Inovativní technologie

Cílem společnosti Epson je dokonalost. Díky našim patentovaným technologiím se opakovaně objevujeme v seznamu předních celosvětových držitelů práv duševního vlastnictví. Také díky tomuto závazku k inovaci máme široké patentové portfolio našich klíčových produktových řad a byli jsme již 5krát za sebou oceněni společností Thomson Reuters jako technologický lídr v žebříčku 100 nejlepších globálních inovátorů1.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Tiskové technologie

PrecisionCore®

Technologie tiskových hlav nové generace.

PrecisionCore je nová tisková technologie využívající revoluční tiskový čip s vysokou hustotou, který umožňuje vytvářet až 40 milionů přesných tiskových bodů.

Pokročilá technologie MicroPiezo®

Pokročilá technologie pro špičkový tisk v náročných prostředích.

Technologie tiskové hlavy MicroPiezo zajišťuje přesné umísťování tiskových bodů a vysoce kvalitní výtisky při optimální rychlosti. Navíc nepotřebuje teplo, takže umožňuje použití široké škály inkoustů k tisku ostré a odolné grafiky na různé materiály.

Tisk budoucnosti s technologií Heat‑Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií Heat‑Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit dopad tisku na životní prostředí.

Inkoustový tankový systém

Změňte pravidla hry. Neměňte náplně.

Přivítejte tisk bez inkoustových kazet. Naše tiskárny s inkoustovým tankovým systémem obsahují dostatek inkoustu až na tři roky2, takže vaše firma může počítat s až 74% úsporou nákladů na tisk3.

Projektory

3LCD

Objevte projektory 3LCD s barevným světelným výstupem.

3LCD je sofistikovaná inovativní technologie, která využívá tři čipy k dosažení živého, realistického obrazu pro ty nejnáročnější firmy i spotřebitele.

Barevný světelný výstup (CLO)

Barva dokáže zázraky.

Díky technologii barevného světelného výstupu (CLO) od společnosti Epson dosáhnete jasnější a živější projekce.

Laserová technologie

Přesnost laserového světla.

Vychutnejte si úchvatnou kvalitu a spolehlivost díky našemu novému laserovému zdroji světla a pokročilému filtru. Spojte výhody flexibilních prezentačních funkcí, stálého výkonu a 30 000 hodin4 používání provozu bez údržby a hoďte starosti za hlavu i při důležitých prezentacích. Díky takovýmto inovacím se už od roku 2001 řadíme ke světovým jedničkám5 na poli projekční technologie.

Software k projektoru

Vytěžte ze svého projektoru co nejvíce. Odhalte jeho skutečný potenciál.

Využijte specializovaných softwarových řešení společnosti Epson, upgradujte svůj projektor a těžte z výhod, jako jsou rozšíření funkcí, zvýšení spolehlivosti a zlepšení spravovatelnosti. Jako přední světový výrobce projektorů5, chápeme potřebu toho správného promítacího řešení, které vám umožní snadno a účinně předvádět prezentace, kde a jak chcete.

Inkoustové technologie

Inkoust Claria

Inkoust navržený pro vaše tiskové potřeby.

Ať už tisknete školní esej, vytváříte rodinná fotoalba nebo chcete světu ukázat své nejnovější fotografické dovednosti, vždy snadno najdete sadu inkoustů, která bude vyhovovat vašemu konkrétnímu záměru.

Inkoust DURABrite Ultra

Speciálně navržený pro kancelářský tisk.

Inkousty Epson DURABrite Ultra jsou navrženy speciálně pro kancelářský tisk, takže rychle schnou, dlouho vydrží a nerozmazávají se.

Protože inkoust DURABrite Ultra vytváří pigmentové částice s pryskyřičnou povrchovou vrstvou, které přilnou k povrchu papíru namísto vpíjení, jako je tomu u inkoustů na bázi barviv, umožňuje vytvářet rychleschnoucí text a grafiku jako z laserové tiskárny na řadě různých typů papíru.

Proč kupovat originál?

Věříme, že tisk je partnerstvím. Kvalitní tisk vyžaduje jak tiskárnu, tak i inkousty. Proto je důležité porozumět vašim inkoustům, abyste se vyhnuli potenciálním tiskovým problémům. Zjistěte, co odlišuje naše inkousty od konkurence.

Možnosti připojení

Objevte výhody průkopnických aplikací Epson, navržených tak, aby vyhovovaly potřebám jak podniků, tak spotřebitelů. Aplikace Epsonu jsou špičkové a pečlivě vyvíjené s cílem optimalizovat provoz, zvýšit produktivitu a zjednodušit pracovní postupy. Bez ohledu na váš průmysl, ať už jde o maloobchod, pohostinství, zdravotnictví nebo jiný sektor, nabízejí aplikace Epsonu personalizované funkce a možnosti přizpůsobené vašim konkrétním požadavkům.

Užijte si pohodlí správy zásob, systémů pro prodej v místě prodeje, mobilního tisku a skenování dokumentů, které jsou bezproblémově integrovány s uživatelsky přívětivými rozhraními Epsonu. Buďte o krok napřed s adaptabilními aplikacemi Epson, které odemykají nekonečné možnosti pro vaše podnikání nebo osobní zájmy ještě dnes.

