VÝJIMEČNÉ PROJEKTORY PRO VELKOPLOŠNOU PROJEKCI

VÝKONNÉ A INOVATIVNÍ PROJEKTORY

Řada velkých business projektorů Epson nabízí vysoký výkon, všestrannost a inovativní funkce. Vychutnejte si bezkonkurenční kvalitu obrazu a flexibilitu použití a vyberte si ideální přístroj pro své prezentační potřeby. Zjistěte, proč jsme již od roku 2001 světovou jedničkou na trhu s projektory1.

PERFEKTNÍ ZOBRAZENÍ

Díky pokročilým funkcím, širokým možnostem připojení a velmi snadnému ovládání poskytují špičková profesionální prezentační řešení společnosti Epson dokonalý obraz, který dodá vašim prezentacím život.

Od stálých projekcí ve velkých prostorách po jednorázové propagační události zaručují projektory Epson dokonale stejnoměrný obraz na celé projekční ploše bez ohledu na to, zda používáte jeden či více přístrojů. Jednoduchá integrace do každého systému je samozřejmostí, ať už je zdrojem obsahu přímo počítač, nebo streamování prostřednictvím sítě LAN či Wi-Fi.

TECHNOLOGIE EDGE BLENDING

Technologie Edge Blending (plynulé skládání obrazu) usnadňuje promítání z více projektorů a umožňuje vytvořit panoramatický obraz bez viditelných přechodů. Postavíte-li vedle sebe nebo nad sebe více projektorů, vznikne jeden obrovský obraz s dokonalým prolnutím okrajů, jednolitými barvami a bez jakýchkoli viditelných hran mezi obrazy jednotlivých projektorů.

TECHNOLOGIE ARC A POINT CORRECTION

S technologií Arc Correction (korekce obloukovitosti) bude váš obraz zaručeně dokonalý. Tato technologie kompenzuje nepravidelnosti v různých místech projekční plochy a vyrovnává obloukové nebo soudkovité zkreslení všech čtyř stran promítaného obrazu v důsledku nerovné stěny či projekční plochy. Kromě toho se funkce Point Correction (Bodová korekce) stará o kompenzaci nerovností samotné projekční plochy.

FLEXIBILNÍ POSUN OBJEKTIVU

Funkce svislého a vodorovného posuvu objektivu usnadňuje a urychluje instalaci projektoru. Bez ohledu na to, zda je projektor připevněn ke stropu nebo položen na stole, v blízkosti projekční plochy nebo na opačné straně místnosti, výsledkem je vysoce kvalitní nezkreslený obraz a ostrý text.

Možnost posunu objektivu v rozmezí až ± 70 % na svislé ose a až ± 20 % na vodorovné ose zajišťuje mimořádnou flexibilitu instalace. Funkce posunu objektivu lze řídit pomocí dálkového ovládání, ovládacího panelu projektoru nebo ovládacích příkazů.

VYŠŠÍ ROZLIŠENÍ

Technologie Epson Super Resolution (super rozlišení) zajišťuje kvalitní obraz ostrý jako břitva i při velkoplošném promítání obsahu s nízkým rozlišením. Díky vylepšené technologii Super Resolution, která využívá proces separace smíšených barev a simulace obrazu, obsah na plátně doslova ožívá.

FLEXIBILNÍ INSTALACE

Možnost flexibilní instalace v rozmezí 360º zvyšuje všestrannost a podporuje kreativní použití. Díky tomu najdou tyto projektory Epson uplatnění v nejrůznějších aplikacích, jako je například promítání na strop nebo na podlahu.

Technologie Epson umožňuje dlouhodobý provoz projektoru bez přehřívání či kompromisů ve výkonu.

NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Díky nejnovější generaci anorganických panelů LCD a unikátně optimalizovaným systémům chlazení jsou projektory řady G schopny nepřetržitého provozu se zárukou až na 15 000 hodin.

Díky vysoké flexibilitě instalace a možnosti nepřetržitého provozu jsou projektory Epson určené k pevné instalaci vhodné pro prakticky jakýkoli účel.

PROJEKCE NA VÝŠKU

Modely řady EB-Z11000 umožňují projekci na výšku, a díky tomu se hodí k použití jako digitální reklamní poutač. Vyzkoušejte si nový náhled na svět! Režim zobrazení na výšku oceníte především v případě, kdy prostor nebo událost, například módní přehlídky, nejsou vhodné k projekci na šířku.

