Dejte sbohem
tonerovým kazetám

1 lahvička s inkoustem = až 5 tonerových kazet1

*small print here

Množství inkoustu v balení odpovídá 5 tonerovým kazetám2

Tiskárny EcoTank mají vysokokapacitní inkoustovou nádržku, kterou můžete doplnit dodanými lahvičkami s inkoustem. Od začátku máte dostatek inkoustu na vytištění tisíců stran. Ušetříte tak čas i peníze, protože nemusíte často měnit toner.

EcoTank Mono Calculator

Všechny funkce černobílé laserové tiskárny se všemi výhodami ekonomického tisku řady Epson EcoTank

Fast

Rychlost

Rychlost tisku až 20 stran za minutu3

High quality results

Vysoce kvalitní výstupy

Ostré a trvanlivé dokumenty v profesionální kvalitě

Compact

Kompaktnost

Dokonale zapadne do každé domácnosti i kanceláře

Durable

Odolnost

Tisk bez starostí s volitelnou prodlouženou tříletou zárukou

Connectivity

Možnosti připojení

Modely s připojením přes Wi-Fi, Ethernet a možností mobilního tisku4

High productivity

Vysoká produktivita

Vysokokapacitní podavače papíru – až 250 stran

1
lahvička
s inkoustem 
=
5
tonerových
kazet*

Výpočet úspor s tiskárnou EcoTank

Zvolte model tiskárny Epson EcoTank Mono a porovnejte jej s některou z 20 nejprodávanějších černobílých laserových tiskáren

Zadejte, kolik stran měsíčně budete pravděpodobně tisknout a kolik let budete tiskárnu používat.

Klikněte na tlačítko „Vypočítat“.

Epson M100 : Cannon LPB-6030B

Ve srovnání s vybraným modelem můžete ušetřit

nebo až oproti průměru trhu4

ZOBRAZIT PODROBNÉ VÝSLEDKYVYTISKNOUT TUTO STRÁNKU

Vaše výsledky

  • PRŮMĚR TRHU

KLIKNUTÍM ZDE ZJISTÍTE, JAK JSME VÝSLEDKY VYPOČÍTALI A JAKÉ KLÍČOVÉ PŘEDPOKLADY JSME POUŽILI.

Celkové náklady na vlastnictví jsou vyznačeny červenou čarou. Údaje vycházejí z měsíčního objemu tisku stran po dobu let.

Celkové náklady na vlastnictví zahrnují pořizovací náklady na hardware a průběžné náklady na inkoust nebo toner. Celkové náklady na vlastnictví mohou ovlivnit další položky, jako například dodatečné spotřební materiály pro laserové tiskárny a spotřeba energie. Úspory tak mohou být ještě vyšší. Průměrná prodejní cena tiskáren a spotřebního materiálu v IDC ($) byla získána z přehledu IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (údaje z 3. čtvrtletí 2018 až 2. čtvrtletí 2019) a IDC EMEA Consumables Tracker (údaje z 2. pololetí 2018 a 1. pololetí 2019).

Srovnat s další tiskárnou

Seznamte se s modelovou řadou

Představujeme tisk budoucnosti s technologií heat-free

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Podrobné informace

1 Na základě výpočtu společnosti Epson: průměrná úspora nákladů na tisk stránky a průměrný počet tonerových kazet potřebný k tisku stejného počtu stránek jako při použití lahviček s inkoustem Epson EcoTank 110. Srovnání průměrné výtěžnosti (tisk na A4 dle ISO/IEC 19752) pomocí lahviček řady EcoTank 110 a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu (IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, dodávky v roce 2021, publikováno v 1. čtvrtletí 2021) používaného 20 nejprodávanějšími černobílými laserovými tiskárnami 1–20 str./min v České republice, Maďarsku, Polsku a Turecku (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, dodávky v roce 2021, publikováno v 1. čtvrtletí roku 2021). Náklady na stránku jsou vypočítány jako podíl příslušných tržeb z prodeje lahviček/kazet a celkového výnosu z jednotkového prodeje.

2 Průměrný počet tonerových kazet pro tisk počtu stran vytištěných pomocí lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami řady EcoTank Mono. Porovnání vychází z průměrné výtěžnosti lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami řady 2019 EcoTank Mono a průměrné výtěžnosti tonerových kazet, včetně originálních náhradních, dodávaných s 10 nejprodávanějšími modely černobílých laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe v období od ledna do prosince 2018. Výtěžnost tonerových kazet odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.

3 Určeno v souladu s normou ISO/IEC 24734 představující průměrnou hodnotu ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném tisku. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.eu/testing

4 Funkce Epson iPrint vyžaduje bezdrátové připojení a tiskovou aplikaci Epson. Funkce Epson Email Print a Remote Print Driver vyžadují připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na stránkách www.epsonconnect.eu

5 V souladu s normou ISO/IEC 17629 představující průměrnou hodnotu FPOT (s) z testu zařízení kancelářské kategorie u jednostranného a oboustranného tisku formátu A4. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.eu/testing

6 Porovnání spotřeby energie při tisku modelů Epson M1120, M2170 a M3170 oproti průměru 75 % nejprodávanějších černobílých A4 laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) v Řecku, České republice, Maďarsku, Polsku, zbytku jihovýchodní Evropy, Rumunsku, Slovenské republice, Slovinsku a Turecku v období od ledna do prosince 2018. Hodnoty spotřeby energie odpovídají údajům na webových stránkách výrobců.

7 Náklady na stránku jsou vypočteny vydělením ceny náhradní inkoustové lahvičky / tonerové kazety výtěžností. Porovnání nákladů na stránku je provedeno na zaváděcích cenách lahviček s černým inkoustem Epson (řada 110) a průměrné ceně originálních OEM černých tonerových kazet s nejvyšší výtěžností pro 77 % nejprodávanějších jednoúčelových černobílých A4 laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) v České republice, Maďarsku, Polsku a Turecku v období od ledna do prosince 2018. Výtěžnost tonerových kazet konkurenčních laserových tiskáren odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.

8 U modelů M1100 a M1120 není k dispozici oboustranný tisk.

9 IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, dodávky v letech 2010 až 2020, publikováno v 1. čtvrtletí roku 2020.

10 Objem celosvětového prodeje tiskáren Epson s vysokokapacitní inkoustovou nádržkou od jejich uvedení na trh v roce 2010 dosáhl 50 milionů kusů.