OČEKÁVEJTE OD SVÉHO PROJEKTORU VÍCE

Zjistěte, o kolik by váš projektor Epson mohl být flexibilnější s našimi softwarovými řešeními.

SOFTWARE K PROJEKTORŮM EPSON

Rozšiřte možnosti svého projektoru

Využijte celý potenciál svého zobrazovacího řešení

Využijte specializovaná softwarová řešení společnosti Epson a těžte z výhod, jako je rozšíření funkcí, vyšší spolehlivost a lepší ovladatelnost. Jako přední světový výrobce projektorů¹ vám můžeme nabídnout to pravé zobrazovací řešení, které vám umožní snadno a efektivně prezentovat za všech okolností.

Ve společnosti Epson si uvědomujeme, že inspirativní prezentace nebo lekce jde ruku v ruce s inovativními řešeními. Proto jsme vyvinuli dynamické portfolio pokročilých nástrojů pro projektory. Ať už spravujete více projektorů nebo chcete pracovat dynamičtěji, pomohou vám tato řešení optimalizovat firemní produktivitu a umožní vám prezentovat vaše nejlepší pracovní výsledky a nápady.

Bezdrátové streamování a sdílení

Aplikace Epson iProjection

Windows, Mac, iOS, Chromebook a Android

iProjection je náš doplňkový software pro bezdrátové promítání, který byl navržen pro moderní učebny, zasedací místnosti a pracoviště s vlastními zařízeními uživatelů (BYOD).

Aplikace iProjection pro iOS / Android

Aplikace iProjection pro Windows / Mac

Aplikace Epson iProjection pro Chromebook

Bez námahy sdílejte bezdrátově obsah ze zařízení Chromebook se specializovaným zobrazovacím řešením. Zobrazujte obsah z jednoho Chromebooku nebo použijte software Epson iProjection s funkcí moderátora, v níž můžete vybírat a zobrazovat obsah ze čtyř Chromebooků najednou.

Další informace

* Upozorňujeme, že aplikace iProjection pro Chromebook nemůže pracovat ve funkci moderátora – tuto funkci musí plnit aplikace iProjection pro Windows, Mac, iOS nebo Android.

Zrcadlení obrazovky (Miracast)

Využijte funkci bezdrátové projekce z vybraných chytrých telefonů, tabletů a počítačů s podporou zrcadlení obrazovky. Základem návrhu a realizace je technologie Wi-Fi Direct, která umožňuje dvěma zařízením navázat přímé připojení Wi-Fi pro zrcadlení obrazovky. S tímto řešením můžete promítat obsah na projekční ploše, jako jsou fotografie či videa, bez použití kabelů či síťového připojení.

Monitorování a ovládání

Epson Projector Management

Maximalizujte využití svého času tím, že převezmete kontrolu na dálku. Po připojení několika zařízení Epson do sítě můžete kontrolovat stav všech projektorů z jediného počítače. Součástí softwaru je také doplněk pro rozesílání zpráv, který slouží k zasílání zpráv do zobrazovacích řešení Epson v síti. Software také dokáže po pracovní době vypnout všechna zobrazovací řešení v budově.

Stáhnout

Epson Projector Management Connected

Webová služba, která vám umožňuje monitorovat a ovládat více projektorů prostřednictvím prohlížeče - je snadné spravovat celou flotilu síťových projektorů od společnosti Epson, a to bez ohledu na to, kolik jich máte a kde se nacházejí.

Další informace

Interaktivita a spolupráce

Easy Interactive Tools

Pomocí našeho softwaru Easy Interactive Tools můžete používat interaktivní pero nebo prst jako myš a procházet, vybírat, posouvat, kreslit, ukládat a interagovat s promítaným obsahem ze svého počítače.

Stáhnout

Nastavení projektoru

Epson Setting Assistant

Epson Setting Assistant je aplikace, která automaticky koriguje tvar projikovaného obrazu pořizováním fotografií pomocí vaší kamery. Pořízením snímku projikovaného vzoru aplikace automaticky koriguje zkreslení v projikovaném obrazu a upraví jeho tvar tak, aby odpovídal obrazovce.

