Řešení pro zdravotnictví

Rychlost a přesnost jsou pro profesionály z oblasti zdravotnictví naprostou nezbytností a my jim dokážeme usnadnit zpracování informací i správu tisku.

Play

Získejte rychlé a přesné výsledky, když je potřebujete. Pomůžeme vám dosáhnout dokonalých výsledků ve vašem oboru, od správy pacientů nebo značení léčiv po tisk, archivaci a zobrazování dat. Naše technologie je intuitivní a ušetří vám peníze.

Rozhodující je spolehlivost

Při zpracovávání předpisů a informací o pacientech ve vytížených lékařských ordinacích a nemocnicích je nezbytné zachovat plynulý provoz a spolehlivou funkčnost. Proto nabízíme řadu robustních a výkonných tiskáren, které si snadno poradí s tiskem velkých objemů v náročném prostředí, kde se navíc žádné prostoje nepřipouští. Samozřejmě jsou také cenově výhodné.

 • Čistý a úsporný tisk

  Výměna inkoustů není žádná špinavá práce. Naše inkoustové tiskárny navíc nabízí až o 50 %1 nižší náklady na tisk jedné stránky.

 • Jasné značení léků

  Značení léčiv musí být snadno čitelné. Nabízíme nepřekonatelnou čistotu a barvy.

 • Lepší komunikace

  Spolehlivé vytváření dokumentů podle potřeby a efektivní správa tisku, která sníží provozní náklady i náklady na spotřební materiál.

 • Jasné prezentace

  Naše projektory nabízejí simulaci DICOM a naprosto detailní zobrazení, které oceníte při školení personálu i sdílení dat.

 • Snižte dopad na životní prostředí

  Přemýšlejte ekologicky – naše inkoustové tiskárny mají až o 80 %2 nižší spotřebu energie.

 • Snadná práce s daty

  Distribuce a ukládání informací o pacientech vyžaduje jednoduché a snadno použitelné zařízení na výrobu disků.

 • Oživte své dokumenty

  Pracovní tok je klíčem k plynulé práci s informacemi o pacientech. S našimi skenery bude správa dokumentů rychlá a snadná.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.

Užitečné zdroje

Níže najdete širokou nabídku zdrojů včetně článků, obrazové dokumentace nebo brožur, obsahujících informace o produktech a řešeních společnosti Epson a tržních trendech.

Zjistěte více

Kontaktujte nás

Chcete-li získat další informace o řešení pro zdravotnictví, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
(zaškrtněte všechny vyhovující možnosti)
Toto pole je nutné vyplnit.
Chci zasílat e-mailem informace o nových produktech společnosti Epson, akcích, nabídkách a událostech.
Bezpečnostní kontrola

Díky kontrole si můžeme ověřit, že jste člověk, a ne spamový systém.

Pole označená „*“ jsou povinná

MÁTE ZÁJEM? VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ NEBO CENÍK

Kontaktujte nás