DEJTE SBOHEM TONEROVÝM KAZETÁM

1 lahvička s inkoustem = až 5 tonerových kazet1

Tiskárny EcoTank mono

Světová jednička mezi dodavateli tiskáren s inkoustovými nádržkami9.

70milionů tiskáren EcoTank prodaných po celém světě10.

Množství inkoustu v balení odpovídá 5 tonerovým kazetám²

Tiskárny EcoTank mají vysokokapacitní inkoustovou nádržku, kterou můžete doplnit dodanými lahvičkami s inkoustem. Od začátku máte dostatek inkoustu na vytištění tisíců stran. Ušetříte tak čas i peníze, protože nemusíte často měnit toner.

Všechny funkce černobílé laserové tiskárny se všemi výhodami ekonomického tisku řady Epson EcoTank

Funkce jako u laseru

Úspora nákladů

1 lahvička s inkoustem =
až 5 tonerových kazet*

Výpočet úspor s tiskárnou EcoTank

  1. Zvolte model tiskárny Epson EcoTank Mono a porovnejte jej s některou z 20 nejprodávanějších černobílých laserových tiskáren

  2. Zadejte, kolik stran měsíčně budete pravděpodobně tisknout a kolik let budete tiskárnu používat.

  3. Klikněte na tlačítko „Vypočítat“.

Epson M100 : Cannon LPB-6030B

Ve srovnání s vybraným modelem můžete ušetřit

nebo až oproti průměru trhu4

ZOBRAZIT PODROBNÉ VÝSLEDKYVYTISKNOUT TUTO STRÁNKU

Vaše výsledky

  • PRŮMĚR TRHU

KLIKNUTÍM ZDE ZJISTÍTE, JAK JSME VÝSLEDKY VYPOČÍTALI A JAKÉ KLÍČOVÉ PŘEDPOKLADY JSME POUŽILI.

Celkové náklady na vlastnictví jsou vyznačeny červenou čarou. Údaje vycházejí z měsíčního objemu tisku stran po dobu let.

Celkové náklady na vlastnictví zahrnují pořizovací náklady na hardware a průběžné náklady na inkoust nebo toner. Celkové náklady na vlastnictví mohou ovlivnit další položky, jako například dodatečné spotřební materiály pro laserové tiskárny a spotřeba energie. Úspory tak mohou být ještě vyšší. Průměrná prodejní cena tiskáren a spotřebního materiálu v IDC ($) byla získána z přehledu IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (údaje z 3. čtvrtletí 2018 až 2. čtvrtletí 2019) a IDC EMEA Consumables Tracker (údaje z 2. pololetí 2018 a 1. pololetí 2019).

Srovnat s další tiskárnou

Seznamte se s modelovou řadou

Představujeme tisk budoucnosti s technologií heat-free

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Najděte tu pravou EcoTank tiskárnu

1 Na základě výpočtu společnosti Epson: průměrná úspora nákladů na tisk stránky a průměrný počet tonerových kazet potřebný k tisku stejného počtu stránek jako při použití lahviček s inkoustem Epson EcoTank 110. Srovnání průměrné výtěžnosti (tisk na A4 dle ISO/IEC 19752) pomocí lahviček řady EcoTank 110 a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu (IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, dodávky v roce 2021, publikováno v 1. čtvrtletí 2021) používaného 20 nejprodávanějšími černobílými laserovými tiskárnami 1–20 str./min v České republice, Maďarsku, Polsku a Turecku (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, dodávky v roce 2021, publikováno v 1. čtvrtletí roku 2021). Náklady na stránku jsou vypočítány jako podíl příslušných tržeb z prodeje lahviček/kazet a celkového výnosu z jednotkového prodeje.

2 Průměrný počet tonerových kazet pro tisk počtu stran vytištěných pomocí lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami řady EcoTank Mono. Porovnání vychází z průměrné výtěžnosti lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami řady 2019 EcoTank Mono a průměrné výtěžnosti tonerových kazet, včetně originálních náhradních, dodávaných s 10 nejprodávanějšími modely černobílých laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe v období od ledna do prosince 2018. Výtěžnost tonerových kazet odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.

3 Určeno v souladu s normou ISO/IEC 24734 představující průměrnou hodnotu ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném tisku. Další informace naleznete na webových stránkách http://www.epson.eu/testing

4 Funkce Epson iPrint vyžaduje bezdrátové připojení a tiskovou aplikaci Epson. Funkce Epson Email Print a Remote Print Driver vyžadují připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na stránkách www.epsonconnect.eu/

5 V souladu s normou ISO/IEC 17629 představující průměrnou hodnotu FPOT (s) z testu zařízení kancelářské kategorie u jednostranného a oboustranného tisku formátu A4. Další informace naleznete na webových stránkách http://www.epson.eu/testing

6 Porovnání spotřeby energie při tisku modelů Epson M1120, M2170 a M3170 oproti průměru 75 % nejprodávanějších černobílých A4 laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) v Řecku, České republice, Maďarsku, Polsku, zbytku jihovýchodní Evropy, Rumunsku, Slovenské republice, Slovinsku a Turecku v období od ledna do prosince 2018. Hodnoty spotřeby energie odpovídají údajům na webových stránkách výrobců.

7 Náklady na stránku jsou vypočteny vydělením ceny náhradní inkoustové lahvičky / tonerové kazety výtěžností. Porovnání nákladů na stránku je provedeno na zaváděcích cenách lahviček s černým inkoustem Epson (řada 110) a průměrné ceně originálních OEM černých tonerových kazet s nejvyšší výtěžností pro 77 % nejprodávanějších jednoúčelových černobílých A4 laserových tiskáren (s rychlostí tisku pod 20 str./min.) v České republice, Maďarsku, Polsku a Turecku v období od ledna do prosince 2018. Výtěžnost tonerových kazet konkurenčních laserových tiskáren odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.

8 U modelů M1100 a M1120 není k dispozici oboustranný tisk.

9 IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, dodávky v letech 2010 až 2020, publikováno v 1. čtvrtletí roku 2020.

10 Objem celosvětového prodeje tiskáren Epson s vysokokapacitní inkoustovou nádržkou od jejich uvedení na trh v roce 2010 dosáhl 50 milionů kusů.