Řešení pro ukládání a montáž

Roboti Epson se těší maximální mobilitě a dokáží i ty nejmenší součástky montovat pokaždé přesně.

Ukládání a montáž součástek

Manuální činnosti při ukládání a montáži součástek mohou být jak neefektivní, tak i náchylné k chybám. Kromě toho jsou pohyby lidské paže od přírody omezeny. Roboty Epson, díky optimálnímu poměru mezi osou 1 a osou 2, se těší maximální mobilitě a dokáží i ty nejmenší součástky montovat pokaždé přesně. Se svojí vynikající dynamikou, vysokými vkládacími silami, pevností, skvělým poměrem mezi vlastní hmotností a užitečným zatížením se naše roboty ideálně hodí pro všechny úlohy ukládání a montáže součástek. Zároveň jsou robustní, odolné a fungují za všech okolností velmi spolehlivě.

Případové studie

Produkty

Moderní automatizační řešení musí splňovat několik jednoduchých požadavků –⁠ být co nejrychlejší, nejmenší a nejlevnější. Epson vám může nabídnout širokou škálu rychlých a přesných průmyslových robotů.

Použití

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

Ujistěte se, že vaše výrobní linka dosahuje špičkových výsledků

Robotické systémy Epson: přesné, rychlé a spolehlivé

Naši roboti stohují do palet, řežou, frézují, vrtají, brousí, montují, přesunují a sestavují. Fungují přesně a neuvěřitelně rychle ve všech těchto a mnoha dalších činnostech – často až 24 hodin denně. Součástí našeho portfolia produktů je jedna z nejkomplexnějších řad modelů SCARA na světě – šestiosí roboti, řídicí jednotky a software.