PROČ BYSTE SI MĚLI KUPOVAT ORIGINÁLNÍ INKOUST

Věříme, že ke kvalitnímu tisku nestačí jen tiskárna. Na kvalitním tisku se podílí jak tiskárna, tak inkoust. Proto je důležité, abyste měli dobré povědomí o inkoustech a vyhnuli se tak při tisku možným úskalím.

ORIGINÁLNÍ INKOUST

Co potřebujete vědět

Proč trávit čas přemýšlením o tiskárně? Měla by to prostě a jednoduše fungovat. Naše inkousty a tiskárny jsme navrhli tak, aby společně bez problémů fungovaly, takže vždy dosáhnete stabilních a spolehlivých výsledků. Je tomu tak proto, že investujeme do rozsáhlých výzkumných a technicky vyspělých výrobních závodů a naše produkty procházejí důsledným testováním.

Ale přirozeně nemůžeme říci to samé o inkoustech, které jsme nevyrobili my. Společnost Epson vám nemůže zaručit, že s tzv. kompatibilními inkousty nebo repasovanými inkoustovými kazetami dosáhnete požadovaných výsledků.

Jste ochotni vystavit se riziku nestabilní výtěžnosti inkoustu a nekvalitního tisku? Nebo, v horším případě, riziku, že inkoustová kazeta nebude fungovat nebo se vám tiskárna porouchá? S originálním inkoustem Epson se potenciálním úskalím při tisku můžete s jistotou vyhnout.

Originální inkoustKompatibilní inkoustRepasovaný inkoust
Vyvinuto společností Epson
Vyrobeno v technologicky pokročilých výrobních závodech s vysokou čistotou společnosti Epson
Testováno a schváleno společností Epson
Chráněno zárukou na tiskárny Epson

Jaká jsou rizika používání inkoustů jiných výrobců?

Chceme, abyste si vždy mohli užívat bezproblémového tisku. Proto se vás snažíme upozornit na potenciální problémy, na které můžete při používání inkoustu jiných výrobců narazit.

Poruchy tiskárny

Představte si, že potřebujete vytisknout letenku, ale tiskárna nefunguje – tiskárna má ucpané trysky, případně není schopna rozpoznat vloženou inkoustovou kazetu. V horším případě vám inkoustová kazeta byla dodána porouchaná ještě předtím, než jste měli možnost s tiskem začít. Inkousty jiných výrobců nejsou navrženy a testovány společností Epson. To znamená, že vaše tiskárna může být náchylná k poruchám, na které se nevztahuje příslušná záruka.

Nekvalitní výsledky

Na vzhledu záleží – tisknete-li důležité obchodní nebo studijní dokumenty, jistě na nich nechcete vidět šmouhy, rozmazaný text nebo nízkou kvalitu detailu. A pokud dokumenty potřebujete archivovat, je důležité zvážit životnost inkoustu. Naše přísné kontroly kvality zajišťují, že se můžete spolehnout na jasný a ostrý tisk. Lze však to samé říct i o inkoustech jiných výrobců?

Čas strávený opravou problémů

Ať máte domácí kancelář, nebo se snažíte vyřídit spoustu záležitostí v rámci rodinného života, určitě máte lepší věci na práci než utírání inkoustu po použití nekvalitních inkoustových kazet. Za inkousty jiných výrobců bohužel nestojí výzkum, vývoj a testování společnosti Epson. Do našich tiskáren a inkoustů značně investujeme, aby zajistily spolehlivý výkon.

Nesprávný předpoklad, že jste ušetřili

Nízké počáteční náklady jsou přirozeně lákavé, ale pokud skončíte s vadným produktem, může to být z dlouhodobého hlediska nákladné zklamání. Můžete si být jisti, že repasovaná nebo kompatibilní inkoustová kazeta bude fungovat? A co když nakonec strávíte více času a peněz opětovným tiskem dokumentů, které nejsou dostatečně kvalitní při prvním výtisku? Na inkousty jiných výrobců se navíc nevztahuje záruka společnosti Epson. Pokud poškodí vaši tiskárnu, může být záruka neplatná.

