EPSON CONNECT

Tiskněte snadno z tabletů, chytrých telefonů a dalších zařízení
EPSON CONNECT
APLIKACE EPSON IPRINT

Vaše aplikace pro tisk, skenování a mnoho dalšího

S tiskárnou Epson můžete tisknout kdykoliv a prakticky odkudkoliv pomocí chytrého telefonu nebo tabletu PC. Díky softwaru Epson iPrint je to opravdu snadné. Stačí stáhnout a nainstalovat tuto úžasnou bezplatnou aplikaci a jste připraveni na tisk webových stránek, dokumentů Microsoft Office, fotografií a souborů PDF, stejně jako na skenování a kopírování.

Jaké jsou přínosy pro vaše podnikání?

Epson Cloud Solution PORT je platforma cloudové služby, která podporuje velkoformátové a komerční tiskárny Epson. Umožní vám sledovat zařízení na více místech nebo více zařízení na jednom místě, ať už přímo na místě výroby, nebo vzdáleně, a dosáhnout lepší kontroly. První službou, kterou platforma nabízí, je Production Monitor, jež umožňuje sledovat stav produkce v reálném čase.

1. Nastavení služby Epson Connect

How to Register for Epson Connect using Epson iPrint

2. Nastavení místní sítě

How to Set Up a Wireless Epson Printer to Print Using Epson Print

3. Přístup do paměti

How to Save Photos to a Memory Device using Epson iPrint

4. Skenování a ukládání

How to Scan from a Wi-Fi Enabled Epson printer using Epson iPrint

5. Kopírování

How to Photocopy a Document Using Epson iPrint

6. Ukládání online

How to Print from Online Storage using Epson iPrint

7. Tisk fotografie

How to Print Photographs using Epson iPrint

8. Tisk uloženého dokumentu

How to Print a Saved Document using Epson iPrint

9. Tisk webové stránky – Android

How to Print a Web Page using Epson iPrint - Android

10. Tisk webové stránky – iOS

How to Enable Web Page Printing in iOS

Hlavní vlastnosti

APLIKACE EPSON CREATIVE PRINT

Vaše aplikace pro kreativní využití vašich fotografií z vašeho chytrého zařízení.

Dejte průchod své kreativitě a využijte svůj chytrý telefon nebo tablet společně s aplikací Creative Print. S touto aplikací je snadné tisknout fotografie z chytrého zařízení. S touto aplikací můžete také vytvářet koláže či vlastní blahopřání, vyrábět kancelářské potřeby, tisknout přímo na disky CD nebo DVD a měnit své fotografie na zábavné omalovánky.

Jak to funguje

Hlavní vlastnosti

EPSON EMAIL PRINT

Tiskněte odkudkoliv – stačí poslat e-mail do tiskárny¹

Nejnovější tiskárny Epson mají svou vlastní e-mailovou adresu. Dokáží automaticky vytisknout přílohy odeslané na tuto e-mailovou adresu, například fotografie a dokumenty. Tiskněte odkudkoliv na světě z libovolného zařízení – telefonu, tabletu či přenosného počítače. Stačí odeslat e-mail do tiskárny.

Jak to funguje

Hlavní vlastnosti

EPSON SCAN TO CLOUD

Skenování přímo do cloudových účtů

Několika klepnutími na ovládacím panelu tiskárny můžete naskenovat dokumenty nebo fotografie a odeslat je na e-mailové adresy nebo účty cloudových úložišť. Stačí, aby byla tiskárna připojena k internetu.

Jak to funguje

EPSON REMOTE PRINT

Pokročilý tisk z vašeho počítače odkudkoliv¹

Soubory nemusíte odesílat k tisku pouze z domova ze svého počítače. Instalací aplikace Remote Print zlepšíte efektivitu a dosah svého počítače nebo notebooku. Odeslat soubor do tiskárny Epson kdekoliv na světě je velmi jednoduché a spočívá v kliknutí na příkazy Soubor / Tisk1. Není třeba zabývat se formátováním nebo fonty. Nejlepší ze všeho je, že máte přístup k pokročilým možnostem tisku a můžete je ovládat.

Jak to funguje

Hlavní vlastnosti

KOMPATIBILNÍ SLUŽBY

Další kompatibilní tisková řešení

Vedle tiskových služeb Epson Connect je k dispozici řada dalších tiskových řešení, která jsou kompatibilní s tiskárnami a chytrými zařízeními Epson.

Využití vestavěných funkcí tisku v systému Android pomocí aplikace Epson Print Enabler

Tiskové funkce jsou standardní součástí systému Android 4.4, takže už k tisku nepotřebujete samostatnou aplikaci. Jakmile si stáhnete a nainstalujete bezplatnou aplikaci Epson Print Enabler, funkci tisku najdete v podporovaných aplikacích pod ikonou nabídky. Tato funkce je integrována v aplikacích Chrome, Gallery a Gmail a umožňuje vám snadno tisknout webové stránky, fotografie a e-maily. Tiskové funkce systému Android jsou dostupné také v aplikacích Drive a Quickoffice, takže můžete snadno tisknout své dokumenty.

Jak to funguje

Hlavní vlastnosti

Mopria

Mopria Alliance je nezisková organizace sdružující hlavní celosvětové technologické společnosti, které si kladou za společný cíl umožnit intuitivní bezdrátový tisk z chytrých telefonů, tabletů a jiných mobilních zařízení.

Epson print and scan

Aplikace Epson Print and Scan nabízí mimořádné možnosti tisku a skenování dostupné v multifunkčních tiskárnách Epson s připojením Wi-Fi na obrazovce Start systému Windows 8.

Hlavní vlastnosti

Apple Airprint

Tiskněte přímo ze zařízení iPad, iPhone nebo iPod Touch. Není nutné stahovat žádný software, nemusíte instalovat žádné ovladače ani připojovat žádné kabely. Pomocí několika dotyků v aplikacích Mail, Photos, Safari nebo iBooks můžete do tiskárny Epson odeslat cokoliv, co máte na obrazovce.

Jak to funguje

Hlavní vlastnosti

Vyhledejte kompatibilní aplikace nebo produkty.

Nic nalezeno

Footnotes:

¹Vyžaduje připojení tiskárny k internetu a zařízení podporující internet nebo práci s e-mailem.