EPSON EUROPE: NÁŠ PŘÍBĚH

Špičkové inovace.
Globální spolupráce.
Lokální řešení.

Stáhnout brožuru
Přehrát video
Náš odkaz

Náš odkaz

Naším cílem je stát se nepostradatelnou společností, která si získá důvěru po celém světě díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Respektujeme individualitu a zároveň podporujeme týmovou spolupráci, jsme odhodláni poskytovat jedinečnou hodnotu prostřednictvím inovativních a kreativních řešení.

Náš přístup ke spokojenosti zákazníků

Naše historie

1940 + 1950

Naše milníky mezi lety 1942 až 1956

1960

Naše milníky mezi lety 1964 až 1969

1970 + 1980

Naše milníky mezi lety 1975 až 1985

1990

Naše milníky mezi lety 1992 až 2004

2010 až po současnost

Naše milníky mezi lety 2010 až 2016

V souladu s přírodou

Společnost Epson rozumí tomu, proč firmy při výběru technologií tolik dbají na spolehlivost zařízení a jeho dopad na životní prostředí. Usilujeme proto o vývoj inovativních produktů vyznačujících se spolehlivostí, recyklovatelností a energetickou úsporností. Tento závazek ke snížení dopadu našich produktů na životní prostředí ovlivňuje všechny fáze jejich životního cyklu.

Společnost Epson neustále vyvíjí nové způsoby, jak přispět k dodržování norem v oblasti životního prostředí. Náš výzkum a vývoj nám umožňuje nabízet inovativní a precizní technologie s mnoha funkcemi, které šetří energii. Nemusíte proto volit mezi tím, co je lepší pro planetu, a tím, co je výhodnější pro vaše podnikání.

Naše řešení pro firmy a domácnost

Síla moderního myšlení

Firmy

Kompletní podpora globálního podnikání

Spolupracujeme se zákazníky po celém světě na vytvoření komplexních řešení, která zahrnují všechny aspekty podnikání od plánování a návrhu po implementaci, údržbu a průběžnou podporu.

Budujeme silná, trvalá partnerství, která se vyvíjejí a reagují na měnící se potřeby, a využíváme nejnovější technologie. Pevné vztahy se zákazníky, zaměstnanci a partnery zastupujícími značku Epson jsou klíčové.

Podpora zákazníků patří mezi naše nejvyšší priority, nabízíme proto péči, která přesahuje rámec nákupu našich produktů. Jedná se mimo jiné o řešení služeb, která poskytují zálohu potřebnou k udržení vašeho podnikání v pohybu, a flexibilní řadu spravovaných tiskových služeb, které poskytují cenově výhodný tisk přizpůsobený vašim potřebám.

Ocenění

Společnost Epson měla to potěšení získat uznání za řadu úspěchů v mnoha odvětvích po celém světě. Toto je výběr některých z nich.

Ocenění TIPA

Asociace TIPA (Technical Image Press Association) je jedna z celosvětově největších a nejvlivnějších novinářských asociací zabývajících se fotografií a prací s obrazem. O udělení ocenění rozhoduje globální komise odborníků, která posuzuje široké spektrum produktů.

Domov

Přenesení technologie domů

Žádná domácnost nebo domácí kancelář se neobejde bez tiskárny Epson, ale naše inovace také přinášejí kreativitu a neomezené možnosti do každé domácnosti díky široké škále produktů, které sahají daleko za hranice tiskárny. Užijte si filmový zážitek na velké obrazovce ve svém obývacím pokoji, pilotujte drony s našimi chytrými brýlemi Moverio nebo tiskněte bez potřeby kazet s našimi ultralevnými tiskárnami EcoTank.

Cena Red Dot

Cenu Red Dot Design Award, která byla vytvořena v roce 1955 v Německu, organizuje designové centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen a je uznávána po celém světě jako jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti designu.

¹ Podle celosvětového průzkumu společnosti Seiko Epson z listopadu 2016 je systém PaperLab prvním kancelářským systémem pro vlastní výrobu papíru, který používá suché zpracování.

² Rok končící březnem 2019 na základě předpokládaného směnného kurzu 1 JPY = 0,0080 EUR

³ Zpráva o 100 nejlepších globálních technologických firmách roku 2018 společnosti Thomson Reuters.

⁴ 100 nejlepších globálních inovátorů roku 2017 podle společnosti Clarivate Analytics.

⁵ Rok končící březnem 2018 na základě předpokládaného směnného kurzu 1 JPY = 0,0077 EUR

⁶ Na základě získávání a zpracování surových materiálů a výroby spotřebního materiálu. Podle metodologie testů společnosti Epson: 1. Výpočet zahrnuje pouze emise CO2 z pohledu ekologické zátěže přispívající ke globálnímu oteplování. 2. Výsledky výpočtu vycházejí z vlastních prohlášení (bez ověření od třetích stran). 3. Je využíván koeficient CO2 (kg-CO2/jednotka) publikovaný v databázi JEMAI „LCA Pro“.

⁷ Podle testů společnosti BLI zadaných společností Epson a vedených po dobu dvou měsíců do února 2017 a výsledků, které byly srovnány s vybranými konkurenčními zařízeními. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving

⁸ Podle testů společnosti BLI vedených po dobu dvou měsíců do února 2017, které byly zaměřeny na výstup první stránky (FPOT) zahájený po celonočním vypnutí, a výsledků, které byly srovnány se všemi konkurenčními zařízeními testovanými v době publikace. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving

⁹ Na základě průměrného objemu tisku 140 stran za měsíc a při zvážení nejnižší výtěžnosti první sady inkoustů.

¹⁰ Podle srovnání s údaji dostupnými na webových stránkách výrobců konkurenčních zařízení s podobnými funkcemi k lednu 2016. Hmotnost brýlí Moverio BT-300: 69 g.

¹¹ Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited za období 2001 až 2015.