TECHNOLOGIE MICRO PIEZO

Jestliže chcete spolehlivé, rychlé a vysoce kvalitní výtisky, musíte bezpodmínečně vědět, co je hybnou silou vaší tiskárny – tisková hlava.

TECHNOLOGIE MICRO PIEZO

Pokročilé tiskové hlavy dnes i do budoucna

Znalost typu tiskové hlavy tiskárny vám pomůže při koupi zařízení učinit informované rozhodnutí. Existují dva hlavní typy technologie tiskové hlavy, které využívají buď teplo, nebo piezoelektrický prvek. Všechny tiskárny Epson využívají piezoelektrický prvek, protože jsme přesvědčeni, že nabízí nejlepší výkon.

Technologie Micro Piezo, poprvé celosvětově uvedená v roce 1993, byla nejen v čele vývoje inkoustových tiskových hlav společnosti Epson, ale znamenala výzvu také pro všechny ostatní významné výrobce v tiskařském průmyslu. Micro Piezo, unikátní technologie společnosti Epson, přináší vynikající kvalitu tisku a je technologií, které je pro naše konkurenty stále těžké se vyrovnat.

Ale nespoléhejte jen na naše slova a z údajů níže sami zjistěte, čím je tato technologie tak výjimečná.

Technické přednosti

Věděli jste...?

Podívejte se na vynikající výkonnost naší technologie Micro Piezo.

Drobný detail

Pokoušet se o rozpoznání jedné kapky inkoustu (1,5 pl) na velké fotografii (12,7 x 8,9 cm) by bylo stejně obtížné jako pokoušet se o nalezení kontaktní čočky na fotbalovém hřišti (přibližně o velikosti 10 000 m2)! Tyto drobné detaily umožňují vytvářet nádherně realistické fotografie s rozmanitou škálou barevných tónů a přechodů.

Přesná kontrola

Představte si vytlačení kapky inkoustu (1,5 pl) jako odkop míče do branky ze vzdálenosti 15 metrů. Dokážete si představit, jak se hráč pokouší zamířit do bodu uvnitř branky – o velikosti míče? A trefí se do něj se 100% přesností a provede 40 000 úspěšných odkopů každou sekundu! Tiskové hlavy Micro Piezo jsou přesné a rychlé, minimalizují plýtvání inkoustem a vytvářejí ostré a jasné výtisky.

Neuvěřitelný výkon

Pokud by jedna kapka inkoustu (1,5 pl) měla velikost fotbalového míče a inkoust byl vytlačován z tiskové hlavy s 90 tryskami pro každou barvu, doba potřebná k zaplnění stadionu ve Wembley fotbalovými míči by byla přibližně jedna sekunda! Tak rychle dokážou přinášet výsledky tiskové hlavy Micro Piezo.

Technologie tiskových hlav nové generace

PrecisionCore je nejnovější tisková technologie společnosti Epson využívající revoluční tiskový čip s vysokou hustotou, který umožňuje vytvářet až 40 milionů přesných tiskových bodů.

Vhodná pro více než jen papír

Inovativní technologii Micro Piezo společnosti Epson lze použít v širokém spektru funkcí. Kromě vynikajícího barevného a černobílého tisku na různé typy papíru je využívána také v průmyslových oblastech. Sem patří mimo jiné potisk tkanin, výroba barevných filtrů a vytváření vzorů na elektronické tištěné desky.

PŘEDSTAVUJEME TISK BUDOUCNOSTI S TECHNOLOGIÍ HEAT-FREE

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.