JEDNODUCHÁ ŘEŠENÍ

Projektory Epson v sobě spojují průlomové technologie s mimořádnou spolehlivostí a snadnou údržbou. Tato kombinace zaručuje trvale vysoký výkon a dodá vám klid.

Každý aspekt jejich konstrukce je zaměřen na maximální výkon s minimálními nároky na obsluhu. Lampy a ostatní spotřební materiál se vyznačují dlouhou životností. Následná výměna je snadná a díky bezproblémovému přístupu ji lze provést přímo na místě bez nutnosti přivolat odbornou pomoc.

Bezpečnost a jistota

Díky otvoru pro zámek značky Kensington a bezpečnostní tyči se o projektor nemusíte bát.

Snadno vyměnitelný filtr s dlouhou životností

Bezúdržbový filtr s dlouhou životností má doporučený interval údržby 10 000 hodin.

Automatická clona a technologie C2 Fine

Technologie Automatická clona posouvá spodní a horní clonu, čímž průběžně optimalizuje světelný výstup s dosahuje brilantních jasů a tmavě černé plochy.

Inovativní středové objektivy

Konstrukce projektorů Epson se středově umístěným objektivem usnadňuje hledání polohy uprostřed místnosti, neboť nemusíte počítat s vyosením objektivu.

Rozmanité možnosti připojení

Využijte rozmanitých možností připojení – k dispozici je rozhraní HDMI, Wi-Fi, LAN i počítačová rozhraní

Snadno vyměnitelné lampy s dlouhou životností

Projektory Epson určené k pevné instalaci jsou vybaveny lampami s dlouhou životností až 4 000 hodin (normální režim), resp. 5 000 hodin (ekonomický režim).

Snadná údržba

Výměna a čištění projekčních lamp, filtrů a objektivů je rychlá a jednoduchá, protože nevyžaduje speciální nářadí ani demontáž projektoru z instalační polohy.

Ostatní Epson produkty pro firmy

IDEÁLNÍ PRO VELKÉ PROSTORY

Tento projektor společnosti Epson promítá nejjasnější obraz v rozlišení WUXGA. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí a flexibilitou pro použití ve velkých prostorách. Umožňuje promítat obrázky na výšku, a díky tomu se skvěle hodí k použití jako digitální reklamní poutač. Má flexibilní úhel instalace, nabízí možnost posunu objektivu pro umístění mimo střed a široké možnosti kalibrace. Možnosti použití projektoru dále rozšiřují připojení přes rozhraní Wi-Fi a HDBaseT.

Čím je tento projektor výjimečný?

 • Model EB-Z10000U umožňuje promítat obraz na výšku, a díky tomu se skvěle hodí k použití pro digitální reklamní poutače.
 • Nový a exkluzivní objektiv LU02 s krátkou projekční vzdáleností umožňuje umístění tohoto projektoru blíže k promítacímu plátnu.
 • Připojení HDBaseT – pět připojení v jednom
 • Vestavěná technologie Edge Blending pro sdružený provoz několika projektorů
ZOBRAZIT MODELY
EB-Z11000

Technologie 3LCD:

Zářivé barvy a jasný obraz

Flexibilita:

Možnost výběru různých úhlů montáže

Vysoký jas:

Nejvýkonnější projektor s rozlišením WUXGA, který kdy společnost Epson vyvinula

Projekce na výšku:

Skvělá volba pro digitální poutače

Možnosti připojení:

Připojení přes rozhraní HDBaseT a Wi-Fi

BRILANTNÍ VÝKON

Představujeme vám nejvýkonnější a technicky nejpokročilejší projektory Epson, včetně našeho prvního modelu se světelným výkonem 10 000 lumenů zajišťujícím neuvěřitelně jasné a ostré prezentace. Tato řada splní požadavky i těch nejnáročnějších akcí ve velkých prostorách.

Vedle jasného a přirozeného obrazu nabízejí tyto projektory různé konfigurace rozlišení, světelného výstupu (CLO) a objektivu pro flexibilní instalaci a nekompromisní funkčnost v prakticky jakémkoli prostoru. Díky technologiím Edge Blending, Super Resolution a konektoru SDI pro přenos signálu v HD rozlišení bude vaše publikum jednoduše okouzleno.

