HRANÍ HER DOMA

Domácí projektory Epson promění váš domov v centrum herního dění plné pohlcujících zážitků. Ať už hrajete on-line nebo ke hře vyzvete rodinu či přátele, s našimi projektory dosáhnete zcela nového zážitku z velké projekční plochy.

HRANÍ HER DOMA

Společnosti Epson a SEGA spojily síly při uvedení hry Sonic Frontiers

Firma Epson navázala spolupráci se společností SEGA na oslavu uvedení hry Sonic Frontiers™, své nové plošinové hry v otevřeném prostoru se Sonic The Hedgehog.

Vydejte se do světa plného rychlé akce, dobrodružství a záhad na pěti ostrovech Starfall Islands a zažijte dokonalou zábavu díky projektorům Epson.

Co je 4K PRO-UHD1?

Epson 4K PRO-UHD1 není jen specifikace rozlišení. Zahrnuje všechny faktory, které mají vliv na kvalitu obrazu, jako je bílý a barevný světelný výstup, kontrast, technologie HDR10, zpracování barev a schopnost přijímat, zpracovávat a promítat obsah v rozlišení 4K. Výsledný obraz je mnohem věrnější a překonává kvalitu rozlišení Full HD.

Jasnější a živější hry

Samotný bílý jas nezaručí reálné barvy v promítaném obrazu. Proto technologie 3LCD, kterou se mohou pochlubit projektory Epson, zaručuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO). Proč se spokojit s nevýraznou a vybledlou projekční plochou bez života? S projektory Epson získáte jasný a živý obraz.

Na velikosti záleží

Domácí projektory Epson promění váš domov v centrum herního dění plné pohlcujících zážitků. Ať už hrajete on-line nebo ke hře vyzvete rodinu či přátele, s našimi projektory dosáhnete zcela nového zážitku z velké projekční plochy. S impozantní až 300" projekční plochou zaujmete každého. Pozvěte rodinu i přátele, aby tyto nevšední okamžiky prožili s vámi.

Snadné nastavení obrazu

Použití domácího projektoru by podle nás nemělo být o nic složitější, než je použití televize. Proto lze tyto projektory rychle nainstalovat a lze promítat okamžitě a téměř na jakémkoli povrchu. Nastavení je rychlé a snadné a korekce lichoběžníkového zkreslení a technologie zdroje světla s dlouhou životností vám zajistí zábavu na spoustu let.

Vysoký kontrast černé

Vysoký kontrastní poměr až 2 500 000 : 1 zaručuje optimální kvalitu obrazu s jasně definovanými detaily stínů a hlubokými odstíny černé.

Vylepšete si herní zážitek na maximum

Kompatibilní hlavní jednotky

Společenský hráč

Hraní her s technologií 4K PRO-UHD

Hraní her v rozlišení 4K/120 fps

1 Obrazová technologie 4K enhancement úhlopříčně přesouvá každý pixel, čímž zdvojnásobuje rozlišení Full HD. V režimu 3D projektor promítá ve Full HD rozlišení.

2 Viz technické údaje. Pro měření vstupní odezvy neexistuje oficiální standard. Toto měření se provádí na základě metody stanovené společností Epson. Upozorňujeme, že každý výrobce měří vstupní odezvu nezávisle podle vlastní metodiky, a proto se doporučuje používat ji pro referenci. Vstupní odezva projektoru se různí v závislosti na rozdílech vstupního signálu, nastavení atd.

3 Pouze pro modely EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Všechna práva vyhrazena. Společnost SEGA je registrována u Úřadu pro patenty a ochranné známky USA (U.S. Patent and Trademark Office). SEGA, logo SEGA a SONIC FRONTIERS jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti SEGA CORPORATION nebo jejích přidružených společností. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem svých příslušných vlastníků.