Součástí balení je inkoust až na 3 roky

Objevte jednoduchost a úspornost tisku bez inkoustových kazet. Naše tiskárny EcoTank obsahují dostatek inkoustu až na 3 roky1 tisku a ušetří vám až 90 %2 nákladů na tisk.

PŘEHRÁT VIDEO

Představujeme tiskárny EcoTank
Mimořádně nízké náklady na tisk bez inkoustových kazet

Docházející inkoust dokáže pokazit náladu. I v případě, že máte náhradní balení po ruce, trvá výměna inkoustu notnou chvíli. Pokud jste zaneprázdněni a na vaši tiskárnu musí být spolehnutí, máme pro vás snadné řešení. Tiskárna EcoTank od společnosti Epson nabízí systém inkoustových nádržek s extrémně vysokou kapacitou, díky kterému se můžete nadobro rozloučit s inkoustovými kazetami.

VÍCE NEŽ

30

 MILIONŮ

PRODANÝCH KUSŮ NA CELÉM SVĚTĚ

Výhody tiskáren EcoTank

Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem Epson EcoTank mají spoustu předností. Vaši pozornost si ale zaslouží především několik vynikajících vlastností. Tyto tiskárny nabízejí řešení s neuvěřitelně nízkými tiskovými náklady, obrovskou spolehlivostí a snadnou obsluhou. Čtěte dál, pokud se chcete dovědět víc.

Mimořádně úsporný tisk

Tiskárny EcoTank nabízí mimořádně úsporný tisk, který vám může pomoct snížit náklady na tisk až o 90 %2. To vás asi nepřekvapí, když zjistíte, že součástí balení je inkoust až na tři roky tisku1. S tiskárnami EcoTank můžete vytisknout až 14 000 stran černobíle a 11 200 stran barevně4.

Jak to funguje?

Díky integrovaným vysokokapacitním nádržkám na inkoust je do tiskárny dodáván inkoust nepřetržitě. Není třeba měnit žádné inkoustové kazety. Stačí doplnit nádržky lahvičkami na inkoust Epson a pokračovat v tisku. Je to mnohem praktičtější, protože získáte velké množství inkoustu a také lepší přidanou hodnotu. Přibaleno je množství inkoustu, které odpovídá 82 inkoustovým kazetám2.

PŘEHRÁT VIDEO
Spolehlivost

Můžete se spolehnout, že permanentní tisková hlava Micro Piezo a originální inkoust od společnosti Epson zaručí vysoce kvalitní tisk, nádherné barvy a čistý obraz při vysokých rychlostech díky inovativní, efektivní a přesné tiskové hlavě.

Bez starostí

Speciální inkoustové nádržky jsou plně integrovanou součástí tiskárny, takže si můžete užívat spolehlivého barevného tisku bez nepořádku a bez problémů, které často doprovázejí neoriginální systémy doplňování a systémy inkoustových nádržek od jiných výrobců. Originální inkousty Epson se vyrábějí v naprosto čistém prostředí a jsou optimalizovány pro použití s tiskárnami Epson.

Ještě více důvodů k zakoupení

Kromě inkoustových nádržek s vysokou kapacitou toho tiskárny EcoTank nabízejí mnohem více. Stejně jako naše široké portfolio také tiskárny nabízejí mnoho funkcí.

Oboustranný tisk

Šetřete peníze i papír automatickým tiskem na obě strany listu. Ochráníte také přírodu.

Mobilní tisk

Dokumenty lze odeslat k tisku pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s bezplatnou aplikací Epson iPrint5. Můžete dokonce odesílat e-mailem soubory k tisku téměř z celého světa, a to díky funkci Epson Email Print5.

Akční tříletá záruka

Všechny tiskárny Epson EcoTank mají standardní záruku jeden rok nebo akční záruku tři roky6.

Systém uzamknutí a plnění

Nová generace bezproblémových tiskáren EcoTank od společnosti Epson má vylepšený systém doplňování inkoustu, díky kterému je menší riziko rozlití a nepořádku. Toho dosahuje díky lahvičkám, které se snadněji otevírají a z kterých se lehce nalévá inkoust. Dále mají mechanismus, který zaručuje doplňování nádržek pouze správnou barvou.

Široký sortiment produktů

Vyberte si tiskárnu EcoTank s funkcemi, které odpovídají vašim potřebám. V řadě tiskáren EcoTank je k dispozici přes 20 modelů určených pro domácí použití, domácí kancelář nebo malé firmy.

Integrovaná tisková hlava

Na rozdíl od některých jiných tiskáren na trhu mají tiskárny EcoTank vestavěnou permanentní tiskovou hlavu, díky které je tisk bezproblémový a spolehlivý.

Nízké náklady na další lahvičky

S přibaleným inkoustem můžete vytisknout tisíce stran. Po jeho spotřebování zakoupíte další lahvičky inkoustu za dostupnou cenu.