ZOBRAZIT MODELY
EB-Z8000 and EB-Z10000 Series

Jednoduchá instalace s integrovanými zkušebními obrazci

Flexibilní úhel instalace až ±360°

Projekce z více počítačů

Technologie Edge Blending

Rozdělení projekční plochy

Projekce z mobilního telefonu

Streamování videa přes volitelné rozhraní Wi-Fi

VÝJIMEČNÁ KVALITA OBRAZU

Projektory řady EB-G6000 nabízejí bezkonkurenční úroveň jasu. Díky bílému a barevnému světelnému výstupu v rozsahu 4 500–7 000 lumenů a různým možnostem rozlišení pro různé firemní účely umožňují tyto projektory vytěžit maximum i z těch největších instalací.

Řada EB-G6000 je ideální k projekci ohromujících obrazů velkému publiku – tyto modely jistě ocení velké podniky i vzdělávací instituce a dobře poslouží ve větších konferenčních místnostech a posluchárnách i k výrazným reklamním projekcím. S těmito projektory nejsou prezentace ve velkém měřítku žádný problém, a to díky pokročilým funkcím, jako je například síťové ovládání, projekce z několika počítačů současně, rozdělení projekční plochy a snadná, bezproblémová obsluha.

ZOBRAZIT MODELY
EB-G6000

Technologie pro projekci na zakřivený povrch

Síťové monitorování

Projekce z více počítačů

Korekce projekce na rohové stěně – horizontální a vertikální

Funkce rozdělení projekční plochy

10W reproduktory

Připojení HDMI

EB-G6800 a EB-G6900WU: Technologie pro projekci na zakřivený povrch

Pomocí této technologie můžete zobrazovat dokonale stejnoměrný obraz na zakřiveném či kulatém povrchu. Stačí upravit strany a rohy projekce, aby obraz odpovídal projekční ploše. Opravte tvar obrazu pomocí funkce „opravit tvar“ a přizpůsobte stejnoměrnost prostoru pomocí „linearity“.

Curved Surface Technology

EB-G6800 a EB-G6900WU: Otočení a korekce projekce na rohové stěně

Tato funkce umožňuje projekci obrazu na rohových stěnách, díky čemuž dojde k vytvoření působivých digitálních poutačů nebo nezapomenutelných scén na akcích nebo výstavách. Jakmile vyberete, na jaký typ rohu chcete promítat, stačí pomocí funkcí „opravit tvar“ a „linearita“ opravit tvar a přizpůsobit prostor.

Curved Surface Technology

Modulární objektivy a projekční vzdálenosti

Zvolte si ideální objektiv pro své projekční prostory, obsah projekcí a rozpočet. K dispozici je pět různých kompatibilních možností. Podle potřeby můžete kombinovat zvětšovací a širokoúhlé funkce.

ŘADA EB-G6000: SPECIFIKACE DOPLŇKOVÝCH OBJEKTIVŮ

Typ objektivu Objektiv pro krátké projekční vzdálenosti Standardní Objektiv pro zadní projekci Objektiv pro střední vzdálenosti 1 Objektiv pro střední vzdálenosti 2 Objektiv pro dlouhé vzdálenosti
Reference ELPLU01 ELPLS06 ELPLR03 ELPLM04 ELPLM05 ELPLL06
Objednací kód V12H004U01 V12H004S06 V12H004R03 V12H004M04 V12H004M05 V12H004L06
Doplňkový objektiv V12H-004U01 V12H-004S06 V12H-004R03 V12H-004M04 V12H-004M05 V12H-004L06
Typ přiblížení/zaostření Ruční Ruční Ruční (bez transfokátoru) Ruční Ruční Ruční
Poměr přiblížení (optický) 1 – 1.2 1 – 1.8 1 – 1.5 1 – 1.5 1 – 1.35
Projekční poměr
Modely XGA Poměry stran
16 : 10, 16 : 9 a 4 : 3
0.65 – 0.79 1.29 – 2.35 0.77 2.34 – 3.56 3.49 – 5.34 5.26 – 7.12
Modely WXGA Poměry stran
16 : 10 a 16 : 9
0.64 – 0.77 1.26 – 2.30 0.76 2.20 – 3.42 3.18 – 5.03 4.71 – 6.65
Modely WXGA Poměr stran
4:3
0.77 – 0.93 1.52 – 2.76 0.91 2.64 – 4.1 3.82 – 6.04 5.65 – 7.98
Modely WUXGA Poměry stran
16 : 10 a 16 : 9
0.64 – 0.77 1.26 – 2.30 0.76 2.20 – 3.42 3.18 – 5.03 4.71 – 6.65
Modely WUXGA Poměr stran
4:3
0.77 – 0.93 1.52 – 2.76 0.91 2.64 – 4.10 3.82 – 6.04 5.65 – 7.98
CLONOVÉ ČÍSLO F 2.15 – 2.33 1.65 – 2.55 2.03 1.83 – 2.45 1.83 – 2.53 1.84 – 2.32
OHNISKOVÁ VZDÁLENOST 10.9mm –
12.95mm
21.28mm –
37.94mm
12.76mm 38.07mm –
57.09mm
56.76mm –
85.25mm
84.91mm –
114.61mm
ROZSAH VELIKOSTI PROJEKČNÍ PLOCHY (V PALCÍCH)
Modely XGA 60 – 300 30 – 300 30 – 200 40 – 300 40 – 300 40 – 300
Modely WXGA a WUXGA 60 – 300 50 – 300 50 – 200 50 – 300 50 – 300 50 – 300
RUČNÍ POSUN OBJEKTIVU
(vertikální/horizontální)
Modely XGA ±58% / ±31% Max. ±58% / ±31% Max. ±58% / ±31% Max. ±58% / ±31% Max. ±58% / ±31% Max.
Modely WXGA a WUXGA ±69% / ±31% Max. ±69% / ±31% Max. ±69% / ±31% Max. ±69% / ±31% Max. ±69% / ±31% Max.
Šroub proti krádeži Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Hmotnost 1.586kg 0.78kg 2.2kg 0.89kg 0.95kg 0.9kg

