APLIKACE A SOFTWARE EPSON

Pro mobilní tisk, skenování a odesílání dokumentů z vašich chytrých telefonů a tabletů.

Filtrovat zdroje

Typ využití

Produkt

Zařízení

 • Epson Cloud Solution PORT

  Epson Cloud Solution PORT

  Zabezpečená cloudová platforma Epson Cloud Solution pro mobilní zařízení vám umožní zkontrolovat stav tiskáren na pracovišti na mobilním telefonu či tabletu, a to kdykoli a kdekoli.

 • Apple AirPrint™

  Apple AirPrint™

  AirPrint™ umožňuje bezdrátový tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dokumentů přímo ze zařízení iPad, iPhone a iPod touch bez nutnosti instalování ovladače.

 • Kalkulátor projekční vzdálenosti projektoru Epson

  Kalkulátor projekční vzdálenosti projektoru Epson

  Pomocí tohoto online kalkulátoru můžete vypočítat ideální projekční vzdálenost většiny projektorů Epson pro libovolnou velikost plátna. Stačí zadat míry, tedy šířku a výšku promítací stěny nebo plátna, a automaticky se dozvíte ideální projekční vzdálenost řady domácích projektorů a business projektorů. Případně můžete zadat požadovanou projekční vzdálenost a dozvědět se tak minimální a maximální velikost plátna při použití různých projektorů a objektivů.

 • Epson Remote Printer Driver

  Epson Remote Printer Driver

  Tento ovladač vzdálené tiskárny umožňuje tisknout přímo z vašeho počítače na jakékoli tiskárně na světě, která je kompatibilní se službou Epson Email.

 • Epson Scan-to-Cloud

  Epson Scan-to-Cloud

  Pomocí cloudových služeb můžete skenovat, ukládat a sdílet všechny vaše důležité domácí dokumenty a fotografie s rodinou a přáteli. Vaši přátelé mohou přistupovat k vašim souborům, ať jsou kdekoli a mají jakékoli zařízení. Skenovat lze také přímo na e-mailovou adresu nebo jinou tiskárnu kompatibilní se službou Epson Connect.

 • Email Print

  Email Print

  Pomocí e-mailu můžete ze svého mobilního zařízení nebo počítače tisknout na jakékoli kompatibilní tiskárně Epson, kdekoli na světě. Vše, co potřebujete, je e-mailová adresa přiřazená k tiskárně podporující funkci Epson Email Print. Tisknout můžete dokumenty A4 a A3 do velikosti 20 MB, přičemž tiskovou úlohu lze uložit až na 72 hodin.

 • Epson DocumentScan

  Epson DocumentScan

  Skenujte dokumenty přímo do svého mobilního zařízení. Aplikace Epson DocumentScan automaticky najde váš skener připojený ke stejné síti Wi-Fi. Dokonce s tímto skenerem můžete navázat přímé spojení bez nutnosti sítě Wi-Fi. Skenovaná data si můžete předem prohlédnout. Poté je můžete poslat e-mailem nebo odeslat přímo do jiných aplikací či cloudových úložišť, jako jsou služby Box, DropBox™, Evernote®, Google Drive™ a Microsoft® OneDrive®.

 • Ink Cost Calculator

  Ink Cost Calculator

  Pomocí funkce pro odhad nákladů lze vypočítat cenu tisku.

 • Epson iLabel

  Epson iLabel

  Aplikace Epson iLabel umožňuje snadno vytvářet, ukládat a tisknout štítky z chytrých zařízení. Využijte naplno funkce zařízení, jako je např. „diktát“ a doveďte tvorbu štítků na zcela novou úroveň.

 • Epson iProjection

  Epson iProjection

  Umožňuje zobrazit obsah vašich chytrých telefonů a tabletů prostřednictvím aplikace Epson iProjection. Snadno se používá a nabízí intuitivní nabídku, ve které snadno přenesete údaje ze systému iOS a Android na větší obrazovku.

 • Creative Print

  Creative Print

  Buďte kreativní s fotografiemi z oblíbeného chytrého telefonu a tabletu. Stačí stáhnout a nainstalovat tuto novou aplikaci nebo ji otevřít ve službě Epson iPrint, a můžete tisknout své oblíbené fotografie z Facebooku, vytvářet pohlednice, a mnoho dalšího.

 • Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder

  Nástroj Epson Printer Finder umožňuje vyhledat tiskárny Epson v síti, snadno ve webovém prohlížeči otevřít stránky s nastavením a měnit tak chování služeb, jako Google Cloud Print či aktualizace firmwaru.

 • Epson iPrint

  Ideální pro tisk na poslední chvíli z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu či v situacích, kdy není čas čekat na spuštění počítače před jednáním. Stačí stáhnout a nainstalovat tuto bezplatnou aplikaci a jste připraveni na tisk webových stránek, dokumentů Microsoft Office™, fotografií a souborů PDF a skenování ve vaší kancelářské síti.