LASEROVÉ PROJEKTORY – DOKONALÁ NÁHRADA TELEVIZORŮ

Zažijte domácí zábavu na vyšší úrovni s projektory Epson a posuňte vlastní zážitek ze sledování nad rámec omezení standardních televizorů.

EPIQVISION

Laserové projektory vs. televizory: Budoucnost domácí zábavy

EpiqVision Ultra

Otevřete si možnosti rozměrnější a poutavé domácí zábavy a obejděte se bez televizní obrazovky permanentně zavěšené na zdi. Laserový projekční televizor Epson 4K PRO-UHD¹ má elegantní design a je vybaven Android TV™ a zvukem YAMAHA. Můžete sledovat projekci o úhlopříčce až 150”, když umístíte EpiqVision Ultra blízko stěny pro dokonalé domácí kino.

EpiqVision Mini

Kompaktní a lehkou řadu EpiqVision Mini můžete jednoduše přenášet. Kompaktní laserový TV projektor má elegantní design a dokáže okamžitě promítat téměř na jakýkoli povrch. EF-12 se dodává s Android TV a zvukem reproduktorů YAMAHA, zatímco EF-11 dokáže zobrazovat obsah z telefonu, streamovacího zařízení, notebooku, herní konzole a dalších zařízení díky vestavěné technologii Miracast.

Rozšiřte si zábavu s

 • Velmi krátká projekční vzdálenost

  Pro umístění blízko stěny
 • Android TV™

  Streamování, přenos obsahu a chytré ovládání

 • Zvuková technologie YAMAHA

  Pro skvělý a plný zvukový/vizuální zážitek
  Není třeba používat externí reproduktory

 • 4K PRO-UHD1

  Ostrý obraz v rozlišení 4K

 • Laserový zdroj světla

  Spolehlivý zdroj světla s dlouhou výdrží a vysoká kvalita obrazu

 • Technologie 3LCD

  Nabízí stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup, a zajišťuje tak výjimečně jasný a sytě barevný obraz

Překvapivě snadné použití

S našimi projektory je vše v klidu: stačí je zapojit, zapnout, připojit a přehrávat.

S aplikací Epson Setting Assistant je nastavení jednodušší než kdy dříve

Naše aplikace Epson Setting Assistant umožňuje automatické zarovnání obrazu pouhým stisknutím tlačítka. Stáhněte si aplikaci pomocí QR kódu zobrazeného na projekční ploše.Zjednodušte si zážitek ze zábavy s Android TV™. Objevte více než 400 000 filmů a pořadů na jednom místě. Požádejte Google, abyste mohli projektor ovládat hlasem. Díky vestavěné technologii Chromecast™ můžete snadno přenášet fotografie, videa a hudbu ze zařízení do projektoru.

Širší možnosti hlasového ovládání projektoru

Hlasem můžete vyhledávat pořady, ovládat zařízení a další – stačí se zeptat společnosti Google.

Google, YouTube, Android TV, Chromecast a další značky jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Je vyžadováno předplatné Amazon Prime. Platí určitá omezení.

Úžasný zvukový zážitek

Vybaveno 2.1kanálovým systémem reproduktorů. Unikátní technologie FR-Port, technologie DSP a AudioEngine od společnosti YAMAHA přinášejí úchvatný zvuk. Dynamický zvukový zážitek i bez externích reproduktorů.

Vylepšete si herní zážitek na maximum

Řada EpiqVision promění váš domov v centrum herního dění plné pohlcujících zážitků. Ať už hrajete online nebo soutěžíte s rodinnými příslušníky nebo přáteli v neformální hře se zpožděním méně než 20 ms², neunikne vám ani vteřina skvělé akce na ploše.

Užijte si mnohem víc než jen filmy

Užívejte si více zábavy při učení, nechte se při cvičení uchvátit scenérií podle vlastního výběru na velké projekční ploše nebo zkrátka použijte projektor ke stylizaci a vytvoření zvláštního prostoru pro vaše snímky.

Další důvody k nákupu

Seznamte se s naší nabídkou

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 Obrazová technologie 4K Enhancement úhlopříčně posouvá každý pixel, čímž zdvojnásobuje rozlišení Full HD.

2 Pro měření vstupní odezvy neexistuje oficiální standard. Toto měření se provádí na základě metody stanovené společností Epson. Upozorňujeme, že každý výrobce měří vstupní odezvu nezávisle podle vlastní metodiky, a proto ji doporučujeme používat jen pro referenci. Vstupní odezva projektoru bývá odlišná v závislosti na rozdílech vstupního signálu, nastavení atd.

3 2001–2022, 500 lumenů a více, vyjma bezrámečkových TV displejů, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4.