OSTRÁ PROJEKCE S VYSOKÝM JASEM

Pořádejte ohromující firemní a výukové prezentace s těmito jasnými, výkonnými a funkcemi nabitými projektory. Získejte úžasnou kvalitu obrazu s kontrastním poměrem až 5 000 : 1, rozlišením až WUXGA a snadným nastavením díky posunu objektivu, korekci zakřivení, korekci lichoběžníkového zkreslení a velkému poměru přiblížení.

Veďte své prezentace přesně tak, jak potřebujete, díky funkcím, jako je rozdělení projekční plochy, technologie Epson EasyMP a volitelné rozhraní Wi-Fi6, a mějte vše pod kontrolou díky síťovému monitorování všech projektorů ve své organizaci.

ZOBRAZIT MODELY
EB-4000

EasyMP

Kontrastní poměr 5 000 : 1

Funkce rozdělení projekční plochy

Posun objektivu

SNADNÉ NASTAVENÍ

Vestavěný 10W reproduktor

Síťové monitorování

Technologie Arc a Point correction

Připojení HDMI

SNADNÉ NASTAVENÍ

Dosáhněte dokonalé kvality promítaného obrazu z jakékoli polohy díky takovým funkcím projektoru, jako je posun objektivu, korekce lichoběžníkového zkreslení a pokročilá geometrická korekce, či doplňkovým objektivům a mnoha možnostem přiblížení.

Simple setup 1 Simple setup 2

ŠPIČKOVÁ KVALITA OBRAZU

Naše oceňovaná technologie 3LCD zaručuje výjimečný obraz, který upoutá pozornost každého diváka. Barevný světelný výstup až 10 000 lumenů zajišťuje skvělou viditelnost i za denního světla a přirozeně vyvážené podání sytých a jasných barev.

Rozlišení WUXGA umožňuje zobrazení všech detailů.

VĚTŠÍ OBRAZ

Mnoho modelů dokáže promítat v rozlišení WUXGA, které je optimální pro projekci širokoúhlých televizních přenosů a videonahrávek bez zkreslení obrazu či změny měřítka. Tato schopnost velkoplošné projekce je rovněž dokonale vhodná pro zobrazení každého detailu na stránce ve formátu A3 nebo dvou stránkách formátu A4 vedle sebe.

LCD panely se svislým uspořádáním zvyšují kvalitu a odolnost.

VYSOKÝ KONTRAST A BEZKONKURENČNÍ KVALITA OBRAZU

Díky kontinuálnímu vývoji technologie 3LCD si kvalita obrazu stále udržuje náskok před konkurencí. Naše nejnovější 3LCD panely C2 Fine (Crystal Clear Fine) používají anorganickou zarovnávací vrstvu a tekuté krystaly ve svislém uspořádání, které zajistí vašim prezentacím ještě hladší a kontrastnější obraz bez nejmenší vady.

