VYSOKÝ VÝKON, VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDEK

Řada sublimačních tiskáren SureColor SC‑F

PŘEHRÁT VIDEO DALŠÍ INFORMACE

VYSOKÝ VÝKON, VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDEK

Pokud potřebujete DTG tiskárnu (tiskárnu pro přímý potisk textilu), která nabízí špičkovou kvalitu a podporuje neomezenou kreativitu, tiskárna SureColor SC‑F2100 je pro vás to pravé řešení.

PŘEHRÁT VIDEO DALŠÍ INFORMACE

Precizní design, snadné použití

Šetřete čas i peníze s vysoce kvalitním potiskem textilu, oblečení a pevných materiálů, například při výrobě měkkých poutačů, sportovního oblečení a jiných oděvů, reklamních a upomínkových předmětů nebo doplňků. Všechny produkty pochází stoprocentně z konstruktérských a výrobních dílen společnosti Epson, takže nabízí špičkový výkon, bezkonkurenční spolehlivost a nízké provozní náklady. Inkoust UltraChrome DS je zárukou živých barev a špičková technologie tiskových hlav minimalizuje prostoje a maximalizuje produktivitu.

Výjimečná kvalita, široké možnosti uplatnění

Díky sublimačním tiskárnám řady SureColor SC‑F už nemusíte krotit svoji fantazii. Rychle, kvalitně a spolehlivě na nich potisknete látku na šaty, sportovní oblečení, bytový textil nebo textilní poutače.

Další informace

Vysoká produktivita a kvalita

S tiskárnami této řady dosáhnete mimořádných výsledků v rekordním čase. Vytisknete na nich malé i středně velké série, které odpovídají náročným požadavkům na kvalitu potisku polyesterových textilií. Přitom není zapotřebí žádná předtisková příprava materiálu. Klíčovou součástí našich tiskáren jsou vysoce výkonné tiskové hlavy PrecisionCore TFP. Zaručují výbornou kvalitu při vysoké rychlosti tisku a perfektně si rozumí s našimi inkousty UltraChrome DS. Tyto speciální inkousty se natisknou na transferový papír, poté se v transferovém lisu nebo kalandru zahřejí na teplotu asi 195 °C a za 60 sekund přenesou vytištěný obraz na polyesterovou textilii.

Ideální řešení pro výrobu a tisk návrhů

Na těchto tiskárnách si snadno a rychle vytvoříte zákaznické vzorník barev.

Komplexní řešení pro velmi kvalitní textil

Dejte své kreativitě volnost díky širokému barevnému prostoru a vysoké kvalitě výsledků. Řada sublimačních tiskáren SureColor SC‑F dodává módním návrhářům a podnikatelům stabilitu barev či vysokou sytost černé a navíc se snadno a rychle udržuje. Díky tomu je ideální pro dynamická a náročná prostředí pracující se širokou škálou textilu bez ohledu na to, zda tisknete jeden kus oděvu nebo celou sérii.

Komplexní řešení pro tisk na textil

Každá součást řady SureColor SC‑F hraje v tomto bezproblémovém a komplexním barevném tiskovém řešení klíčovou roli.

Inkoust Epson UltraChrome DS

Nyní zahrnuje HDK černý inkoust se špičkovou hustotou černé, který byl navržen speciálně pro potisk textilií. Uživatelé mohou dosáhnout živých barev, hlubokých stínů, neutrálnějších odstínů a snadno kontrolovatelných stupňů šedé.

Epson Edge Print

Software Epson Edge Print nabízí vylepšené řízení tiskového výstupu. Jednoduše nainstalujte hardware a RIP software a získejte přístup k funkcím jako náhled, Hot holder, kopírování, oříznutí, skládání, dlaždice a opakování obrazu.

Skvělé výsledky za všech okolností

Součásti tiskárny SureColor SC‑F2100 byly pečlivě vytvořeny tak, aby zajistily kvalitu. Naše špičkové technické schopnosti v kombinaci se softwarem, který jsme si sami vytvořili, zajišťují při tisku vysoce kvalitní a podmanivé výsledky, a dávají vám tak prostor soustředit se na vaše podnikání.

DALŠÍ INFORMACE

Harmonické tiskové řešení

Všechny aspekty tiskárny SureColor SC‑F2100 byly pečlivě promyšleny tak, aby byla zajištěna kvalita ve všech krocích tiskového procesu.

 • Tisková hlava PrecisionCore TFP pro vždy skvělé výsledky
 • Multi-dot tisk a širší barevný prostor pro lepší reprodukci obrazu
 • Režim dvojitého tisku bílé i barev pro efektivní produkci
 • Vylepšená cirkulace bílé pro rychlejší spuštění
 • Díky podpoře RGB a CMYK profilů se přizpůsobí vašemu stylu práce

Vysoká kvalita potisku

Pokud potřebujete DTG tiskárnu (tiskárnu pro přímý potisk textilu), která nabízí špičkovou kvalitu a podporuje neomezenou kreativitu, tiskárna SureColor SC‑F2100 je pro vás to pravé řešení.

DALŠÍ INFORMACE

Komplexní řešení pro tisk na textil

Každá součást řady SureColor SC‑F hraje v tomto bezproblémovém a komplexním barevném tiskovém řešení klíčovou roli.

Inkoust Epson UltraChrome DG

Vysoká kvalita: Bílý inkoust, který je odolný a nepraská, umožňuje tisk na tmavé textilie. ECO PASSPORT od společnosti OEKO-TEX®: Inkoust Epson UltraChrome DG obdržel certifikaci Eco Passport. Flexibilní: Tiskne přímo na textil a má širokou barevnou škálu.

Garment Creator

Náš software Garment Creator zjednodušuje navrhování a vytváření ohromujících výtisků. Díky jeho přehlednému rozhraní a intuitivní navigaci je snadné uložit předdefinované volby správy barev a rozložení. Dosáhněte špičkových výsledků za všech okolností.

Případové Studie

  Kontaktujte nás

  Chcete-li získat další informace o řešeních společnosti Epson, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

  Pole označená „*“ jsou povinná

  Toto pole je nutné vyplnit.
  Toto pole je nutné vyplnit.
  Toto pole je nutné vyplnit.
  Toto pole je nutné vyplnit.
  Toto pole je nutné vyplnit.
  Chci zasílat e-mailem informace o nových produktech společnosti Epson, akcích, nabídkách a událostech.

  1. Při použití dvoubarevného režimu; platí pouze pro bílá trička. Tiskárny řady SureColor SC‑F mají certifikaci podle normy Oeko-Tex Standard 100, která potvrzuje, že splňují ekologické požadavky na výrobky třídy I určené pro mládež, děti a batolata do 36 měsíců. Norma Oeko-Tex Standard 100 určuje kritéria pro testování přítomnosti škodlivých látek v textiliích. Tuto normu vydalo Mezinárodní sdružením pro výzkum a testování v oblasti ekologie textilu (Oeko-Tex).