Řešení

Existuje skutečně jednoduchý způsob, jak zajistit snadný tisk a dosahovat konzistentních výsledků – testované a schválené originální inkousty Epson. Pojďme si vysvětlit, proč jsou naše vysoce výkonné a spolehlivé inkousty tak výjimečné.

Tiskárny epson fungují nejlépe s inkousty epson

Tisk by měl být bezproblémový a spolehlivý; proto naše inkousty a inkoustové kazety procházejí rozsáhlým výzkumem a vývojem, takže spolu fungují zcela bezproblémově. Výrobní proces řídíme a monitorujeme prostřednictvím technologicky vyspělých výrobních závodů a důsledného testování. To znamená, že vy můžete být zcela bez obav. Naše inkousty jsou navrženy tak, aby bez problémů fungovaly společně s vaší tiskárnou a dodávaly vysoce kvalitní a spolehlivé výsledky, ať už tisknete text, nebo grafiku. Proto je devět z deseti uživatelů originálních inkoustů s kvalitou tisku velmi spokojeno ¹.

Spolehlivé, vysoce kvalitní výsledky

Výroba spolehlivých tiskáren a inkoustu vyžaduje nemalé úsilí. Proto jsme značně investovali do výzkumu a vývoje a strávili jsme mnoho let zdokonalováním našich výrobních závodů. Každá inkoustová kazeta je vyrobena v tom nejmodernějším prostředí bez prachu, aby se zabránilo poruchám. Inkoustové kazety disponují pečlivě vyvinutým materiálem a konstrukcí, jejichž cílem je poskytnout pro inkousty stabilní prostředí.

Uživatelsky přívětivé

Každodenní používání našich tiskáren není jediným aspektem, který je úžasně snadný. Také jsme eliminovali stres při nákupu správného inkoustu pro vaši tiskárnu. Díky obrázku na přední straně můžete v prodejně rychle identifikovat správný obal. Jednoduše nahlédněte do uživatelské příručky a zjistěte, který obrázek byste měli hledat. Vyvinuli jsme také kompaktní balení EasyMail, které se vejde do většiny dopisních schránek, pokud se při doručení balíčku nevyžaduje podpis. Díky tomu je doručení online objednávek opravdu snadné. Ať už tisknete často, nebo zřídka, jsou vám k dispozici inkoustové kazety o standardní velikosti a velikosti XL, které vyhoví vašim potřebám tisku.

Cenově dostupné

Nemá smysl vyhazovat nepoužitý inkoust. Proto jsou všechny naše inkousty dostupné jako samostatné zásobníky, takže stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Mohou vám ušetřit až 30 %² inkoustu ve srovnání s konkurenčními trojbarevnými zásobníky. Naše spolehlivé inkousty také snižují pravděpodobnost chybných výtisků a jsou testovány, takže se můžete spolehnout na uvedenou výtěžnost a snadno určit náklady na tisk. Abychom vám ještě více snížili náklady, naše inkoustové kazety velikosti XL nabízejí ekonomické řešení pro ty, kdo tisknou často. To vám umožní tisknout více než dvakrát větší počet stran³ než v případě standardních inkoustových kazet. Můžete tak výrazně snížit náklady na stránku a ušetřit peníze.

Najděte správné příslušenství pro svou tiskárnu

Originální inkousty Epson jsou optimalizovány pro použití s technologií tiskové hlavy Epson Micro Piezo™, která se vyznačuje mimořádnou kvalitou, odolností a spolehlivostí.

¹ Výzkum provedený společností Epson v lednu 2021 (n = 2 190). Zeptali jsme se vlastníků tiskáren Epson: „Jak jste spokojeni s kvalitou tisku pomocí originálních inkoustových kazet Epson?“ Celkem 90,4 % osob svoji spokojenost ohodnotilo známkou 6 nebo vyšší, což znamená „spokojen/a“ nebo „velmi spokojen/a“.

² Založeno na testech provedených společností Keypoint Intelligence v říjnu 2022, které porovnávaly rovnocenné konkurenční modely tiskáren (HP a Canon) používající tříbarevné inkoustové kazety na základě údajů z webů jejich výrobců k říjnu 2022. Uvedené údaje pro tisk dokumentů a fotografií jsou založeny na studii „Printing Usage & Attitudes Study“ společnosti 2Europe z listopadu 2019.

³ Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield