ROLE FIRMY EPSON VE SPOLEČNOSTI

SPOLEČNOST

Úvod

Zavázali jsme se k uplatňování bezpečného, právního a udržitelného podnikání, a naše principy se vztahují i na naše dodavatele působící po celém světě.

Doufáme, že prostřednictvím naší činnosti přispějeme k budování šťastné, zdravé a rozmanité společnosti, na kterou mohou být naši zákazníci, zaměstnanci a investoři hrdí.

Dodavatelský řetězec

Při výběru dodavatelů používáme spravedlivé standardy a vhodné postupy. Zaměstnanci a dodavatelé musí dodržovat naše základní zásady zásobování. Jen tak zajistíme, že je tento proces konzistentní.

Dodavatelé musí vyplnit a splňovat požadavky hodnocení, které se zabývá otázkami ochrany životního prostředí, pracovních postupů, lidských práv, spravedlivých obchodních a dalších témat. Toto hodnocení probíhá před tím, než spolupráci s novým dodavatelem zahájíme.

Zaměstnanci

Ve společnosti Epson víme, jak důležité je, aby naše zaměstnance práce bavila. Proto usilujeme o to, aby práce pro nás byla naplňující i uspokojující.

Jsme přesvědčeni, že základy prosperující společnosti jsou postaveny na hodnotném obsahu, různorodosti, bezpečné a dobře vybavené pracovní síle. Proto na pracovišti podporujeme různorodost a prosazujeme bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Navíc proaktivně podporujeme naše zaměstnance a partnerské prodejní kanály prostřednictvím školení.

Společenská odpovědnost

Společnost Epson a její zaměstnanci po celém světě se zapojují do pozitivních aktivit, s cílem realizovat pozitivní změny ve prospěch komunity.

Epson UK: pomoc mladým lidem k dosažení jejich snů

Zaměstnanci společnosti Epson ve Velké Británii v rámci přípravy studentů na pracovní trh vedli pohovory se studenty z Longdean School ve městě Hemel Hempstead v Anglii. Každý student musel před pohovorem předložit životopis, návrh žádosti a akční plán. Zaměstnanci společnosti Epson poskytli zpětnou vazbu a připravili hodnotící zprávy, které studentům pomohou zlepšit jejich dovednosti.

Epson Německo: UNICEF k tisku „Fotografie roku“ používá technologii Epson

Organizace UNICEF v Německu použila technologie Epson k tisku více než 1 500 vysoce kvalitních fotografií v rámci ocenění „Fotografie roku“ UNICEF 2017. Společnost Epson snímky vytiskla a darovala jak pro porotu, tak pro související výstavu. Tyto snímky zachycují životní podmínky dětí po celém světě, přičemž některé znázorňují nepříznivé podmínky, zoufalství a jiné zdůrazňují štěstí a sny dětí.

Epson Ibérica: komunitní služby pro děti v nouzi

Celý personál společnosti Epson v kancelářích společnosti Epson v Barceloně, Madridu a Lisabonu si vyhradil den na rekonstrukci rezidenčního centra Llar Les Vinyes v obci Cerdanyola del Vallés, které slouží jako komunitní centrum pro děti v této oblasti. Zaměstnanci společnosti Epson omítli stěny, opravili zahradu, darovali a nainstalovali v celé budově tiskárny a projektory Epson.

Epson Francie: podpora zaměstnanců se zdravotním postižením

Společnost Epson France uzavřela partnerství s asociací Paralysés de France (APF), což je organizace prosazující zaměstnanost osob se zdravotním postižením. Od roku 2006 společnost APF posílá každý rok do společnosti Epson pracovníky se zdravotním postižením, aby mohli získat cenné pracovní zkušenosti. Čtyři z nich společnost Epson najala jako zaměstnance na plný úvazek.

Epson Itálie: výsadba stromů za účelem obnovy a ochrany biodiverzity

Společnost Epson Italy spolupracovala s organizací ReteClima a Parco Nord Milano na výsadbě stromů. 220 zaměstnanců si vzalo volno z práce a vysadilo 350 nových rostlin a stromů po celém parku.

Epson Německo: pomoc dětem porozumět významu recyklace

Od roku 2008 se společnost Epson Germany spojila s inicitativou Deutsche Umwelt-Aktion, která poskytuje ekologické vzdělávání pro děti ze středních škol ve městě Meerbusch. V únoru 2017 společnost Epson spolu s iniciativou Deutsche Umwelt-Aktion představila koncepci „něco nového ze starého“, která ukázala dětem, jak rozpustit staré noviny a vytvořit z nich blahopřání pro přátele.

Získejte více informací o společenské odpovědnosti podniků