PRVOTŘÍDNÍ FUNKCE PRO FIRMY, V KOMPAKTNÍ VELIKOSTI

Přehrát video
TISKÁRNY WORKFORCE

Ideální řešení pro malé firmy

Zvyšte produktivitu a minimalizujte provozní náklady s řadou rychlých a výkonných tiskáren WorkForce Pro od společnosti Epson. Tyto odolné kompaktní a stylové tiskárny 4v1 s technologií tisku Epson PrecisionCore nabízejí vysokorychlostní oboustranný tisk. S Wi-Fi připojením a sadou možností mobilního tisku nabízejí skvělý poměr kvality a ceny pro malé firmy s velkým pracovním zatížením a vysokými nároky na kvalitu tisku.

Hlavní vlastnosti

Objevte celou řadu WorkForce

¹ Určeno v souladu s normou ISO/IEC 24734 představující průměrnou hodnotu ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném tisku formátu A4. Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/testing.

² Podporované modely: WF-4720DWF, WF-4730DTWF a WF-4740DTWF. Až o 50 % nižší cena za stranu než u konkurenčních barevných laserových tiskáren
Další informace naleznete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.

³ Podporované modely: WF-4720DWF, WF-4730DTWF a WF-4740DTWF.
Výtěžnost
Přibližný počet stran dle normy ISO/IEC 24711/24712. Skutečná výtěžnost se bude lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech a podmínkách použití. Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield.

⁴ Epson Connect
Funkce Epson iPrint vyžaduje bezdrátové připojení a Epson aplikaci pro tisk. Aplikace Epson Email Print, Epson Remote Print Driver a Epson scan-to-cloud vyžadují připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na adrese www.epson.cz/apps-software/epson-connect.

⁵ Tisk 3x více stran s inkousty XL
Porovnání je provedeno na základě výtěžnosti dle normy ISO u inkoustových kazet řady 34 a 34XL. Další informace o výtěžnosti dle normy ISO naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield.

⁶ Vyžaduje zařízení se systémem Android 4.0 nebo novější, ve kterém jsou aktivovány funkce NFC a Wi-Fi Direct. Vyžaduje stažení aplikace Epson iPrint z obchodu Google Play.