WFP

Výsledky hovoří
samy za sebe

95%

Úspora energie s tiskárnami
WorkForce Pro1

94%

Snížení odpadu s tiskárnami
WorkForce Pro1

3.5x

Rychlejší tisk s tiskárnami
WorkForce Pro1

Přejděte na podnikové inkoustové tiskárny

Myslíte si, že inkoustové tiskárny jsou jen pro domácí použití? Zamyslete se ještě jednou! Ve společnosti Epson jsme optimalizovali naši jedinečnou technologii tiskových hlav pro firemní aplikace. Na inkoustové tiskárny se dříve pohlíželo jako na řešení vhodné jen pro domácnosti, ale efektivita, jednoduchost a úspornost inkoustového tisku ve skutečnosti přináší firmám ve srovnání s laserovými zařízeními řadu výhod. Za mnoha těmito výhodami stojí tisková hlava PrecisionCore, škálovatelná technologie využívaná v průmyslových systémech, jako jsou velkoobjemové tiskárny štítků. Mezi její přínosy patří spolehlivost, omezení odpadu a menší dopad na životní prostředí. To vše nyní najdete v modelech řady WorkForce Pro. Přečtěte si, jak můžete v podniku ušetřit peníze, zvýšit produktivitu a omezit spotřebu energie.

Úspora energie

Tiskárny WorkForce Pro mají až o 96 % nižší spotřebu energie než laserové tiskárny. Pomohou vám tak nejen snížit účty za elektřinu, ale také splnit ekologické cíle1. Protože inkoustové tiskárny při své práci nevyužívají žádné teplo, spotřebují výrazně méně elektřiny než laserové tiskárny, což následně snižuje provozní náklady.

Zjistěte více
Výtěžnost inkoustové kazety až 10 000 stran2

Méně odpadu, lepší výtisky

V rámci nezávislých testů bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro společnosti Epson produkují až o 94 % méně odpadu ve srovnání s laserovými zařízeními a kopírkami1. Při jejich provozu nevzniká ozon, využívají méně spotřebních materiálů a součástí, které vyžadují pravidelnou výměnu, než srovnatelná laserová zařízení. Společnost Epson nabízí široký výběr velikostí zásobníků inkoustu, které udrží nízké náklady, zaručí špičkový vzhled výtisků a manipulace s nimi je jednoduchá. Inkousty DURABrite Ultra a DURABrite Pro společnosti Epson také odpovídají certifikaci dle normy ISO 117984, což vám garantuje trvanlivější výtisky v jakémkoliv podnikovém prostředí.

Zjistěte více

Kalkulátor CO2 a spotřeby

V rámci nezávislých testů bylo zjištěno, že modely WorkForce Pro společnosti Epson využívají až o 96 % méně energie než laserová zařízení a laserové kopírky1. Spočítejte si svou úsporu energie a emisí CO2 pomocí našeho kalkulátoru.

Kalkulátor

Snadná integrace do pracovního prostředí

Celou flotilu tiskáren a skenerů můžete snadno spravovat a ovládat na dálku. Mezi nabízené funkce patří instalace, konfigurace, monitorování, správa a odstraňování potíží vašich zařízení, což přináší vyšší produktivitu a finanční úspory.

Představujeme tisk budoucnosti s technologií heat-free

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Podrobné informace

Advantage Inkjet

Získejte konkurenční výhodu s inkoustovými tiskárnami Epson

Zjistěte více

Menší počet zásahů

V rámci nezávislých testů bylo zjištěno, že čas strávený zásahy u modelů WorkForce Pro společnosti Epson může být oproti laserovým zařízením až o dvě třetiny kratší1. Permanentní tisková hlava PrecisionCore společnosti Epson je zárukou vyšší spolehlivosti tiskárny a při inkoustovém tisku je třeba měnit méně součástí. Vysokokapacitní inkoustové zásobníky stačí na ještě více výtisků a naše softwarová řešení umožňují aktivně spravovat, organizovat podnikové tiskárny na dálku tím nejefektivnějším způsobem a dosahovat tak úspor nákladů i času a delší doby provozuschopnosti zařízení.

Zjistěte více

Kalkulátor úspor

Vyzkoušejte náš kalkulátor úspor a zjistěte, kolik můžete ušetřit s nejnovějšími modely WorkForce Pro.

Spočítejte si úspory

Firemní aplikace

Tiskárny WorkForce Pro jsou kompatibilní s celou řadou podnikových softwarových řešení, která vám pomohou se správou dokumentů, uživatelů i celé flotily tiskáren, a ušetří tak čas i peníze.

