BARVA MĚNÍ VŠE.

Dosáhněte jasnější a živější projekce s
 barevným světelným výstupem
(CLO) od společnosti Epson.

99 % zákazníků potvrdilo, že projektory Epson mají nejjasnější barvy1

Nikdo neprodává více projektorů než společnost Epson. Proč? Protože naše projektory vdechnou život promítanému obsahu pomocí jasného, sytého a čistého obrazu – i v jasně osvětlených místnostech.

Projektory Epson nabízí stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO), což zaručuje projekci v jasných a sytých barvách. Ve srovnání s konkurenčními jednočipovými DLP projektory jsou až třikrát jasnější1.

Už není třeba utrácet vysoké částky za projektor se skutečně vysokým světelným výstupem. A to není vše! Naše projektory vás vydrží bavit až 15 let díky životnosti žárovky a filtru až 10 000 hodin v úsporném režimu2.

Proč je hodnota CLO důležitá?

Když je barevný jas nižší, barvy mohou být méně výrazné a mohou působit vybledle. Jednoduše řečeno, obraz s vybledlými barvami může vypadat jako bez života. Také detaily mohou být hůře viditelné a neuspokojivé, což může vést ke ztrátě pozornosti a zájmu u diváků. Zatímco ve ztemnělém obývacím pokoji to nemusí vadit, při školní výuce nebo při důležitých pracovních prezentacích to může znamenat závažný problém, a to hlavně v místnostech s nedostatečným zatemněním. Projektory Epson 3LCD naštěstí promítají jasný obraz i v případě, že nemáte stažené rolety.

Porovnání

99 % zákazníků ve srovnávacím testu zvolilo projektory Epson, protože oproti konkurenčním modelům nabízí živější barvy1. 8 z 10 lidí prohlásilo, že kvalita obrazu je u projektorů Epson nejvyšší a že by k projekci oblíbeného filmu zvolili projektor Epson3.

Mezi názory lidí zaznělo například: „Můj oblíbený film je Vykoupení z věznice Shawshank a rád bych si ho promítl s tímto projektorem. Jas považuji za velmi důležitou vlastnost a tento promítaný obraz vypadá lépe než v televizi.“ nebo „Tento projektor je určitě nejlepší. Má fantastickou kvalitu obrazu.“

Jas považuji za velmi důležitou vlastnost a tento promítaný obraz vypadá lépe než v televizi…
83 % ZÁKAZNÍKŮ ZVOLILO Epson3

Proč se zajímat o hodnotu CLO?

Jasný obraz se sytějšími barvami
Jasný obraz se sytějšími barvami

Nejsou to pouhá slova. 8 z 10 lidí ve slepém testu uvedlo, že náš projektor promítal nejjasnější obraz s nejsytějšími barvami.

Snadná čitelnost
Snadná čitelnost

Nevýrazný obraz zhoršuje čitelnost textu a je hůře rozpoznatelný. Jasnější obraz je zárukou snadnější čitelnosti a nechává vyniknout detaily.

Nižší náklady
Nižší náklady

Stejně vysoký barevný i bílý světelný výstup zaručuje jasnější obraz se sytějšími barvami, takže není třeba kupovat projektor s více lumeny.

Žádné přerušování
Žádné přerušování

Technologie 3LCD od společnosti Epson zajišťuje čistý obraz bez „efektu duhy“, jenž postihuje některé jednočipové DLP projektory.

Domácí zábava

Domácí zábava

Pořádejte velkolepá promítání pro přátele a rodinu jako v kině. Sledujte filmy, hry, sportovní události a jedinečné podívané s jasným obrazem a v živých barvách, a to i v jasně osvětlených místnostech.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
Firma

Firma

Představte působivé prezentace, které na publiku zanechají trvalý dojem. Projektor Epson dokáže díky jasnému bílému světlu a živým barvám zajistit, že všechna práce, na níž jste si dali tolik záležet, bude vypadat skvěle.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
Vzdělávání

Vzdělávání

Díky jasnému obrazu je výuka mnohem poutavější. Pomocí barvitého a pohlcujícího studijního prostředí inspirujete studenty k dosažení nejlepších výsledků.

Další informace
True Colour

Samotný jas nezaručí reálné barvy v promítaném obrazu. Pouze technologie 3LCD od společnosti Epson kombinuje jas a reálné barvy s cílem vytvořit živý a věrný obraz. Takového obrazu dosahujeme tím, že barevné světlo promítané našimi projektory je stejně jasné jako bílé světlo.

Zatímco ostatní výrobci se domnívají, že mohou zlepšit kvalitu obrazu pouhým zvýšením jasu bílého světelného výstupu u jejich projektorů, společnost Epson u svých výrobků kombinuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO). Vysoký jas sám o sobě nezaručuje jasný a věrný obraz a porovnatelně nižší hodnota CLO může mít za následek celkovou vybledlost. Pokud se však počet lumenů barevného jasu shoduje s bílým, získáte syté a reálné barvy, které oživí každý promítaný obraz.

Vyhledat produkt

Srovnat
Close

Srovnat výrobky

1 ze 4 vybraných

    Porovnat vybrané