Řešení pro testování, měření a kontrolu

S roboty Epson a výkonným integrovaným systémem zpracování obrazu lze úlohy, které vyžadují přesné záznamy, zvládnout i ve vysokých rychlostech.

Testování, měření, kontrola

Kontroly kvality, zkušební série před sériovou výrobou nebo měření dat jsou oblasti, které se neobejdou bez přesných záznamů. S roboty Epson a výkonným integrovaným systémem zpracování obrazu lze tyto úlohy zvládnout i ve vysokých rychlostech. Hlavní řídicí jednotku RC620 na PC lze rozšířit o další měřicí a testovací hardware a snadno se integruje do systémů rozpoznávání obrazu nebo snímačů síly a momentu od jiných výrobců. Pokud se produkt odchýlí od hodnot tolerance nastavených v rámci předdefinovaných parametrů, je vyřazen jako vadný.

Případové studie

Produkty

Moderní automatizační řešení musí splňovat několik jednoduchých požadavků –⁠ být co nejrychlejší, nejmenší a nejlevnější. Epson vám může nabídnout širokou škálu rychlých a přesných průmyslových robotů.

Použití

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

Ujistěte se, že vaše výrobní linka dosahuje špičkových výsledků

Robotické systémy Epson: přesné, rychlé a spolehlivé

Naši roboti stohují do palet, řežou, frézují, vrtají, brousí, montují, přesunují a sestavují. Fungují přesně a neuvěřitelně rychle ve všech těchto a mnoha dalších činnostech – často až 24 hodin denně. Součástí našeho portfolia produktů je jedna z nejkomplexnějších řad modelů SCARA na světě – šestiosí roboti, řídicí jednotky a software.