Řada T se 6ti barvami

Model SureColor SC-T7700D je plně integrované tiskové řešení formátu 44", které nabízí vysokou úroveň zabezpečení, vysokou produktivitu, inteligentní funkce a snadné ovládání.

Díky univerzálnímu designu a kompaktním rozměrům se tiskárna SC-T7700D snadno instaluje ve většině pracovních prostředí. Vylepšené funkce informačních technologií a zabezpečení umožňují bezpečnou práci s důvěrnými dokumenty. Vysoká rychlost tisku a podpora tisku ze dvou rolí zvyšují produktivitu.

SureColor SC-T7700D

44palcová tiskárna

Model SureColor SC-T7700D je plně integrované tiskové řešení formátu 44", které nabízí vysokou produktivitu, inteligentní funkce a snadné ovládání.

Hlavní vlastnosti

Vyšší kvalita obrazu díky novému červenému inkoustu

Model SC-T7700D podporuje standard Adobe Postscript 3, vytváří výtisky vysoké kvality s přesnými detaily. Tyto vlastnosti jsou dosaženy použitím tiskové hlavy PrecisionCore MicroTFP s šířkou 2,64", technologií proměnné velikosti kapek a technologií kontroly trysek (NVT). 6barevné pigmentové inkousty UltraChrome XD3 s novým červeným inkoustem, pro přesnější tisk CAD výkresů. Realisticky znázorňuje červené odstíny a přesně odpovídá červené barvě používané ve firemní grafice.

Vzdálené sledování stavu tiskárny v reálném čase

S platformou Epson Cloud Solution PORT můžete kdykoli a kdekoli vzdáleně monitorovat zařízení na všech pracovištích nebo několik tiskáren na jednom pracovišti. Production Monitor – jedna z aplikací platformy Epson Cloud Support PORT – poskytuje jasný a srozumitelný grafický přehled o činnosti všech tiskáren vaší flotily. Z podrobných údajů lze jednoduše analyzovat produktivitu a z libovolného místa získávat každodenní aktuální informace o provozu. Služby sledování údržby a vzdáleného řešení problémů zvyšují produktivitu a efektivitu.

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.