Rychlá a spolehlivá služba pro vaše produkty Epson

CoverPlus je prodloužená záruka a servisní plán společnosti Epson, který vám nabízí jistotu, že budete po celou dobu platnosti smlouvy CoverPlus pojištěni na všechny díly a servis.
COVERPLUS

Záruka pro klid na duši

Chceme vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu zajišťující, že vaše produkty Epson budou znovu fungovat, a to co nejlépe a nejrychleji.

Prioritní servisní návštěvy

Oprava CoverPlus je pro nás prioritou. Naše síť autorizovaných servisních techniků zajistí, že budeme schopni reagovat na vaše servisní potřeby rychle a způsobem, který vám vyhovuje.

Originální díly a servisní práce

Na opravě budou pracovat vyškolení technici společnosti Epson. Při všech opravách produktů Epson se využívají originální náhradní díly Epson, které splňují stejně vysoké požadavky jako vaše produkty. Místní a centrální sklady společnosti Epson také zajišťují, že náhradní díly jsou snadno dostupné a redukují se případné prostoje.

Celoživotní podpora

Když si zakoupíte produkt Epson, získáte technickou podporu po dobu životnosti produktu. Můžete využít detailní informace na našich stránkách podpory nebo nás kontaktovat prostřednictvím online chatu, e-mailu nebo telefonicky. Jsme tu od toho, abychom vám poskytli podporu a asistenci pro váš aktuální produkt Epson a také vám pomohli při výběru a specifikaci vhodného budoucího produktu Epson.

Najděte svůj produkt

Najděte svůj produkt a podívejte se, které balíčky CoverPlus jsou k dispozici.

Standardní záruka vs. CoverPlus

Standardní záruka
CoverPlus
Program prodloužení životnosti produktu
Počet let krytí1–2 roky standardněCelkem až 5 letCelkem až 8 let pro produkty, na které se tento program vztahuje
Doba odezvyCílová doba odezvyČas prioritní odezvyČas prioritní odezvy
Upgrade standardního typu servisuNeAnoAno

Typy služeb, které poskytujeme

CoverPlus nabízí řadu služeb:

Jak zakoupit záruku CoverPlus

Prodlouženou záruku CoverPlus můžete začít využívat v 5 jednoduchých krocích.

Jak zakoupit program prodloužení životnosti produktu

Prodlužte životnost vašeho produktu Epson zakoupením naší nové služby záruky, která vám poskytne dodatečnou ochranu a zabezpečení pro vaši investici.

Nezapomeňte záruku CoverPlus zaregistrovat

Po zakoupení produktu Epson si musíte balíček CoverPlus zakoupit do 60 dnů. Po zakoupení balíčku CoverPlus máte 8 měsíců na to, abyste produkt zaregistrovali online.

Časté otázky

Kdy si mohu zakoupit balíček CoverPlus?

Balíček můžete zakoupit až 60 dní od data instalace produktu Epson.

Kdy začíná období pokrytí servisního balíčku Epson CoverPlus Service Pack?

Asistence je vám k dispozici od 1. dne instalace produktu, na který se záruka vztahuje. Například tříletý balíček CoverPlus je platný 3 roky od zakoupení vašeho produktu.

Existuje limit pro počet oprav produktu během období pojistného krytí?

Počet oprav produktu v rámci záruky Epson CoverPlus není omezen. Společnost Epson má právo vyměnit produkt za vhodný ekvivalent v případě, že další opravu nebude možné provést.

Jak poznám, že se platnost záruky produktu blížit ke konci?

Přejděte na adresu https://warrantycheck.epson.eu/ a zadejte příslušné sériové číslo. Zobrazí se vám vaše standardní záruka a případná prodloužená záruka, která se na daný produkt vztahuje.

Jak si mohu servis objednat?

Vaši místní podporu Epson můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím online chatu. Kompletní seznam čísel a kontaktů najdete zde [odkaz na část týkající se telefonického kontaktu CIC či podpory].