce EasyMP Multi-PC Projection zároveň připojit více uživatelů, přičemž lze najednou zobrazit až čtyři uživatelské projekční plochy. Funkce rozdělení projekční plochy vám nabízí možnost prezentace ze dvou různých zdrojů. Porovnávejte informace z dalšího notebooku nebo USB vizualizéru Epson pro projekci 3D obrazu.

Vysoká spolehlivost

Snadná vyměnitelnost lampy a filtru snižuje nutnost údržby na minimum a zajišťuje, aby vaše projekce zůstaly jasné a ostré mnohem déle.

Lenses
Lenses

Převezměte kontrolu

Vytvářejte chytré prezentace prostřednictvím nástrojů Epson EasyMP umožňujících práci v síti, správu projektorů, promítání prezentací bez počítače, bezdrátové prezentace i centrální monitorování všech projektorů ve firmě.

Sortiment produktů

Řada EB-Z10000U

Tyto špičkové projektory s lampou přináší výjimečné možnosti prezentace do tržního segmentu pevných instalací a do oblasti pronájmu projekční techniky. Slučují kvalitu a řadu funkcí s přidanou hodnotou od plynulého skládání obrazu po funkci Epson EasyMP.

  • Bílý a barevný světelný výstup 8200 lm až 11 000 lm
  • Rozlišení od XGA-WUXGA
ZJISTIT VÍCE

Inovace pro velké prostory

Poznejte výkonnost a jednoduchost projektoru pro pevnou instalaci. Naše projektory nabízí špičkové projekce s úžasně jednoduchým nastavením, funkcemi a ovládáním. Naše odolné a spolehlivé projektory jsou ideální volbou pro stálé instalace – ale jsou také překvapivě kompaktní. Projektory tak můžete rovněž pronajímat, protože se hodí do mnoha prostor a uživatelé si s nimi snadno poradí.

Společné prezentace

K jednomu projektoru se může pomocí funkce EasyMP Multi-PC Projection zároveň připojit více uživatelů, přičemž lze najednou zobrazit až čtyři uživatelské projekční plochy. Funkce rozdělení projekční plochy vám nabízí možnost prezentace ze dvou různých zdrojů. Porovnávejte informace z dalšího notebooku nebo USB vizualizéru Epson pro projekci 3D obrazu.

Vysoká spolehlivost

Snadná vyměnitelnost lampy a filtru snižuje nutnost údržby na minimum a zajišťuje, aby vaše projekce zůstaly jasné a ostré mnohem déle.

Lenses
Lenses

Převezměte kontrolu

Vytvářejte chytré prezentace prostřednictvím nástrojů Epson EasyMP umožňujících práci v síti, správu projektorů, promítání prezentací bez počítače, bezdrátové prezentace i centrální monitorování všech projektorů ve firmě.

Sortiment produktů

Řada EB-G7000

Tyto projektory mají vše, co potřebujete k přeměně prostorů pro instalaci a provádění efektivních a profesionálně působících prezentací. Můžete sloučit vysokou kvalitu obrazu a řadu rozlišení až do WUXGA s flexibilními možnostmi instalace, širokou nabídkou objektivů a bezproblémovou údržbou.

  • Bílý a barevný světelný výstup od 5500 lm do 8000 lm
  • Rozlišení od XGA-WUXGA
ZJISTIT VÍCE

Inovace pro velké prostory

Poznejte výkonnost a jednoduchost projektoru pro pevnou instalaci. Naše projektory nabízí špičkové projekce s úžasně jednoduchým nastavením, funkcemi a ovládáním. Naše odolné a spolehlivé projektory jsou ideální volbou pro stálé instalace – ale jsou také překvapivě kompaktní. Projektory tak můžete rovněž pronajímat, protože se hodí do mnoha prostor a uživatelé si s nimi snadno poradí.

Společné prezentace

K jednomu projektoru se může pomocí funkce EasyMP Multi-PC Projection zároveň připojit více uživatelů, přičemž lze najednou zobrazit až čtyři uživatelské projekční plochy. Funkce rozdělení projekční plochy vám nabízí možnost prezentace ze dvou různých zdrojů. Porovnávejte informace z dalšího notebooku nebo USB vizualizéru Epson pro projekci 3D obrazu.

Vysoká spolehlivost

Snadná vyměnitelnost lampy a filtru snižuje nutnost údržby na minimum a zajišťuje, aby vaše projekce zůstaly jasné a ostré mnohem déle.

Lenses
Lenses

Převezměte kontrolu

Vytvářejte chytré prezentace prostřednictvím nástrojů Epson EasyMP umožňujících práci v síti, správu projektorů, promítání prezentací bez počítače, bezdrátové prezentace i centrální monitorování všech projektorů ve firmě.

