Softwarová řešení

Vybraná softwarová řešení

6 z 6 prostředků

Aplikace iProjection pro iOS / Android

Další informace

Aplikace iProjection pro Chromebook

Další informace

Aplikace iProjection pro Windows / Mac

Další informace

Epson Projector Management

Další informace

Easy Interactive Tools

Další informace

GoBoard Education

Další informace

Aplikace Epson Creative Projection

Zjistit více

Epson Projector Professional Tool

Další informace

Aplikace Epson iProjection pro iOS / Android – bezdrátové připojení a prezentace

Nebojte se spolupracovat s posluchači a zvýšit dynamiku své prezentace. Přesně to nabízí naše aplikace iProjection, která umožňuje bezdrátově prezentovat dokumenty, obrázky a webové stránky přímo z chytrého zařízení se systémem iOS či Android.

Díky integrované funkci pro vkládání poznámek můžete využít digitální pero, zvýrazňovač či gumu, upravit barvy a průhlednost, zvýraznit vybrané části obrazu a psát v reálném čase přes promítaný obraz.

Stáhněte si aplikaci iProjection z obchodu Google Play nebo App Store, připojte chytré zařízení ke stejné síti jako projektor a poté spusťte aplikaci iProjection.

Stáhnout v obchodě App Store K dispozici v obchodě Google Play

Aplikace iProjection pro Windows / Mac

Uspořádejte interaktivní schůzky a prostřednictvím sítě připojte až 50 zařízení k jednomu projektoru. Následně můžete vybrat až čtyři z těchto připojených zařízení a promítat obsah jejich obrazovek.

Stažení pro Windows Stažení pro Mac

Instalace pro Windows

Rychlé a pokročilé připojení k projektoru

Ruční vyhledání projektoru

Vytvoření/uspořádání profilu

Vyvolání projektoru z profilu

Nastavení možností projektoru

Přehled režimu moderátora

Sdílení obsahu bez námahy

S aplikací Epson iProjection pro Chromebooky se můžete snadno pohybovat po místnosti a bezdrátově sdílet obsah Chromebooků na projekční ploše učebny. Aplikace Epson iProjection pro Chromebooky umí zobrazovat obsah z jednoho Chromebooku na projektoru Epson.

Stáhněte si aplikaci Epson iProjection z internetového obchodu Chrome. Ještě než aplikaci Epson iProjection nastavíte, ujistěte se, že je Chromebook připojen ke stejné síti jako projektor Epson.

Další informace o připojení produktu k síti naleznete v dokumentaci projektoru.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Další informace

Easy Interactive Tools – vše na dosah ruky

Ozvláštněte své prezentace a lekce vkládáním poznámek na projekční plochu v reálném čase pomocí interaktivního pera nebo prstů. Vkládání poznámek do obsahu a funkce bílé tabule vám pomohou udržet pozornost posluchačů. Své poznámky si můžete předem připravit, a vyhnout se tak jejich zdlouhavé tvorbě na místě.

Stažení pro Windows Stažení pro Mac

Aplikace Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikace, která vám umožní snadno vytvářet vlastní obsah na iPhonu nebo iPadu. Pomocí fotografií a videí v kombinaci s šablonami a grafikou v aplikaci můžete ozvláštnit jakýkoli prostor.

Pomocí aplikace Epson Creative Projection můžete vytvářet originální, úchvatný obsah, který oživí výlohy a prostory kolem vás – kdykoli a kdekoli.

Aplikace Epson Creative Projection je k dispozici pouze v App Storu. Prohlédněte si naši online uživatelskou příručku.

App Store

Epson Projector Professional Tool

Pomocí softwaru Epson Projector Professional můžete rychle a snadno dosáhnout dokonalého zarovnání obrazu. Náš bezplatný software, který je k dispozici ke stažení, zlepšuje rychlost nastavení instalace více projektorů. Poskytuje také okamžitý přístup k pokročilejším technologiím.

Stáhnout Epson Professional software

Epson Projector Management

Maximalizujte využití svého času tím, že převezmete kontrolu na dálku. Po připojení několika zařízení Epson do sítě můžete kontrolovat stav všech projektorů z jediného počítače. Součástí softwaru je také doplněk pro rozesílání zpráv, který slouží k zasílání zpráv do zobrazovacích řešení Epson v síti. Software také dokáže po pracovní době vypnout všechna zobrazovací řešení v budově.

Stáhnout

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Softwarový archiv

EasyMP™ Multi-PC Projection – zapojení všech účastníků

Stačí ve stolním počítači či notebooku nainstalovat potřebný software a můžete sdílet jejich obsah s libovolným počtem dalších zařízení v místní síti.

Funkce moderátora umožňuje současně sdílet obsah až ze čtyř zařízení.

Další informace