Seznamte se s modelovou řadou EcoTank

KALKULÁTOR ÚSPOR

Šetřete peníze pomocí tiskáren Epson EcoTank

Použijte náš kalkulátor nákladů a zjistěte, kolik byste mohli ušetřit s tiskárnou EcoTank.

Zjistit více

Panika u tiskárny

Zeptali jsme se 8 000 lidí z celé Evropy na nejhorší situace, které jim způsobil nedostatek inkoustu. Výsledky průzkumu si můžete přečíst kliknutím na odkazy níže nebo se můžete podívat na několik hlavních údajů a čísel níže na této stránce.

56 %

rodičů v Evropě zažilo paniku u tiskárny, když v jejich domácí tiskárně došel inkoust7

87 %

lidí nemohlo tisknout, protože v domácí tiskárně nebyl inkoust nebo ho bylo málo7

1 z 5

rodičů si myslí, že nákup nových zásobníků inkoustu pro domácí tiskárnu je nepohodlný7

Nejlepší tiskárna, jakou jsem kdy měl. Svou novou tiskárnu naprosto zbožňuji. Je praktická, levnější a ekologičtější, protože k plnění nádržek se používají lahvičky s inkoustem, a není potřeba pořád dokola kupovat inkoustové kazety. Kvalita tisku je fantastická – vytištěné obrázky jsou krásné a skvělý je i tisk fotografií. Moje nejoblíbenější tiskárna!

L565 od WhimsicalMblog

Skrýt recenze
L565 5/5

CEEJAYTHEDEEJAY

Epsone, tohle je trefa do černého!!

Epsone, tohle je trefa do černého!!

První dojem z téhle tiskárny? Perfektní!!! Ze všech tiskáren Epson, které jsem v posledních 20 letech měl, je tahle opravdu třída a zatím nejlepší.
Je to první tiskárna, u které jsem po úvodním nastavení nebyl celý špinavý od inkoustu. Tuhle tiskárnu nemůžu než doporučit. Umí všechno, co potřebuji. Skvělá práce od společnosti Epson.
Výborná kvalita tisku, skenování a kopírování. A v porovnání s širokou nabídkou funkcí je tiskárna relativně malá.

L565 5/5

StressyMummy

Perfektní tiskárna pro rodinu

Perfektní tiskárna pro rodinu

Vyzkoušela jsem v průběhu let spoustu tiskáren a L565 na mě opravdu udělala dojem. Vypadá dobře, bez problémů se nastavuje a zjistila jsem, že se opravdu jednoduše používá.
Jsme velká rodina a všichni používáme tiskárnu. Tiskárna rychle reaguje, takže je snadné se k ní připojit z našich různých počítačů a zařízení. Kvalita tisku je špičková a ohromila mě i kvalita kopírky.
Nádržky, které lze doplnit, jsou skvělý nápad. Doplnili jsme je, když jsme tiskárnu instalovali, a po třech týdnech každodenního používání se nespotřeboval skoro žádný inkoust. Líbí se mi nápad, že inkoust je v lahvičkách, protože je doplňování nádržek jednoduché a nemusím řešit nákup drahých inkoustových kazet. Lahvičky inkoustu mají dobrou hodnotu a hodně dlouho se nemusí měnit.
Instalace tiskárny trvala okolo čtyřiceti minut. Postupuje se podle instrukcí na tiskárně a v počítači a plnění nádržek zabere pár minut. Instalace je jednoduchá, protože se při ní používá velký displej a jednoduché ovládání. Na rozdíl od jiných bezdrátových tiskáren, které jsem používala, se mi k téhle tiskárně pokaždé podařilo hned připojit ze všech zařízení, a to mi opravdu udělalo radost.
Tiskárna je celkem velká, ale vypadá dobře, a nádržky na doplnění jsou schované pod krytem, takže se k nim malé děti nedostanou.
Kromě tisku a kopírování se tiskárna L565 dá použít i jako skener a fax. Skenování jsem zatím nezkoušela a nemám pevnou linku, abych mohla faxovat, takže tyhle funkce hodnotit nemůžu.

L565 5/5

tanialfl

Stylová, praktická a úsporná

Stylová, praktická a úsporná

Tiskárna Epson EcoTank je rozhodně jedna z nejlepších, jaké jsme kdy měli. Instalace byla bezproblémová a připojení k počítačům a plnění inkoustových nádržek bylo daleko jednodušší než instalace inkoustových zásobníků. Přibalené jsou čtyři lahvičky s inkoustem (údajně stačí na 4 500 stran černobíle a 6 000 stran barevně), a to je taky super bonus do začátku. Jediná věc, na kterou ale musíte myslet je, že trvá až 20 minut, než se inkoust po instalaci „nabije”... takže ho nezapomeňte doplnit včas předtím, než budete potřebovat urgentně něco vytisknout!
Tiskne, kopíruje, skenuje a faxuje tak, jak je uvedeno. Na začátku jsme měli strach, že tiskárna je u nás daleko od telefonní linky a že by to mohlo ovlivnit instalaci. Naštěstí to ale nebyl problém, protože má Wifi, takže jsme ji bez problémů nastavili přímo v domácí síti. Telefonní kabel je volitelný a je potřeba jenom při nastavování faxu, který ale nepotřebujeme.
Považujeme za velkou výhodu, že se dá tisknout i ze smartphonů přes aplikaci Epson iPrint a že můžeme odesílat tiskové úlohy, i když jsme venku a kdekoli na světě!
Velký dojem na nás udělala funkce Scan to Cloud. Když něco skenujete, hned se to pošle do všech vybraných umístění, které jde přidat, a uloží se to do vaší databáze Epson. Tato umístění můžou být třeba e-mailové adresy nebo Google Drive (kromě jiných). Stačí zadat údaje do uživatelské databáze a pak můžete vybrat cílové umístění přímo na zařízení, když skenujete.
Přístroj je stylový a lahodí oku. Nezabírá moc místa, ale je pevný a vysoký standard kvality zaručuje, že vydrží roky.
Rozhodně tiskárnu doporučujeme každému, kdo ji potřebuje používat každý den v domácnosti, domácí kanceláři nebo i ve firmě. Ušetřili jsme zhruba 70 % nákladů na tisk tím, že ji používáme tak, jak Epson doporučuje. A z toho máme ještě větší radost!

L565 5/5

Arm987

Na rozdíl od spousty jiných tiskáren mi tenhle model opravdu dělá radost

Na rozdíl od spousty jiných tiskáren mi tenhle model opravdu dělá radost

Nechápu, proč ostatní velcí výrobci tiskáren zatím nic takového nevyrobili.
Systém s nádržkami je rozhodně správná cesta. Sice je o hodně dražší než zásobníky inkoustu, ale stačí si to trochu spočítat a je jasné, že to stojí za to.
Skvělý kup.

L565 5/5

JenniT

Snadno se používá a je pořád připravená

Snadno se používá a je pořád připravená

Po nastavení je používání bleskové. Funkce bezdrátového tisku je super. Vím, že to není nová technologie, ale je bezva, že se dá tisknout odkudkoliv. Nechávám tiskárnu zapnutou, aby se dalo kdykoli tisknout na dálku, takže občas krátce po použití vydává zvuky, které nejsou hlučné, ale které vždy trochu vylekají mého psa.
Tiskárna se dodává se spoustou inkoustu a to je bezvadné, protože k většině tiskáren je přibalená jenom troška inkoustu, aby se neřeklo. Tím se kompenzuje trochu vyšší cena tiskárny.

L565 5/5

WhimsicalMblog

Nejlepší tiskárna, jakou jsem kdy měl

Nejlepší tiskárna, jakou jsem kdy měl

Svou novou tiskárnu naprosto zbožňuji. Je praktická, levnější a ekologičtější, protože k plnění nádržek se používají lahvičky s inkoustem, takže není potřeba pořád dokola kupovat inkoustové kazety. Kvalita tisku je fantastická – vytištěné obrázky jsou krásné a skvělý je i tisk fotografií. Moje nejoblíbenější tiskárna!!

  1. Kalkulace výdrže inkoustu na 3 roky vychází z měsíčního objemu tisku 290 stránek za použití tiskáren EcoTank pro domov a kancelář. Výpočet je kombinací nejnižší výtěžnosti černého inkoustu u následujících tiskáren: L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.
  2. Výpočet srovnání inkoustových kazet je založen na nejnižší výtěžnosti kazet použitých ve 20 nejlepších konkurenčních inkoustových tiskárnách A4 podle údajů IDC EMEA Hardcopy Tracker (Data Q4 2016) v období od ledna 2016 do prosince 2016. Výpočet vychází ze standardní výtěžnosti konkurenčních inkoustových kazet vydělené průměrnou výtěžností inkoustu dodávaného v tiskárně Epson EcoTank.
  3. Na základě dat o objemu prodeje získaných ze zprávy IDC WW HCP Tracker (Data Q4 2016).
  4. Uvedené výtěžnosti byly stanoveny dle originální metodiky společnosti Epson na základě tiskové simulace testovacích vzorů dle normy ISO/IEC 24712. Uvedené výtěžnosti NEVYCHÁZEJÍ z normy ISO/IEC 24711. Uvedené výtěžnosti se mohou lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, četnosti tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například teplota. Při prvotním nastavení tiskárny může být využito určité množství inkoustu k naplnění trysek tiskové hlavy, takže výtěžnost zaváděcí sady inkoustů může být nižší.
  5. Vyžaduje bezdrátové připojení k internetu. Další informace včetně seznamu podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epson.cz/connect.
  6. Další informace najdete na adrese www.epson.cz/extended-warranty
  7. Vychází z průzkumu provedeného agenturou OnePoll a zadaného společností Epson v srpnu 2015. Osloveno bylo 8 000 evropských spotřebitelů z Německa, Itálie, Španělska a Velké Británie.

Přeskočit

 
Porovnat
Zavřít

Porovnat produkty

ze 3 vybraných

Porovnat vybrané