PRODUKTY EPSON PRO DOMÁCNOST

Stručnou, jasnou a užitečnou – takovou radu potřebujete při nákupu tiskárny, skeneru nebo projektoru. S tím vám můžeme pomoci – níže si najděte zařízení, které potřebujete, a zjistěte, jak může společnost Epson přivést vaše nápady k životu.

PRODUKTY PRO DOMÁCNOST

EcoTank

Hledáte velmi levné řešení? Naše tiskárna EcoTank se dodává s originálním inkoustem, takže můžete v průměru ušetřit 90 % nákladů na inkoust¹. Díky dostatku inkoustu na tisk tisíců stran, a bez potřeby jeho častého doplňování, šetříte čas i peníze.

Tiskárny EcoTank mono

Tiskárny EcoTank mají vysokokapacitní inkoustovou nádržku, kterou můžete doplnit dodanými lahvičkami s inkoustem. Od začátku máte dostatek inkoustu na vytištění tisíců stran. Ušetříte tak čas i peníze, protože nemusíte často měnit toner.

Domácí kancelář

Ať pracujete z domova nebo v malé kanceláři, řada rychlých, výkonných, ale přitom kompaktních tiskáren WorkForce Pro skvěle doplní vaše vybavení. Seznamte se s tím, jak tyto bezdrátové tiskárny mohou zvýšit produktivitu a přitom udržet co nejnižší provozní náklady.

Řešení pro volný čas

Domácí projektory Epson promění váš domov v centrum dění. Ať už sledujete oblíbené sporty nebo klasický film, streamujete videa nebo hrajete nejnovější hru, můžete si díky promítanému obrazu v nadživotní velikosti vychutnat skutečně nezapomenutelný zážitek. Zaujměte každého – stačí pozvat rodinu i přátele, aby tyto nevšední okamžiky prožili s vámi.

Domácí kino

Jsme přední světovou společností v oblasti technologií pro zpracování obrazu², a proto víme, jak zajistit vysoce kvalitní zábavu na plátně. S těmito snadno ovladatelnými projektory si můžete užívat filmy, videa apod.

Hraní her

Udělejte si místo v diáři – váš domov se stane epicentrem hráčských nocí. S projektorem Epson může každý vstoupit přímo do děje, bez ohledu na to, jestli kličkujete na hřišti, řítíte se serpentinami nebo dobýváte nové světy.

Chytré brýle s průhlednou obrazovkou

Chytré brýle pro osobní použití, které nabízejí zážitek z velké projekční plochy s vysokým rozlišením promítající se do zorného pole uživatele.

Epson Connect

Snadný tisk z tabletů, chytrých telefonů apod. s bezplatnými, snadno použitelnými aplikacemi.

PŘEDSTAVUJEME TISK BUDOUCNOSTI S TECHNOLOGIÍ HEAT-FREE

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

¹ Průměrný počet potřebných zásobníků / úspora při tisku stejného počtu stránek pomocí lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami z řady EcoTank, bez ceny hardwaru. Srovnání průměru řady EcoTank pro formát A4 a průměru 10 nejprodávanějších modelů v západní Evropě v období od ledna 2017 do prosince 2017 podle společnosti GfK. Náklady na tisk byly vypočítány na základě poměru standardních a XL zásobníků, které společnost GfK sledovala na západoevropském trhu během stejného referenčního období, a pomocí průměrných maloobchodních cen. Výtěžnost zásobníků inkoustu odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.

² Největší podíl na trhu s projektory se světelným výstupem nad 500 lumenů. (Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited v letech 2001 až 2016.)