Řešení pro nakládání a vykládání

Roboti Epson dokáží přesně a spolehlivě nakládat a vykládat pásové dopravníky, paletové systémy, stroje na vstřikování plastů a mnoho dalšího.

Strojní nakládání a vykládání

Nakládání a vykládání pásových dopravníků, paletových systémů, strojů na vstřikování plastů nebo strojů na lití kovů je jen několik příkladů úloh v této oblasti, které roboty Epson dokáží provádět přesně a spolehlivě. Pracovní buňky lze transformovat na výrobní ostrůvky. Například u plně automatizovaného procesu strojů na injekční vstřikování, s odebráním, chlazením a odstraněním otřepů v rámci jedné provozní sekvence.

Případová studie

Společnost Zorn zkrátila dobu cyklu na 30 sekund

Produkty

Moderní automatizační řešení musí splňovat několik jednoduchých požadavků –⁠ být co nejrychlejší, nejmenší a nejlevnější. Epson vám může nabídnout širokou škálu rychlých a přesných průmyslových robotů.

Použití

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

Ujistěte se, že vaše výrobní linka dosahuje špičkových výsledků

Robotické systémy Epson: přesné, rychlé a spolehlivé

Naši roboti stohují do palet, řežou, frézují, vrtají, brousí, montují, přesunují a sestavují. Fungují přesně a neuvěřitelně rychle ve všech těchto a mnoha dalších činnostech – často až 24 hodin denně. Součástí našeho portfolia produktů je jedna z nejkomplexnějších řad modelů SCARA na světě – šestiosí roboti, řídicí jednotky a software.