Stáhnout

Epson Projector Configuration Tool

Nastavení a konfigurace velké flotily projektorů od společnosti Epson nikdy nebylo jednodušší díky technologii Near Field Communication (NFC) a bezplatné aplikaci Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Stačí zaregistrovat údaje kompatibilního projektoru klepnutím na chytrý telefon, číst a upravovat nastavení v aplikaci a následně nahrát nastavení pro celou flotilu projektorů, aniž by bylo nutné je zapínat.

Stáhnout

Epson Projector Professional Tool

Zjednodušte instalace více projektorů s intuitivními korekcemi geometrie, jako je stínění okrajů a nastavení pro zakřivené povrchy, a to včetně řízení barev a jasu.

Stáhnout

Aplikace Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikace, která vám umožní snadno vytvářet vlastní obsah na iPhonu nebo iPadu. Díky aplikaci Epson Creative Projection můžete vytvářet originální, úchvatný obsah, který oživí každou místnost, výlohu a prostor okolo vás, a to kdykoli a kdekoli. Aplikace Epson Creative Projection umožňuje využití řady tvůrčích prvků a dovoluje uživatelům vytvářet vlastní obsah pomocí kombinace videí, fotografií, textu a stávajících přednastavených filtrů nebo nahrát nový obsah s cílem vytvořit originální efekty.

Stáhnout

Software Epson Projector Content Manager

Pomocí softwaru Epson Projector Content Manager můžete přidávat obrázky a videa na seznamy pro přehrávání a uložit je na externí úložné zařízení (kartu SD nebo jednotku USB). Připojením úložného zařízení k projektoru můžete snadno promítat obsah svého seznamu pro přehrávání, aniž byste museli použít kabel. Navíc můžete přidávat vlastní filtry tvarů, efekty překrytí a plánované úlohy.

Stáhnout

Softwarová řešení

Vybraná softwarová řešení

6 z 6 prostředků

Aplikace iProjection pro iOS / Android

Další informace

Aplikace iProjection pro Chromebook

Další informace

Aplikace iProjection pro Windows / Mac

Další informace

Epson Projector Management

Další informace

Epson Projector Management Connected

Další informace

Easy Interactive Tools

Další informace

Epson Setting Assistant 

Další informace

Epson Projector Configuration Tool  

Další informace

Epson Projector Professional Tool

Další informace

Aplikace Epson Creative Projection

Zjistit více

Epson Projector Content Manager

Další informace

Aplikace Epson iProjection pro iOS / Android – bezdrátové připojení a prezentace

Nebojte se spolupracovat s posluchači a zvýšit dynamiku své prezentace. Přesně to nabízí naše aplikace iProjection, která umožňuje bezdrátově prezentovat dokumenty, obrázky a webové stránky přímo z chytrého zařízení se systémem iOS či Android.

Díky integrované funkci pro vkládání poznámek můžete využít digitální pero, zvýrazňovač či gumu, upravit barvy a průhlednost, zvýraznit vybrané části obrazu a psát v reálném čase přes promítaný obraz.

Stáhněte si aplikaci iProjection z obchodu Google Play nebo App Store, připojte chytré zařízení ke stejné síti jako projektor a poté spusťte aplikaci iProjection.

Stáhnout v obchodě App Store K dispozici v obchodě Google Play

Aplikace iProjection pro Windows / Mac

Uspořádejte interaktivní schůzky a prostřednictvím sítě připojte až 50 zařízení k jednomu projektoru. Následně můžete vybrat až čtyři z těchto připojených zařízení a promítat obsah jejich obrazovek.

Stažení pro Windows Stažení pro Mac

Instalace pro Windows

Rychlé a pokročilé připojení k projektoru

Ruční vyhledání projektoru

Vytvoření/uspořádání profilu

Vyvolání projektoru z profilu

Nastavení možností projektoru

Přehled režimu moderátora

Sdílení obsahu bez námahy

S aplikací Epson iProjection pro Chromebooky se můžete snadno pohybovat po místnosti a bezdrátově sdílet obsah Chromebooků na projekční ploše učebny. Aplikace Epson iProjection pro Chromebooky umí zobrazovat obsah z jednoho Chromebooku na projektoru Epson.