Sortiment produktů

Příslušenství pro širokou řadu oblastí použití

Každé prostředí je jiné a totéž platí i pro prezentaci. Poskytujeme širokou nabídku příslušenství, které přesně vyhoví vašim potřebám. Od filtrů, lamp, držáků pro montáž na strop po projekční plátna a objektivy – svůj projektor si snadno doladíte tak, aby vyhovoval konkrétnímu prostředí či publiku.

OBJEKTIVY PROJEKTORŮ EPSON

Upravte si projektor pro pevnou instalaci pomocí doplňkových objektivů od společnosti Epson. K dispozici jsou v celé řadě projekčních poměrů pro různé prostory či velikosti projekční plochy a projekční vzdálenosti a dávají vám možnost maximalizovat kvalitu bez výrazného zásahu do vašeho rozpočtu.

Vyměnitelné objektivy jsou k dispozici pro řady EB-G7000, EB-L1000, EB-L25000U a EB-Z10000U.

VYSÍLAČ HDBASET ELPHD01

Tento modul pro přenos videa/audia prostřednictvím kabelu CAT-5/6 rozšiřuje možnosti přenosu. Vyznačuje se snadnou instalací a má tři vstupy: HDMI, LAN a RS-232 pro výstup.

ZJISTIT VÍCE

ADAPTÉR BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ LAN ELPAP10

Prostřednictvím funkce EasyMP Network Projection nebo aplikace Epson iProjection a s pomocí tohoto adaptéru USB se snadnou instalací můžete provádět rychlé a bezpečné bezdrátové prezentace.

ZJISTIT VÍCE

ORIGINÁLNÍ LAMPY EPSON

Originální lampy Epson dlouhodobě zaručují nejlepší, nejjasnější a nejkonzistentnější obraz. Kvalita obrazu, maximální spolehlivost, minimální údržba a stálá komplexní záruka je zajištěna systémem přísných kontrol lamp při výrobě i dodání.

ZJISTIT VÍCE

MONTÁŽ NA STROP

Najděte ideální místo pro instalaci projektoru v daném prostoru a zajistěte jeho flexibilitu, bezpečnost a zabezpečení s pomocí našich přizpůsobených sad pro montáž na strop. Závěsy na strop jsou k dispozici u řad EB-L1000 a EB-G7000 (ELPMB47, ELPMB48), EB-Z10000U (ELPMB25, ELPMB26) a EB-4000 (ELPMB22, ELPMB30).

LAMPA ELPLP93

Originální lampový projektor Epson s velmi vysokou výkonností.

ZJISTIT VÍCE

Lepší dlouhodobé vztahy

Na základě spolupráce a budování pevných vztahů vám můžeme nabídnout optimální řešení pro projektory a nejkvalitnější trvalé zákaznické služby a podporu. Ty nejlepší vztahy jsou oboustranné, proto nasloucháme svým zákazníkům i vašemu publiku a využíváme získané poznatky k vývoji budoucích produktů. Vysoká spolehlivost je standardem, kdežto vztahy pomáhají oběma stranám stavět na našem úspěchu a udržovat si přední postavení v oboru.

Komplexní podpora

Naše volitelná záruka CoverPlus 365 zajišťuje skutečně nepřetržitou asistenci prakticky v každé situaci. Smyslem tohoto výjimečného programu je umožnit vám bezproblémové prezentace a nabídnout vám řadu možností, jako je přímý kontakt na vyškolené odborníky a poradenství či pomoc před uzavřením obchodu, během něj i po něm. Rovněž nabízí výměnu projektorů, lamp a filtrů a školení zaměřené na údržbu, a to přímo u zákazníka.

Kvalitnější propojení

Díky rozsáhlému poskytování služeb jsme schopni velmi rychle reagovat a jednat, kdykoli nás potřebujete. Velice úzce spolupracujeme s prodejními partnery, zatímco naši početní obchodní zástupci a týmy specializované na koncové uživatele a podniky vám nabízí širokou síť kontaktů pro všechny aspekty prodeje, zákaznických služeb a poradenství.

Originální lampy Epson

Originální lampy Epson vám prostřednictvím vysokého jasu a špičkových barev přináší maximální výkon a kvalitu. Dlouhá životnost a bezproblémová údržba je zajištěna systémem přísných kontrol lamp při výrobě i dodání.

Naprosto bezstarostný provoz

Dalším výrazným rozdílem mezi společností Epson a ostatními výrobci projektorů jsou naše standardní záruky, které vás chrání po úctyhodnou dobu tří nebo pěti let (v závislosti na produktu) nebo 20 000 hodin používání (platí dříve dosažená hodnota)8.

Kvalita se spolehlivostí

Všechny naše projektory jsou vysoce odolné a nabízejí bezchybný dlouhodobý výkon s minimální údržbou. Všechny součásti projektorů jsou navrhovány a vyráběny s maximální přesností, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu i výměnu. Životnost našich laserů je až 56 000 hodin a našich filtrů až 30 000 hodin.

