ŘADA PROJEKTORŮ
S VELMI KRÁTKOU PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTÍ

Zahrnuje náš první projektor s dotykovým ovládáním a ovládáním pomocí dvou per.

IDEÁLNÍ VOLBA PRO SDÍLENÍ A SPOLUPRÁCI

Ovládání interaktivních projektorů Epson pomocí dotyku nebo dvou per umožňuje v učebně nebo v zasedací místnosti snadno zobrazovat a upravovat různé druhy dat, přidávat popisky k prezentacím v reálném čase a ukládat a sdílet společnou práci.

OŽIVENÍ VÝUKY

BRING LESSONS TO LIFE

Probuďte představivost studentů a oživte výuku pestrými interaktivními prezentacemi. Díky této řadě projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností snadno proměníte plochý povrch v interaktivní tabuli.1.

DALŠÍ INFORMACE

OŽIVTE SVÉ OBCHODNÍ PREZENTACE

KEEP MEETINGS MOVING

Proměňte své podnikání pomocí interaktivního multifunkčního systému pro jednací místnosti od světové jedničky na trhu s projektory2.

DALŠÍ INFORMACE

ZAPOJTE SVÉ PUBLIKUM

EDUCATION VZDĚLÁVÁNÍ
CORPORATE FIREMNÍ SEKTOR

HLAVNÍ VLASTNOSTI

KVALITA OBRAZU

Technologie Epson 3LCD využívá srovnatelnou intenzitu výstupu bílého a barevného světla, díky níž jsou promítané obrázky syté a jasné i za denního světla. V porovnání s předními konkurenčními projektory je promítaný obraz třikrát jasnější3. Projektor podporuje rozlišení WXGA odpovídající rozlišení a poměru stran obrazu, které využívají displeje většiny notebooků. Díky vstupu HDMI se mohou studenti těšit na ostrý obraz s jasnými detaily.

ÚSPORA ČASU

Projektor stačí prostě připojit ke zdroji napájení a zapnout. Díky režimu vkládání poznámek bez počítače mohou učitelé pracovat, aniž by museli zapínat svůj počítač. Tato interaktivní funkce nevyžaduje instalaci ovladačů a automaticky se kalibruje.

BEZDRÁTOVÝ PROJEKTOR

Bezdrátový adaptér umožňuje jednoduché promítání obrazu z široké řady chytrých zařízení pomocí aplikace iProjection4.

KVALITA OBRAZU
ÚSPORA ČASU
BEZDRÁTOVÝ PROJEKTOR

1 Pouze modely EB-595Wi, EB-585Wi a EB-575Wi.

2 Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com.

3 V porovnání s předními jednočipovými projektory DLP pro podnikání a vzdělávání na základě údajů společnosti NPD v období od července 2011 do června 2012. Barevný jas (barevný světelný výstup) změřený podle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění podle konkrétních podmínek používání. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.cz/CLO

4 Aplikace iProjection je k dispozici pro zařízení se systémy Android a iOS.