DOKONALÁ KOMBINACE

ŘADA INKOUSTŮ CLARIA OD SPOLEČNOSTI EPSON
Přehrát video
INKOUST CLARIA

Inkoust navržený pro vaše tiskové potřeby

Ať už tisknete domácí úkoly, sestavujete rodinné album, nebo se zdokonalujete ve fotografování, máme inkoust přesně pro vás.

Pomocí našeho nástroje níže zjistíte, která kombinace tiskárny a inkoustu nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Poznejte řadu inkoustů Claria

Další informace o naší řadě

Inkoust Claria Home

Užijte si každodenní tisk

Hledáte dostupné řešení pro tisk ostrých, skvěle čitelných dokumentů a lesklých fotografií? Odpovědí je náš inkoust Claria Home. Níže zjistíte, v čem je výjimečný.

Složení inkoustu od společnosti Epson

Složení čtyřbarevného inkoustu Claria Home od společnosti Epson využívá pigmentové inkousty a inkousty na bázi barviva. Černý pigmentový inkoust je skvělé řešení pro odolné dokumenty se skvěle čitelným textem. Inkousty na bázi barviva (cyan, magenta a yellow) jsou ideální pro lesklé fotografie.

Kromě tisku každodenních dokumentů si díky této všestranné sadě inkoustů můžete vychutnat i radost a pohodlí při domácím tisku vysoce kvalitních fotografií.

Cenově dostupná

Vyhazování nevyužitého inkoustu nedává smysl. Naše inkousty pro inkoustové tiskárny se dodávají samostatně, takže nahrazujete jen barvu, kterou jste již spotřebovali.

Dalších úspor můžete dosáhnout použitím zásobníků inkoustu velikosti XL, které při tisku velkých objemů nabízejí nejvyšší užitnou hodnotu tisku.

Uživatelsky přívětivé prostředí

Model tiskárny si už pamatovat nemusíte. Naši řadu inkoustů poznáte podle obrázku. Pokud vaše tiskárna používá inkoust Claria Home, hledejte obaly Epson se symbolem jahody. Obrázek je snadno zapamatovatelný, takže inkoust v obchodě rychle najdete.

Ať už tisknete ve velkém, nebo jen zřídka, máme pro vaše tiskové nároky ten správný zásobník. Velikost je standardní nebo XL a výtěžnost je zřetelně vyznačena na přední straně obalu.

Inkoust Claria Premium

Užijte si výjimečné výtisky

Pětibarevný inkoust Claria Premium vám nabídne to nejlepší z obou světů. Díky přidanému fotografickému černému inkoustu dokáže zajistit vysoce kvalitní dokumenty i špičkové lesklé fotografie, a skvěle se tak bude hodit do vaší dynamické domácnosti. Níže zjistíte, v čem je výjimečný.

Vysoce kvalitní tisk dokumentů

Vychutnejte si ostré, skvěle čitelné textové dokumenty s inkoustem Claria Premium od společnosti Epson. Černý pigmentový inkoust zajišťuje, že text je odolný vůči vodě, zvýrazňovačům a rozmazání i na obyčejném papíru.

Výjimečné lesklé fotografie

Fotografie jsou křišťálově čisté s živými barvami a sytou černou, a to díky přidanému fotografickému černému inkoustu na bázi barviva Claria Premium.

Můžete si být jisti, že vaše vzpomínky zachycené na fotografiích se stanou rodinným dědictvím. Fotografie vytištěné inkoustem Claria Premium vydrží ve fotoalbu déle než 300 let.*

Uživatelsky přívětivé prostředí

Model tiskárny si už pamatovat nemusíte. Naši řadu inkoustů poznáte podle obrázku. Pokud vaše tiskárna používá inkoust Claria Premium, hledejte obaly Epson se symbolem pomeranče nebo kiwi. Obrázek je snadno zapamatovatelný, takže inkoust v obchodě rychle najdete.

Ať už tisknete ve velkém, nebo jen zřídka, máme pro vaše tiskové nároky ten správný zásobník. Velikost je standardní nebo XL a výtěžnost je zřetelně vyznačena na přední straně obalu.

Inkoust Claria Photo HD

Užijte si odolné, špičkové fotografie

Fotoaparát a objektivy máte vybrané, ale vaše fotografická výbava ještě přece jen není kompletní. Nezapomeňte do ní pořídit také inkoust Claria Photo HD. S těmito šestibarevnými inkousty snadno sami vytisknete trvanlivé a profesionálně působící lesklé fotografie. Níže zjistíte, v čem je tento inkoust výjimečný.

Ohromující kvalita fotografií

Šestibarevná sada nabízí vysokou kvalitu, kterou ocení nadšení amatéři i poloprofesionální fotografové. Umožňuje vykreslit i drobné detaily a realisticky, s jemnými přechody zachytit odstíny pleti a vytvořit hlubší, přirozenější odstíny černé. Prvotřídní inkoust byl vyvinut s důrazem na dlouhou životnost, a tak se fotografie v albu zachovají až 300 let.*

Uživatelsky přívětivé prostředí

Model tiskárny si už pamatovat nemusíte. Naši řadu inkoustů poznáte podle obrázku. Pokud vaše tiskárna používá inkoust Claria Photo HD, hledejte obaly Epson se symbolem slona nebo veverky. Obrázek je snadno zapamatovatelný, takže inkoust v obchodě rychle najdete.

Ať už tisknete ve velkém, nebo jen zřídka, máme pro vaše tiskové nároky ten správný zásobník. Velikost je standardní nebo XL a výtěžnost je zřetelně vyznačena na přední straně obalu.

Potřebujete poradit s výběrem správného inkoustu pro vaše tiskové potřeby?

Standardní velikost zásobníků se skvěle hodí, pokud netisknete často, ale přesto máte zájem o cenovou dostupnost. Velikost zásobníků XL zvolte pro velkoobjemový nízkonákladový tisk.

Co tisknete?

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Home Strawberry for your Expression Home printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Photo HD Squirrel and Elephant for your Expression Photo printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Premium Orange and Kiwi for your Expression Photo printer

Vyhledávač papíru Epson

Nejlepší výsledky se správným papírem

Papíry Epson jsou vyrobeny tak, aby při použití s produkty Epson zajistily co nejdokonalejší výsledky tisku firemních dokumentů i profesionálních grafických řešení.

*Hodnocení trvanlivosti výtisků jsou založena na zrychleném testování výtisků na speciálních médiích uložených v archivačních fóliích ve fotoalbu. Skutečná stálost výtisku se bude lišit v závislosti na médiu, vytisknutém obrázku, podmínkách vystavení, intenzitě světla, vlhkosti a atmosférických podmínkách. Společnost Epson nezaručuje životnost výtisků.