Zjistěte více

Zlatý partner SAP

Společnost Epson je zlatým partnerem SAP. Znamená to, že úzce spolupracujeme s jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě a staráme se o to, aby jeho produkty bylo možné hladce integrovat do podnikových prostředí.

Odolnost

Společnost Epson neustále vylepšuje svou řadu podnikových inkoustových tiskáren, aby vyhověla měnícím se potřebám podniků. Pigment je napuštěn pryskyřicí a je nerozpustný, takže můžete využívat výhody trvanlivých výtisků odolných vůči tekutinám, rozmazání a zvýrazňovačům.

Zjistěte více

Flexibilita médií

Díky flexibilitě tisku na řadu různých typů papíru mohou podnikové inkoustové tiskárny vyhovět široké škále podnikových potřeb. Inkoust je vytlačován přímo na papír, takže je možné tisknout i na speciální média, včetně teplocitlivé fólie, tvrdého papíru a dokonce i plakátů. Protože podnikové inkoustové tiskárny Epson používají u všech barev nerozpustný a vůči zvýrazňovačům rezistentní pigmentový inkoust, lze je použít k tisku voděodolných štítků i propagačních materiálů na lesklý papír.

Zjistěte více

Rychlý tisk

Při inkoustovém tisku není zapotřebí doba na zahřátí, takže tiskárny WorkForce Pro zajistí rychlý a efektivní firemní tisk. To je zásadní pro integraci do prostředí tisku s ověřením, kdy uživatelům stačí projet kartou nebo zadat číslo PIN a okamžitě získají výsledky. Díky automatickému oboustrannému tisku, skenování, kopírování a faxování u mnoha našich modelů bude vaše firemní prostředí fungovat jednoduše a efektivně.

Zjistěte více
Rozlišení až 1 200 dpi

Kvalitní rozlišení

Oživte své materiály vysoce kvalitním tiskem. Díky dvojnásobné hustotě trysek přináší nová tisková hlava PrecisionCore na obyčejném papíře vysoce kvalitní tisk s rozlišením až 1 200 dpi a na potahovaných médiích až 4 800 dpi. Tím získáte krásné reprodukce i složitých znaků a jemných linií.

Případové studie

Firemní aplikace

Společnost Epson integruje produkt PaperCut MF

Společnost Epson nově integruje produkt PaperCut MF. Zařízení Epson tak přináší snížení provozních nákladů, vysokou spolehlivost, méně zásahů, nižší dopad na životní prostředí, možnost řídit a spravovat objem tisku a omezit provozní náklady.

Integrace produktu PaperCut MF společnosti Epson usnadňuje správu zařízení a snižuje náklady na tisk a množství odpadu. Mezi jeho výhody patří:

 • Přidělení tisku oddělením, nákladovým střediskům a uživatelům se sdílenými účty.
 • Přehled o tom, kdo a kolik vytisknul stránek, kdy a na jakém zařízení.
 • Hlášení využití podle uživatelů, oddělení, zařízení nebo dopadu na životní prostředí.
 • Přidělování kvót nebo rozpočtů jednotlivým uživatelům, oddělením nebo skupinám.
 • Bezpečné vydávání úloh za použití tisku s ověřením „Find Me“.
 • Zjednodušení tisku z mobilního zařízení a metodou BYOD (bring your own device – z vlastního zařízení).

Epson Device Admin

Celou flotilu tiskáren a skenerů můžete snadno spravovat a ovládat na dálku. Mezi nabízené funkce patří instalace, konfigurace, monitorování, správa a odstraňování potíží vašich zařízení, což přináší vyšší produktivitu a finanční úspory.

Výhody

 • Ušetřete čas a mějte náklady pod kontrolou.
 • Snadná obsluha.
 • Flexibilní správa se přizpůsobí vašim potřebám.
 • Automatizace procesů.
 • Převezměte kontrolu a analyzujte využití zařízení.
 • Ideální pro jakékoli podnikové prostředí.
Zjistěte více

Epson Document Capture Suite

Software a zobrazovací technologie Epson šetří čas, protože vynechávají některé kroky a umožňují vám skenovat přímo do vašich pracovních toků.

Díky skenování pouhým stisknutím tlačítka můžete v jednom kroku přenést a integrovat do pracovních toků vysoce kvalitní elektronické dokumenty. Složité úlohy, jako je organizace dokumentů nebo vylepšení textu, se tak promění v jednoduchou práci.

Zjistěte více

Snímání

Optimalizujte automatické pracovní toky pomocí předdefinovaných úloh.