NEJJASNĚJŠÍ BARVY

Díky vysokému výstupu CLO bude mít obraz jasnější barvy

Mnoho výrobců se chlubí pouze hodnotou jasu bílého světelného výstupu svých projektorů, ale pro skutečně špičkovou kvalitu obrazu je nutné vzít v potaz rovněž barevný světelný výstup (CLO). Hodnota barevného světelného výstupu udává úroveň jasu červeného, zeleného a modrého světla z projektoru a často může být výrazně nižší než udávaný bílý světelný výstup. V takovém případě pak může obraz působit nevýrazně.

DALŠÍ INFORMACE
Play

TECHNOLOGIE 3LCD

Projektory Epson využívají technologii 3LCD, která poskytuje stejně vysokou úroveň bílého a barevného světelného výstupu, což je zárukou jasného, věrného obrazu a živých barev, které jsou třikrát jasnější2 než u jednočipových DLP projektorů.

Produktová řada

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Každé prostředí je jiné a totéž platí i pro každou prezentaci. Proto poskytujeme širokou nabídku příslušenství, které přesně vyhoví vašim konkrétním potřebám. Od filtrů, lamp, držáků pro montáž na strop po projekční plátna, objektivy a 3D brýle – svůj projektor si snadno doladíte tak, aby vyhovoval jakékoli konkrétní místnosti či publiku.

VYHLEDÁVAČ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Najít příslušenství a doplňky

 • VYSOCE KVALITNÍ OPTIKA
 • VELKÉ PŘIBLÍŽENÍ
 • SNADNÁ INSTALACE

OBJEKTIVY PROJEKTORŮ EPSON

Upravte si projektor pro pevnou instalaci pomocí doplňkových objektivů od společnosti Epson. K dispozici jsou v celé řadě projekčních poměrů, které vyhoví ideální velikosti projekční plochy a vzdálenosti projektoru, vašim projekčním prostorám i vašemu rozpočtu. Získáte tak nejlepší možnou kvalitu obrazu.

objektiv Vzdálenost

Následují tabulky s projekční vzdáleností objektivů projektorů řady Epson EB-Z8000 při promítání na plochu o úhlopříčce 120" a poměru stran 16 : 10. Příklad – Projekční vzdálenost objektivu EB-Z8450WU / EB-Z8455WU při promítání na plochu o úhlopříčce 120" a poměru stran 16 : 10.

 • ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV PRO ZADNÍ PROJEKCI
 • ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV S TRANSFOKÁTOREM
 • STANDARDNÍ OBJEKTIV S TRANSFOKÁTOREM
 • STŘEDNÍ OBJEKTIV S TRANSFOKÁTOREM
 • STŘEDNÍ OBJEKTIV S TRANSFOKÁTOREM 2
 • TELEOBJEKTIV S TRANSFOKÁTOREM

ŘADA EB-Z8000

 • Projekční vzdálenost: 2.00m
 • Projekční vzdálenost: 3.39m – 7.30m
 • Projekční vzdálenost: 4.50m – 7.30m
 • Projekční vzdálenost: 6.94 – 10.60m
 • Projekční vzdálenost: 10.13m – 15.45 m
 • Projekční vzdálenost: 15.07m – 21.17m

objektiv Vzdálenost

100palcová projekční plocha 4 : 3 pro modely XGA

100palcová projekční plocha 16 : 10 pro modely WXGA

100palcová projekční plocha 16 : 10 pro modely WUXGA

 • OBJEKTIV PRO KRÁTKÉ PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTI X1.2
 • ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV PRO ZADNÍ PROJEKCI
 • STANDARDNÍ
 • STŘEDNÍ OBJEKTIV (LM04)
 • STŘEDNÍ OBJEKTIV (LM05)
 • TELEOBJEKTIV (LL06)

ŘADA EB-Z8000

 • XGA: 1.33m – 1.60m
 • WXGA: 1.39m – 1.67m
 • WUXGA: 1.39m – 1.67m
 • XGA: 1.57m
 • WXGA: 1.63m
 • WUXGA: 1.63m
 • XGA: 2.65 – 4.79m
 • WXGA: 2.75m – 4.98m
 • WUXGA: 2.75m – 4.98m
 • XGA: 4.75m – 7.23mm
 • WXGA: 4.93m – 7.51m
 • WUXGA: 4.93m – 7.51m
 • XGA: 7.10m – 10.86m
 • WXGA: 7.38m – 11.27m
 • WUXGA: 7.38m – 11.27m
 • XGA: 10.68m – 14.47m
 • WXGA: 11.1m – 15.02m
 • WUXGA: 11.1m – 15.02m

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Přeskočit