Stáhněte si aplikaci Epson iProjection z internetového obchodu Chrome. Ještě než aplikaci Epson iProjection nastavíte, ujistěte se, že je Chromebook připojen ke stejné síti jako projektor Epson.

Další informace o připojení produktu k síti naleznete v dokumentaci projektoru.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Další informace

Easy Interactive Tools – vše na dosah ruky

Ozvláštněte své prezentace a lekce vkládáním poznámek na projekční plochu v reálném čase pomocí interaktivního pera nebo prstů. Vkládání poznámek do obsahu a funkce bílé tabule vám pomohou udržet pozornost posluchačů. Své poznámky si můžete předem připravit, a vyhnout se tak jejich zdlouhavé tvorbě na místě.

Stažení pro Windows Stažení pro Mac

Aplikace Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikace, která vám umožní snadno vytvářet vlastní obsah na iPhonu nebo iPadu. Pomocí fotografií a videí v kombinaci s šablonami a grafikou v aplikaci můžete ozvláštnit jakýkoli prostor.

Pomocí aplikace Epson Creative Projection můžete vytvářet originální, úchvatný obsah, který oživí výlohy a prostory kolem vás – kdykoli a kdekoli.

Aplikace Epson Creative Projection je k dispozici pouze v App Storu. Prohlédněte si naši online uživatelskou příručku.

Epson Projector Professional Tool

Pomocí softwaru Epson Projector Professional můžete rychle a snadno dosáhnout dokonalého zarovnání obrazu. Náš bezplatný software, který je k dispozici ke stažení, zlepšuje rychlost nastavení instalace více projektorů. Poskytuje také okamžitý přístup k pokročilejším technologiím.

Stažení pro Windows Stažení pro Mac

Epson Projector Management

Maximalizujte využití svého času tím, že převezmete kontrolu na dálku. Po připojení několika zařízení Epson do sítě můžete kontrolovat stav všech projektorů z jediného počítače. Součástí softwaru je také doplněk pro rozesílání zpráv, který slouží k zasílání zpráv do zobrazovacích řešení Epson v síti. Software také dokáže po pracovní době vypnout všechna zobrazovací řešení v budově.

Stáhnout

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Epson Setting Assistant 

Epson Setting Assistant je aplikace, která automaticky koriguje tvar promítaného obrazu pomocí snímků pořízených fotoaparátem. Pořízením fotografie promítaného vzoru aplikace automaticky opraví zkreslení promítaného obrazu a upraví jeho tvar tak, aby odpovídal obrazovce.

Stáhněte si v obchodě App Store Získat na Google Ply

Epson Projector Configuration Tool

Nastavení a konfigurace velké flotily projektorů Epson nebyla nikdy jednodušší díky technologii Near Field Communication (NFC) a bezplatné aplikaci Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Jednoduše zaregistrujte údaje kompatibilního projektoru klepnutím na chytrý telefon, přečtěte a upravte nastavení v aplikaci a poté odešlete nastavení do celé flotily projektorů, aniž byste je museli zapnout.

Stáhněte si v obchodě App Store Získat na Google Ply

Epson Projector Content Manager

Software Epson Projector Content Manager umožňuje přidávat obrázky a videa do seznamů přehrávání a ukládat je na externí úložné zařízení (kartu SD nebo jednotku USB). Po vložení úložného zařízení do projektoru můžete snadno promítat obsah seznamu skladeb bez použití kabelového připojení a navíc přidávat vlastní tvarové filtry, překryvné efekty a plánování.

Windows download

Softwarový archiv

EasyMP™ Multi-PC Projection – zapojení všech účastníků

Stačí ve stolním počítači či notebooku nainstalovat potřebný software a můžete sdílet jejich obsah s libovolným počtem dalších zařízení v místní síti.

Funkce moderátora umožňuje současně sdílet obsah až ze čtyř zařízení.

Další informace

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Propojujeme technologie, přinášíme řešení