VEDENÍ SPOLEČNOSTI EPSON EUROPE

Vedení společnosti si klade za cíl prostřednictvím uvážlivého vedení a bohatých zkušeností rozvíjet celou organizaci a obohacovat životy zaměstnanců, zákazníků a partnerů.

Takanori Inaho

President, Epson Europe

Od 1. dubna 2024 se prezidentem společnosti Epson Europe stává pan Takanori Inaho. Dosud působil jako generální správní manažer prodejní a marketingové divize společnosti Seiko Epson Corporation v Japonsku.

Po studiu oboru personalistiky na Doshisha University nastoupil Takanori v roce 1991 do prodejní a marketingové divize společnosti Epson. Za svoji dosavadní 33letou kariéru prošel mnoha produktovými oblastmi společnosti Epson a načerpal odborné znalosti v oblasti tiskáren, domácích a komerčních projektorů a mikrozařízení.

Takanori je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas věnuje tenisu a sledování filmů.

Rob Clark

Senior Vice President, Epson Europe B.V.

Rob Clark působí jako senior viceprezident ve společnosti Epson Europe B.V. a je odpovědný za veškerý prodej a dodavatelský řetězec v regionu EMEAR.

Dříve působil jako viceprezident pro marketing a rozvoj podnikání a předtím pracoval pět let jako ředitel divize inkoustových tiskáren ve společnosti Epson Europe.

Ve společnosti Epson začínal jako produktový manažer pro jehličkové tiskárny a prošel celou organizační strukturou marketingového a obchodního managementu. Nějakou dobu také pracoval jako výkonný ředitel společnosti Epson UK.

Před příchodem do společnosti Epson pracoval pan Clark v distribuci informačních technologií, kde získal zkušenosti s prodejem a marketingem zaměřeným přímo na prodejce. Vystudoval elektrické a elektronické inženýrství a svou kariéru zahájil ve veřejné správě ve Velké Británii jako referent pro technologie.

Keisuke Fujii

Vice President, Business Operations, Epson Europe B.V.

Keisuke Fujii je odpovědný za firemní aktivity v oblasti EMEAR. V rámci svých pravomocí Fujii dohlíží na veškeré obchodní analýzy a plánování a také na provozní funkce včetně financí, lidských zdrojů, dodavatelského řetězce a informačních technologií v celé oblasti EMEAR.

Po 11 letech u společnosti Epson změnil Keisuke Fujii roku 2019 působiště a přešel k Epson Europe B.V. Předtím zastával řadu postů ve společnosti Seiko Epson Corporation a poslední čtyři z těchto let byl odpovědnou oporou firem celosvětové skupiny Epson při vykazování výsledků globálnímu vrcholovému managementu skupiny.

Fujii je ženatý a má dva syny.

Karl Angove

Vice President, Consumer and Channel Sales & Marketing, Epson Europe B.V.

Karl Angove začal pro společnosti Epson pracovat v roce 2018 jako výkonný ředitel pro prodej spotřebního zboží v západní Evropě. Své současné role viceprezidenta se ujal v květnu 2019.

Předtím pracoval na několika manažerských pozicích v odvětví maloobchodního prodeje ve společnostech Dixons Carphone a Metro AG ve Velké Británii, Francii, České republice a Německu. Svou kariéru zahájil u společnosti Currys ve Velké Británii.

Má bakalářský titul v oboru účetnictví a finančnictví z University of Wales. Je ženatý a rád cestuje.

Neil Colquhoun

Vice President CISMEA, Epson Europe B.V.

Neil Colquhoun je viceprezidentem společnosti Epson pro region CISMEA. Dříve zastával funkci viceprezidenta divize profesionálních signage řešení v regionu EMEAR.

Do společnosti Epson nastoupil v roce 2012 jako obchodní ředitel pro Velkou Británii. Poté přešel na pozici pokrývající celou Evropu, jako obchodní ředitel pro vizuální nástroje a posléze jako výkonný ředitel pro profesionální signage řešení.

Před nástupem do společnosti Epson zastával řadu seniorních funkcí v oblasti prodeje a marketingu ve společnostech Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK a Coca-Cola. Získal bakalářský titul v oboru řízení výroby na University of Sunderland a postgraduální studium absolvoval na University of California v Irvine, kde vystudoval mezinárodní ekonomii.

Neil žije v Dubaji a ve svém volném čase hraje fotbal, věnuje se horké józe a potápění.

Duncan Ferguson

Vice President, Commercial and Industrial, Epson Europe B.V.

Duncan Ferguson je viceprezident zodpovědný za komerční a průmyslovou činnost společnosti Epson v Evropě.

Ke společnosti Epson se přidal v roce 2003 jako vedoucí divize tiskáren pro profesionální grafiku v Evropě. V krátké době na trh uvedl inkoust Epson UltraChrome jako přední profesionální sadu grafických inkoustů jak pro nezávislé profesionály, tak pro komerční tiskárny orientované na produkci.

Zastával řadu seniorních manažerských pozic ve společnosti Epson, a to v oblasti profesionálního tisku, tisku štítků, signage, tisku na textilie a nedávno také robotiky.

Svou kariéru zahájil ve společnosti Shell Chemicals v oddělení zákaznických služeb a technického prodeje a později přešel do společnosti Kodak, kde byl zodpovědný za prodej a služby v oblasti profesionálních, zdravotnických a digitálních zobrazovacích technologií ve Velké Británii a Evropě.

Vystudoval chemii na University of Durham. Je ženatý, má dvě děti a rád hraje kriket.

Massimo Pizzocri

Vice President of Video Projector Sales & Marketing, Country Manager of Epson France a Managing Director of Epson Italy

Massimo zahájil svou kariéru ve společnosti Epson Italy v roce 1999. Působil jako marketingový ředitel pro Itálii a následně jako vedoucí strategického marketingu pro celý region EMEA.

V roce 2006 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti Epson Italy a později viceprezidentem pro prodej spotřebního zboží ve společnosti Epson Europe B.V. s odpovědností za prodej všech spotřebitelských produktů v celém regionu EMEA, distribuci a maloobchodní a online prodejní kanály. Před působením ve své stávající pozici byl jmenován viceprezidentem pro střední a východní Evropu a viceprezidentem divize profesionálních zobrazovacích zařízení v regionu EMEAR.

Před příchodem do společnosti Epson pracoval Massimo v oblasti tvorby grafiky ve společnosti DuPont.

Pobýval v Itálii, Německu a Spojeném království. Ve volném čase rád chodí po horách a čte. Je aktivním dobrovolníkem Červeného kříže.

Epson Europe: náš příběh

Společnost Epson mnohokrát předběhla dobu. A to doslova. Založena byla roku 1942 jako malá továrna na výrobu hodinek – Daiwa Kogyo Ltd. (později Seiko). V roce 1968 uvedla na trh produkt EP-101. Byla to první kompaktní lehká digitální tiskárna na světě, která dala jméno značce Epson – syn EP.

Historie společnosti Epson

Společnost Epson může být po právu hrdá na řadu prvenství. Veškerý vývoj byl hnán touhou po inovacích a po posouvání hranic. A stejný přístup, jakým jsme se řídili uplynulých 50 let, uplatňujeme i dnes. Bereme totiž svou práci jako poslání.