Integrace pracovních toků

Panely skenerů Epson lze přizpůsobit pomocí předdefinovaných profilů úloh, takže pro všechny zaměstnance bude integrace dokumentů do podnikových procesů jednodušší.

Doporučeno

Modely Epson Workforce Pro byly v nezávislých testech ohodnoceny jako vynikající z hlediska spolehlivosti

Společnost Buyers Laboratory (BLI) je přední nezávislou autoritou a poskytovatelem analytických informací, testů a hodnocení zaměřených na multifunkční tiskárny, kopírky, tiskárny, skenery a softwarová řešení a produkty. Společnost BLI je již déle než 50 let vyhledávaným zdrojem nezávislých a spolehlivých informací v globální oblasti digitálního zpracování obrazových dat.

Vysoká rychlost a úspora nákladů

V rámci nezávislých testů bylo zjištěno, že čas strávený zásahy u modelů WorkForce Pro společnosti Epson může být oproti laserovým zařízením až o dvě třetiny kratší1 a tyto modely nabízí až dvakrát větší výtěžnost výtisků ve srovnání s konkurenčními barevnými laserovými zařízeními1. Model WorkForce Pro WF-8590 zapůsobil na testující ve společnosti BLI tak výrazně, že díky jeho nejvyšším rychlostem tisku první strany a kopie ve své třídě mu udělili prestižní ocenění „2015 Pick“.

O výsledcích se můžete přesvědčit sami

Proč inkoustové tiskárny?

Robustní a spolehlivé tiskárny Epson WorkForce Pro vycházejí z našich mnohaletých zkušeností v oblasti průmyslového a komerčního tisku a poskytují firmám řadu výhod oproti laserovým zařízením. Díky naší jedinečné technologii tiskových hlav PrecisionCore pro podnikové použití je tu kvalitnější a spolehlivější tiskové řešení pro vaši firmu – posuňte ji kupředu pomocí nové řady podnikových inkoustových tiskáren WorkForce Pro.

Úspora času

 • Až 3,5krát rychlejší bez zhoršení kvality1
 • Výstup první strany během okamžiku bez zahřívání předem
Zjistěte více

Vyšší efektivita

 • Zkrácení doby strávené technickými zásahy až o 98 %1
 • Méně častý servis, méně nesprávných podání a výměn spotřebního materiálu
Zjistěte více

Nízké náklady

 • Nižší náklady na tisk jedné stránky
 • Nižší celkové náklady na vlastnictví
 • Nižší spotřeba energie
Kalkulátor úspor

Odolnost a kvalita

 • Odolnost vůči zvýrazňovačům1
 • Kvalita tisku s rozlišením 1 200 dpi jako u laserových tiskáren
 • Kompatibilita s různými médii
Zjistěte více

Ekologičtější technologie

 • Až o 96 % nižší spotřeba energie1
 • Až o 94 % méně odpadu1
 • Až o 23 % nižší hlučnost než u laserových tiskáren1
 • Bez tvorby ozonu
Zjistěte více

Ověřená spolehlivost

 • BLI – Ověřená spolehlivost 2015
 • BLI – 2015 Pick
Zjistěte více

Pokud máte zájem o koupi tiskárny WorkForce Pro, můžete se snadno spojit s některým z našich obchodních zástupců.

Zjistěte více

Potřebujete tisknout ještě víc? Naše řada WorkForce Pro RIPS dokáže ušetřit další peníze.

Zjistěte více

Chcete se dozvědět více o naší technologii pro podnikové inkoustové tiskárny?

Zjistěte více

PrecisionCore

Naše nejnovější a nejpokročilejší tisková hlava. Technologie PrecisionCore zásadně zvyšuje rychlost, kvalitu, spolehlivost a efektivitu.

Zjistěte více

Spojte se s námi ještě dnes

Chcete-li získat další informace o řadě WorkForce Pro, stačí vyplnit údaje níže a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit

Pole označená * jsou povinná.

 1. Další informace naleznete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.
 2. Maximální měsíční počet vytištěných stránek je určen na základě výkonu tiskárny, včetně rychlosti tisku stanovené dle normy ISO a možností manipulace s papírem.
 3. Založeno na testování modelů WF-5690, WF-5620, WF-8590, WF-R5690 a WF-R8590. Další informace naleznete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.
 4. Certifikaci dle normy ISO 11798 udělil švédský technický výzkumný ústav SP Technical Research Institute of Sweden. Další informace naleznete na webových stránkách www.sp.se

Přeskočit