LASEROVÁ ŘEŠENÍ A ŘADA LASEROVÝCH PROJEKTORŮ EPSON

Špičková kvalita obrazu a spolehlivost

SPOJTE SE S NÁMI

Představujeme vám budoucnost laserových projekčních technologií

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

Naše technologicky nejvyspělejší projektory kombinují technologii 3LCD a dva laserové zdroje světla. Mají široký barevný prostor a extrémně vysoký kontrastní poměr, který vytváří jasné, živé barvy a neuvěřitelně hluboké odstíny černé.

Kombinace vysokého jasu, vysokého rozlišení a vysokého kontrastu přináší výrazný, živý obraz, který je vidět i přes okolní osvětlení, a to i v největších prostorách. Použití laser-fosforové technologie přináší jedinečnou spolehlivost a výrazně snižuje celkové provozní náklady. Naše odhodlání zlepšovat kvalitu produktů, technologie, vztahy a zákaznický servis a podporu je důvodem, proč se držíme na přední příčce na trhu s projektory již více než 14 let1.

Představujeme vám naše laserová řešení

Projektory pro velké prostory

Projektory pro velké prostory

Vytvářejte působivé obrazy v jakémkoli prostoru na velkém projekčním plátně prostřednictvím převratné kombinace vynikajícího jasu, ostrého obrazu, extrémní spolehlivosti a možností flexibilní prezentace. Projektory Epson pro velké prostory jsou vysoce odolné a robustní, ale zároveň překvapivě kompaktní a lehké.

ZJISTIT VÍCE
Meeting Solutions

Řešení pro zasedací místnosti

Pořízením tohoto profesionálního laserového zobrazovacího řešení, které vás zbaví starostí a sníží náklady na údržbu, podpoříte spolupráci a produktivitu na pracovišti. Velký 100" obraz s možností přizpůsobení je navržen tak, aby umožnil efektivnější sdílení informací a zlepšil komunikaci. Výsledkem budou úspěšné schůze a skvělá spolupráce.

ZJISTIT VÍCE
Interaktivní vzdělávání

Interaktivní vzdělávání

Díky tomuto interaktivnímu laserovému projektoru s velmi krátkou projekční vzdáleností se můžete věnovat výuce naplno a navíc s jistotou, že studenti budou schopni přečíst vše, co je zobrazeno. Projektor vám totiž umožní spolupracovat v hodinách na velké škálovatelné ploše, a dosáhnout tak lepší spolupráce ve třídě a aktivní účasti žáků.

ZJISTIT VÍCE
Řešení pro laserové poutače

Řešení pro laserové poutače

Vdechněte život obchodu, galerii, muzeu nebo kanceláři pomocí našich bezproblémových projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností, které se snadno instalují. Model EB-700U je alternativou pro ploché obrazovky, s možností zobrazení mnohem většího obrazu. Schopnost projektoru zobrazit velký obraz z malé vzdálenosti jej činí ideálním řešením pro výlohy, chodby a další zúžená místa.

ZJISTIT VÍCE

Projekce bez omezení

Náš nově vyvinutý anorganický fosforový kotouč disponuje špičkovou odolností vůči světlu a teplu, takže se na něj můžete vždy spolehnout. Dokonale doplňuje naše anorganické panely LCD, se kterými vytváří jasný, živý obraz pro extrémně dlouhé projekce. Můžete se spolehnout na zdroj světla, který nevyžaduje údržbu po dobu 20 000 hodin2.

Systém chlazení

Kombinace chlazení kapalinou a vzduchem je pro potřeby 25 000lm 3LCD projektoru více než dostačující.

Panely LCD

Nový 1,43" anorganický panel posiluje odolnost vůči světlu a zaručuje ještě delší životnost.

Laserová jednotka

Díky vysoce výkonným laserovým diodám projektor dosahuje prvotřídního jasu 25 000 lm.

Fosforový kotouč

Anorganický fosforový kotouč, který mění modré laserové světlo na žluté, je dostatečně odolný na to, aby fungoval jako laserový zdroj světla po dlouhou dobu.

Vynikající spolehlivost

Seznamte se s projektory pro pevnou instalaci s velkou promítací plochou, na které se můžete skutečně spolehnout. Instalace a nastavení jsou jednoduché, navíc životnost laseru až 56 000 hodin a cyklus údržby filtru až 30 000 hodin snižují údržbu na minimum.

Představte svou vizi s produkty Epson

Zjistěte, jak můžete s projektory Epson pro velké prostory promítat na jakémkoli povrchu.

PŘEHRÁT

Laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností

Užijte si doma výhody velké promítací plochy, aniž byste narušili styl svého interiéru. Náš laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností, který můžete umístit do blízkosti projekční plochy a rychle nastavit, dokáže promítat kvalitní obraz i v osvětlené místnosti. Jeho nedocenitelnost spočívá v dlouhé životnosti laserového zdroje světla a prodloužené záruce.

VÍCE INFORMACÍ

Spojte se s námi ještě dnes.

Chcete-li získat další informace o naší řadě laserových projektorů, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

1 Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited za období 2001 až 2015.

2 Přibližný čas do chvíle, než se jas oproti prvnímu použití sníží o 50 %. Měřeno formou zrychleného testu při použití 0,04–0,20 mg/m³ částic. Doba se různí v závislosti na podmínkách použití a prostředí.