VSTUPTE DO DĚJE

Zapomeňte na velké televizory. Projektor překoná všechny vaše představy o domácí zábavě.

DOMÁCÍ PROJEKTORY EPSON

Inovace, na kterých záleží

Pořiďte si domů nejvyspělejší technologie od společnosti, která je již 17 let největším výrobcem projektorů na světě1. Díky výjimečně vysokému kontrastnímu poměru a jasu působí filmy živěji a sportovní přenosy dramatičtěji.

Na velikosti záleží

Domácí projektory Epson promění váš domov v centrum dění. Ať už sledujete oblíbené sporty nebo klasický film, streamujete videa nebo hrajete hru, zapomenete na každodenní všednost. S impozantní, až 300" projekční plochou zaujmete každého. Pozvěte rodinu i přátele, aby tyto nevšední okamžiky prožili s vámi.

Jasnější a živější projekce

Samotný bílý jas nezaručí reálné barvy v promítaném obrazu. Proto technologie 3LCD, kterou se mohou pochlubit projektory Epson, zaručuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO). Proč se spokojit s nevýraznou a vybledlou projekční plochou bez života? S projektory Epson získáte jasný a živý obraz.

Epson 4K PRO-UHD²

Úžasný obraz je výsledkem kombinace technologií, které se navzájem doplňují. Patří mezi ně stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup, technologie 3LCD a HDR10 a zpracování kontrastu a barev. Projektory Epson s rozlišením 4K PRO-UHD² využívají komplexní přístup k tvorbě obrazu, který přesahuje pouhý příjem, zpracování a promítání obsahu v rozlišení 4K.

Tato funkce není k dispozici u všech modelů. Chcete-li zkontrolovat, zda je váš model vybaven touto funkcí, přečtěte si specifikaci produktu.

Velmi široká barevná škála

Vychutnejte si širší škálu věrných barev a bohatší a realističtější obraz.

Snadné nastavení obrazu

Instalace je rychlá a snadná díky špičkové hodnotě optického přiblížení a širokému posunu objektivu. Můžete přepínat různé poměry stran, používat motoricky ovládaný zoom a zaostření a uložit až 10 různých poloh posunu objektivu.

Tato funkce není k dispozici u všech modelů. Chcete-li zkontrolovat, zda je váš model vybaven touto funkcí, přečtěte si specifikaci produktu.

Zábava až na 15 let³

Lampy mají životnost až 10 000 hodin³. Zaručují každodenní sledování filmů po dobu až 15 let bez nutnosti výměny. Projektory Epson jsou známy svou spolehlivostí, a proto si můžete být jisti, že nepromeškáte ani jednu minutu svého oblíbeného filmu, hry nebo programu.

Seznamte se s modelovou řadou

1 Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited v letech 2001 až 2018.

2 Obrazová technologie 4K enhancement úhlopříčně přesouvá každý pixel, čímž zdvojnásobuje rozlišení Full HD. V režimu 3D projektor promítá ve Full HD rozlišení.

3 Údaje vycházejí z každodenního sledování filmu s průměrnou délkou 1 hodina 45 minut a lampou v úsporném režimu.

4 Funkce WirelessHD je nabízena ve 28 členských zemích EU a také na Islandu, v Norsku, v Saudské Arábii, ve Švýcarsku, v Turecku a ve Spojených arabských emirátech. Změna vyhrazena. Podrobné informace o dostupnosti na jednotlivých trzích si vyžádejte u místního zástupce společnosti Epson.

5 Údaje vycházejí ze sledování obsahu po dobu pěti hodin každý den a s projektorem nastaveným do úsporného režimu.

6 Barevný jas (barevný světelný výstup) v nejjasnějším režimu byl změřen nezávislou laboratoří podle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění podle konkrétních podmínek používání. Porovnání nejprodávanějších projektorů Epson 3LCD a nejprodávanějších jednočipových DLP projektorů na základě údajů společnosti NPD za květen 2017 až duben 2018.