1. Partner společnosti Epson zjistí vaše firemní potřeby

Náš partner vám pomůže určit vaše požadavky, model projektoru a množství jednotek* vhodných pro vaši firmu.

2. Partner společnosti Epson navrhne příslušnou dohodu

Po domluvě náš partner zpracuje váš požadavek.

3. Dodávka a instalace vašich projektorů

Dodání, nastavení a instalace projektorů proběhne podle požadavků vaší firmy.

4. Registrace produktů a žádost o náhradní produkty

Jednoduše zavolejte na oddělení technické podpory společnosti Epson, abyste zaregistrovali své projektory a požádali o náhradní produkt.

5. Společnost Epson s vámi domluví školení na pracovišti

Společnost Epson s vámi domluví školení na pracovišti, které bude zaměřeno na preventivní údržbu.

6. Odeslání náhradních produktů

Po absolvování školení bude náhradní projektor (případně i lampa nebo filtr) odeslán přímo vám.

7. Stálá podpora se službou CoverPlus365

Získáte stálou pomoc a podporu 356 dní v roce a díky tomu minimalizujete prostoje způsobené údržbou a opravami.

1. Partner společnosti Epson zjistí vaše firemní potřeby

2. Partner společnosti Epson navrhne příslušnou dohodu

3. Dodávka a instalace vašich projektorů

Náš partner vám pomůže určit vaše požadavky, model projektoru a množství jednotek* vhodných pro vaši firmu.

Po domluvě náš partner zpracuje váš požadavek.

Dodání, nastavení a instalace projektorů proběhne podle požadavků vaší firmy.

4. Registrace produktů a žádost o náhradní produkty

5. Společnost Epson s vámi domluví školení na pracovišti

Jednoduše zavolejte na oddělení technické podpory společnosti Epson, abyste zaregistrovali své projektory a požádali o náhradní produkt.

Společnost Epson s vámi domluví školení na pracovišti, které bude zaměřeno na preventivní údržbu.

6. Odeslání náhradních produktů

7. Stálá podpora se službou CoverPlus365

Po absolvování školení bude náhradní projektor (případně i lampa nebo filtr) odeslán přímo vám.

Získáte stálou pomoc a podporu 356 dní v roce a díky tomu minimalizujete prostoje způsobené údržbou a opravami.

KALKULÁTOR VZDÁLENOSTI OBJEKTIVU

Získejte perfektní obraz

Abyste si doma mohli promítat velkoplošné projekce a cítit se jako v kině, je pro vás klíčové vybrat k projektoru správný objektiv. Projektory Epson patří díky inovativním technologiím, vysoké kvalitě obrazu a výkonnosti mezi nejprodávanější projektory na trhu.

DEJME SE DO TOHO
KALKULÁTOR PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTI

Získejte ten nejlepší obraz

Náš nástroj pro instalaci projektoru vám pomůže najít ideální projekční vzdálenost a velikost obrazu pro vaši místnost.

PODROBNÉ INFORMACE
KALKULAČKA CELKOVÝCH NÁKLADŮ VLASTNICTVÍ PROJEKTORU

Snižte celkové náklady vlastnictví svého firemního projektoru

Neplaťte za firemní projektor přespříliš. Vypočtěte si celkové náklady na projektor Epson na naší kalkulačce.

UŠETŘETE S EPSON ECO

Spojte se s námi ještě dnes.

Chcete-li získat další informace o naší řadě profesionálních audiovizuálních projektorů, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Pole označená * jsou povinná.

1 Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited za období 2001 až 2015.

2 Barevný jas (barevný světelný výstup) měřený dle normy IDMS 15.4. Barevný jas závisí na konkrétních podmínkách používání. Špičkové projektory Epson 3LCD pro firmy a vzdělávací instituce v porovnání s nejlepšími jednočipovými DLP projektory; vychází z údajů společnosti NPD získaných v období od června 2013 do května 2014 a z dat společnosti PMA Research za 1. až 3. čtvrtletí roku 2013. Další informace najdete na internetových stránkách www.epson.cz/clo.

3 Nejjasnější projektor 3LCD k září 2016. Některé objektivy s krátkou a velmi dlouhou projekční vzdáleností nedosáhnou 25 000 lm.

4 Model EB-L1505U/EB-L1500U je k prosinci 2015 prvním a současně jediným 12 000 lm laserovým projektorem WUXGA 3LCD na trhu.

5 Neplatí pro všechny produkty.

6 Nabízené typy záruky nejsou dostupné ve všech zemích. Obraťte se na místního zástupce společnosti Epson.

7 K září 2016.

8 K dispozici u modelů EB-L1100U, EB-L1200U, EB-L1300U a EB-L1405U.