Epson Connect

Tiskněte snadno z tabletů, chytrých telefonů a dalších zařízení.

Mobilní a cloudové tiskové služby Epson vám umožní tisknout a skenovat bezdrátově pomocí chytrých telefonů a tabletů, v domácnosti, v kanceláři i na cestách.

Epson Device Admin

Ovládejte, analyzujte a spravujte svou flotilu tiskáren centrálně z jednoho intuitivního rozhraní.

Všechny tiskárny a skenery můžete snadno spravovat a ovládat8 na dálku. Získáte plnou kontrolu včetně funkcí pro instalaci, konfiguraci, monitorování, správu a odstraňování potíží vašich zařízení, což přináší vyšší produktivitu a finanční úspory.

Aplikace Epson LFP Ink Cost Calculator

Spočítejte si spotřebu inkoustu u různých typů obrazových dat.

Aplikace Epson LFP Ink Cost Calculator je navržena tak, aby vám spočítala cenu inkoustu za stránku u vybraných tiskáren řad Epson Stylus Pro a SureColor. Náklady jsou vypočítávány na základě vzorových obrázků, které odpovídají typu každé tiskárny a účelu použití8.

Epson iProjection

Bezdrátové připojení a prezentace.

Soustřeďte se na interakci s posluchači, představení dynamičtějších návrhů a podněcování nových nápadů. Přesně to přináší naše aplikace iProjection, která umožňuje bezdrátově prezentovat dokumenty, obrázky a webové stránky přímo z chytrého zařízení se systémem iOS či Android.

Epson Document Scan

Skenujte dokumenty přímo do svého mobilního zařízení.

Řešení Epson DocumentScan umožňuje skenovat dokumenty přímo do zařízení Android™. Skenovaná data si můžete předem prohlédnout. Poté je můžete odeslat na e-mail nebo přímo do jiných aplikací či cloudových úložišť, jako jsou služby Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ nebo Microsoft® OneDrive.

Aplikace Epson EPOS Receipt

Aplikace Epson ePOS Receipt vám ukáže, jak snadno lze vytvářet, tisknout a posílat účtenky z iPhonu nebo iPadu.

Vytvořte si mobilní systém POS (mPOS) a systém zadávání objednávek několika jednoduchými kroky.

Nástroj TM Utility

Tato aplikace umožňuje nastavit bezdrátové připojení, nakonfigurovat nastavení tiskárny a vytisknout vzorové účtenky z iPhonu, iPadu a iPodu touch pomocí tiskárny účtenek Epson.

iLabel

Aplikace Epson iLabel umožňuje snadno vytvářet, ukládat a tisknout štítky z chytrých zařízení.

Využijte naplno funkce zařízení, jako je např. přepis řeči, a doveďte tvorbu štítků na zcela novou úroveň.

1 Na základě publikovaných patentových přihlášek (CY2016). Podle výzkumu společnosti Epson

2 Na základě průměrného objemu tisku 140 stran za měsíc a při zvážení nejnižší výtěžnosti první sady inkoustů.

3 Výpočet srovnání inkoustových kazet je založen na nejnižší výtěžnosti kazet použitých ve 20 nejlepších konkurenčních inkoustových tiskárnách A4 podle údajů IDC EMEA Hardcopy Tracker (Data Q4 2016) v období od dubna 2016 do března 2017. Výpočet vychází ze standardní výtěžnosti konkurenčních inkoustových kazet vydělené průměrnou výtěžností inkoustu dodávaného v tiskárně Epson EcoTank ITS.

4 Životnost laseru v uživatelském režimu až 83 000 hodin

5 Největší podíl na trhu s projektory se světelným výstupem nad 500 lumenů. (Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited v letech 2001 až 2016.)

6 Na základě standardního měření dle normy JEITA CP‐3901A: lesklý papír (formát A4), teplota 23 °C a vlhkost 50 %.
Profesionální síťové firemní inkoustové tiskárny a laserové tiskárny / multifunkční zařízení, firemní skenery a velkoformátové tiskárny.

7 Tiskárna Epson SC-P5000 využívající sadu inkoustů s fialovou barvou dokáže při tisku inkousty Epson na papír Epson Proofing Paper White Semimatte reprodukovat 99 % barev ze vzorníku PANTONE® Solid Coated Colours. Tiskárna Epson SC-P5000 využívající sadu inkoustů se světlým šedým inkoustem (LLK) dokáže při tisku inkousty Epson na papír Epson Proofing Paper White Semimatte reprodukovat 98,8 % barev ze vzorníku PANTONE® Solid Coated Colours.

8 Vezměte prosím na vědomí, že další variabilní náklady mohou tyto celkové náklady ovlivnit. Variabilní náklady zahrnují mimo jiné typ média, servisní služby, spotřebu energie, nastavení tiskárny a náhradní díly. Ceny inkoustů Epson jsou založeny na aktuálních cenících Epson pro Francii, Německo, Itálii, Španělsko a Velkou Británii, bez DPH, k únoru 2013. Náklady jsou založeny na použití výchozích nastavení tiskáren a na originálním spotřebním materiálu Epson s největší výtěžností.